Skocz do zawartości
Malu

Zlot multi-head 2018 13/14/15 lipiec-zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana terminu wpłynie niekorzystnie na ilość uczestników moim zdaniem ;)

14 lipca jest festiwal wody i ognia w Nysie przez co raczej nie zjawi się na zlocie @dzejki, @Kasia i ja nie wiem jak reszta lecz jest to festiwal na który na pewno pojedzie sporo osób z całego kraju i planuje to od dłuższego czasu. 

 

Zapisanych jest 12 osób. Oczywiście nie wiadomo ile tak naprawdę wpłaci zaliczki.

Do domków 3/4 osoby wejdą a nie wierze, że przyjedzie nagle 30 osób.

 

Więc takie pytanie ile domków jest dostepnych na ten drugi termin od 20 lipca bo ten raczej będzie paru osobą lepiej pasował.

Jest opcja przecież też spania w namiocie mogę się poświęcić bo i tak będe nadupiony i będzie mi wszystko jedno. 

 

Edit:

Nie tylko tej trójce którą wymieniłem nie pasuje ten termin pewne info ;)

Edit2:

@SQNFUN Może nie jesteś z tych regionów SQUN w takim razie Ci zaprezentuje co to za festiwal ;) Ludzie z południowej części kraju raczej się ze mną zgadzają i nie tylko południowej ;)

Festiwal ognia i wody

za******y pokaz fajerwerków na koniec

Edytowane przez Knopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MaaSteer  jeśli będę się wybierał to mogę Cię zabrać z Lbn będę miał już prawko i samochód :D Oczywiście jeśli się wybiorę 

 

@MaaSteer jeśli tylko będę wiedział coś więcej poinformuje Cię 

Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, Knopa napisał:

14 lipca jest festiwal wody i ognia w Nysie przez co raczej nie zjawi się na zlocie @dzejki, @Kasia i ja nie wiem jak reszta lecz jest to festiwal na który na pewno pojedzie sporo osób z całego kraju i planuje to od dłuższego czasu. 

XDDDDDDDDDDDDD Festiwal wody i ognia, niewierze i kisnę :D:D:D:D
Jak by ktoś chciał znowu mieszać z terminem to jest mi to obojętne czy tydzień w tą czy tydzień w tamtą ale wolałbym szybciej niż później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 12.04.2018 o 21:53, Knopa napisał:

Zmiana terminu wpłynie niekorzystnie na ilość uczestników moim zdaniem ;)

14 lipca jest festiwal wody i ognia w Nysie przez co raczej nie zjawi się na zlocie @dzejki, @Kasia i ja nie wiem jak reszta lecz jest to festiwal na który na pewno pojedzie sporo osób z całego kraju i planuje to od dłuższego czasu. 

 

Zapisanych jest 12 osób. Oczywiście nie wiadomo ile tak naprawdę wpłaci zaliczki.

Do domków 3/4 osoby wejdą a nie wierze, że przyjedzie nagle 30 osób.

 

Więc takie pytanie ile domków jest dostepnych na ten drugi termin od 20 lipca bo ten raczej będzie paru osobą lepiej pasował.

Jest opcja przecież też spania w namiocie mogę się poświęcić bo i tak będe nadupiony i będzie mi wszystko jedno. 

 

Edit:

Nie tylko tej trójce którą wymieniłem nie pasuje ten termin pewne info ;)

Edit2:

@SQNFUN Może nie jesteś z tych regionów SQUN w takim razie Ci zaprezentuje co to za festiwal ;) Ludzie z południowej części kraju raczej się ze mną zgadzają i nie tylko południowej ;)

Festiwal ognia i wody

za******y pokaz fajerwerków na koniec

Możemy zrobić tydzien pozniej ale bez ogniska, cisza nocna o 22 i wymieszane towarzystwo. Jeśli ktoś ze wcześniejszych zlotowiczów tez nie moze to dajcie znać, nie interesuje mnie opinia osób zapisujących sie co rok i co rok im coś "ważnego" wypada i koniec końców i tak siedzą w tym dniu na kompie a w temacie zlotu mieli najwięcej do powiedzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przemyśl fakt, że tak na prawdę ilu jest tych pewniaków? Do 10 osób.

A przez tą datę tracimy tych pewniaków. Osobiście nie wiem czy wolałbym jechać na Nyse czy na zlot bo chciałbym być i tu i tu choć nie wiem czy na zlocie jestem mile widziany po tym jak ostatnio "zostałem zlany?" ;););) IEM

Pamiętam, że zawsze każdy wypisywał jaki termin mu pasuje i potem się ustalało choć i tak zazwyczaj był podobny.

Tym razem na prawdę paru pewniaków może nie przyjechać z tego powodu i tak jak napisałem nie jest to jedna osoby czy dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rozumiem ze nowy termin nie wplynie na atrakcje? (czytaj ze mozemy normalnie ognisko walnac i siedziec do pozna w nocy tak jak wtedy?)
@Malu
Ja z wybijaniem okna nie mam nic wspolnego :kappa:

Edytowane przez 150kg 201iq 5cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 No nie powiem, ja ustalając sobie wolne w pracy z miesięcznymi wyprzedzeniami (kwestia urlopu) trochę nie fajnie tak zmieniać. Finalnie i tak bedzie mniej osoby niż się zapowiada, do domku wejdzie po 4 xD spokojnie, zresztą jest obok chata u brata albo można rozłożyć namiot... około 4-5 może odpaść bo są inne rzeczy/plany do zrobienia w ten weekend 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Data: 13-14-15 lipca czyli piątek, sobota, niedziela 

,a ja mam takie pytanie - bo wcześniej, kiedy zlot był zapowiadany na tydzień do przodu było w nawiasie że w tym przypadku 12 lipca można przyjechać 'dla chętnych'.
Ja z @kebabepsounox będziemy za*******ać przez pół Polski dlatego jak dla mnie moglibyśmy się zjawić już 12stego lipca aby trochę odpocząć, bo jednak 2 dni to zdecydowanie za mało gdzie przez dobre kilka godzin będziemy w podróży - tylko tutaj pojawia się pytanie czy ktoś z Was będzie w stanie również zacząć zlot wcześniej? Pytanie głównie kieruje do czerwonych buraczków albo do pewniaków, którzy również pisaliby się przyjechać 12stego. 

@aquax @Malu

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, SQNFUN napisał:

"Data: 13-14-15 lipca czyli piątek, sobota, niedziela 

,a ja mam takie pytanie - bo wcześniej, kiedy zlot był zapowiadany na tydzień do przodu było w nawiasie że w tym przypadku 12 lipca można przyjechać 'dla chętnych'.
Ja z @kebabepsounox będziemy za*******ać przez pół Polski dlatego jak dla mnie moglibyśmy się zjawić już 12stego lipca aby trochę odpocząć, bo jednak 2 dni to zdecydowanie za mało gdzie przez dobre kilka godzin będziemy w podróży - tylko tutaj pojawia się pytanie czy ktoś z Was będzie w stanie również zacząć zlot wcześniej? Pytanie głównie kieruje do czerwonych buraczków albo do pewniaków, którzy również pisaliby się przyjechać 12stego. 

@aquax @Malu

Nie widzę problemu, przy zaliczkach będę każdego pytał od kiedy chce pojawić się na zlocie. Jest to dla chętnych ponieważ część osób nie będzie załatwiać urlopu i zjawiają się wszyscy w piątek po południu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax @femarix @Ania ;) #URLOP @Freezu @SQNFUN @JRR` @kebabepsounox @LOVASSS @Kasia @Bene @LOLSON @Varg @frajerniak @dzejki @Knopa @skaj @Zakręcony @aureox @Antares   

W przyszłym tygodniu potwierdzam rezerwacje na 13-14-15 lipca, prosiłbym o przesłanie umówionej zaliczki (30zł) w celu pozytywnej rezerwacji. Jest to kwota którą opłacacie pierwszą noc. Drugie 30zł należy mieć ze sobą aby opłacić nocleg za sobotę. 
 
Proszę o wysłanie potwierdzenia przelewu abym mógł uzupełniać listę.  
Dane do przelewu: aquax 

04 8980 0009 3001 0056 0953 0001  

Tytuł: Zaliczka za zlot, "nick" 
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Malu napisał:

@aquax @femarix @Ania ;) #URLOP @Freezu @SQNFUN @JRR` @kebabepsounox @LOVASSS @Kasia @Bene @LOLSON @Varg @frajerniak @dzejki @Knopa @skaj @Zakręcony @aureox @Antares   

W przyszłym tygodniu potwierdzam rezerwacje na 13-14-15 lipca, prosiłbym o przesłanie umówionej zaliczki (30zł) w celu pozytywnej rezerwacji. Jest to kwota którą opłacacie pierwszą noc. Drugie 30zł należy mieć ze sobą aby opłacić nocleg za sobotę. 
 
Proszę o wysłanie potwierdzenia przelewu abym mógł uzupełniać listę.  
Dane do przelewu: aquax 

04 8980 0009 3001 0056 0953 0001  

Tytuł: Zaliczka za zlot, "nick" 
 
 

jak cos to mozna odrazu za dwie zaplacic nie :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"jedziemy tutaj"

Pieniążki, wyślę na początku czerwca  

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpewniej jade w sobote rano i wracam w sobote wieczorem jakby ktos chcial sie zabrac. W aucie nie poleci radio, polski rap ani disco polo - uprzedzam! Zgloszenia przyjmuje do 14 lipca. 

Pozdrawiam
Ja

PS: Bene jest slodki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekam na grafik na lipiec, mam nadzieję dostać wolne, zaliczka poszła dziś przelewem. @Zakręcony @Zakręcony @Zakręcony  jak z tą Warszawą? zabrał bym się z Tobą :D

PS: @Varg jest misiaczkiem

PS2: Ktoś jeszcze z okolic Warszawy będzie się przemieszczać? 

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...