Skocz do zawartości
RYBSON

[ODRZUCONE][Moderator] Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Cyk plusik

-Minimum 400 sensownych postów; Cyk plusik

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Pani na godzinach wychowawczych nie miała zastrzeżeń do mnie ani mojej grupy. :kappa:

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Myślę, że tak.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Czysty jestem.

 

 

Imię: Szymek

Wiek: 17 wiosen

Czas spędzony na forum: 10d 7h 17m 41s (w momencie pisania podania)

Doświadczenie w moderowaniu: Podstawy tj. przenoszenie tematów do kosza/innych działów, zamykanie itd.

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie. (Szybko się uczę)

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Miałem w ubiegłym roku głównie za spam.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zależy. Jeżeli nie gram w bardziej wymagające tytuły (nasze forum zjada prawie tyle ramu co maszynka do kopania bit coins'ów) to mam je odpalone cały czas dzięki czemu zazwyczaj szybko reaguje na wszelkiego rodzaju powiadomienia.

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Chciałbym spróbować swoich sił jako moderator. Nie sprawiam żadnych problemów na forum, no może od kiedy wprowadzili aktualizacje regulaminu co do używania wulgaryzmów to troszkę "używam" tego przywileju (jeśli będzie trzeba to będzie full kulturka z mojej strony :) ). Nie łapie bezsensownych ostrzeżeń, konfliktów na forum staram się unikać. Moderatorzy widzą, że zgłaszam dużo trafionych postów (może z wyjątkiem ostatniego zgłoszenia gdzie było moje niedopatrzenie, które wyjaśniłem) Na forum jestem aktywny dosyć dużo, wszystkie statystyki są widoczne. Ostatnie ostrzeżenie/upomnienie złapałem pół roku temu co też świadczy o mojej znajomości regulaminu forum. Wszyscy na forum mnie znają czy też kojarzą lepiej lub gorzej i myślę, że widzą jak angażuję się w obowiązki i myślę, że sprawdził bym się w tej funkcji.

Dziękuje ślicznie z góry za każdą wypowiedź pod podaniem. :)

Piona!

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pełnisz bardzo dużo funkcji które według mnie nie pożerają dużo czasu i na pewno nie będą Ci przeszkadzały w moderowaniu forum. Na sieci jesteś już długo nigdy raczej nie było z Tobą problemów dlatego też jestem jak najbardziej na tak. Powodzenia ryju, eeelo!

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ryba Ryba jesteś bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko, podanie napisane ładnie, masz praktycznie wszystko, czego potrzeba moderacji.  Niedawno awansowałeś na wysokie stanowisko, jakim jest opiekun serwera i nie jest problemem, jeśli ogarniesz wszystkie obecne funkcje. Dla mnie jednak za wcześnie, żebyś piastował stanowisko moderatora. Jest to Twoje pierwsze podanie, myślę że ktoś inny bardziej zasługuje na awans i nie jesteś nim Ty.  

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siedziac sobie w toalecie robiac dwojeczke zastanawialem sie co napisac...
I jedyne co mi przyszlo do glowy to fakt ze szymek pomimo tylu rang to sie nadaje w sumie na moda, bo i tak nudy sa na forum, a tak to przynajmniej bedzie fajnie i milo i ogolnie PogChamp
Szkoda ze Bene zrezygnowal, bede za nim tesknil, za missia nie elo
Jestem za przyjeciem go chociaz na ten okres probny, ma troche tych rang prawda, ale jakos nie znam osoby ktora miala tyle rang ze nie wiedziala w co rece wlozyc. Ponad to szymek duzo siedzi na forum, praktycznie tak samo jak brat jp2 czytaj nasz karolek aka bezzi knut co daje mu duzego plusa bo moze szybko interweniowac kiedy bedzie jakas bijatyka na sb albo smutna reklama.
Ogolnie szymek jest osoba ktorej mozna zaufac, jest lubiany (szczegolnie przez sunna), bezkonfliktowy oraz summieny w swoich obowiazkach

Pozdrawiam i bez odbioru
ulaniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na taak!

+ Jesteś znaną osobą

+ Wywiązujesz się ze swoich obowiązków

+ Chętnie pomagasz w każdej sytuacji

+ Nie bolą mnie oczy od twojego podania (chodzi o ortografię i interpunkcję XD)

Myślę, że to najlepszy kandydat na to stanowisko! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie sądzę aby aktualnie pojawiło się lepsze podanie.
Jesteś aktywny, szybko cię skojarzyłem mimo, że niedawno wróciłem (czyli jesteś rozpoznawalny). Nie wydajesz się konfliktowy, prawdopodobnie lubisz zabierać sobie cenny czas na MCH (oczywiście dla forum to na plus w przypadku hipotetycznego awansu). Panel moderatorski jest prosty jak konstrukcja cepa, więc raczej nie będziesz miał problemów go ogarnąć.

Co by tu mówić, jest posmarowane, więc jestem na tak.

Pozdro, Marcin Pociąg 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Parówa 

- Menda 

- Truciciel 

Pierdzielony siedzi cały czas na tym forum. Nawet jak padnie w CS to siedzie na forum i truje zad na CB. Bardzo dobry kandydat na robola, polecam serdecznie. Jak się go o coś  poprosi to to zrobi. Chyba że mu komputer padnie ale to inna bajka. Dodatkowo chłopak się podnieca jak się śmieje na TS. Fajne fetysze masz :v Nie widzę żadnych przeciwwskazań by nie dostał swojej szansy w roli moda.  

To tyle pozdrawiam :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" Na forum jestem aktywny dosyć dużo, " chodziło o jestem bardzo aktywny? DOŚĆ CZĘSTO? no to dość czy często? bo jest różnica między tym a tym.

Jestem na nie, ostatnio pokazałeś że nie można Ci ufać (wiesz o co chodzi), a moderator nie powinien się tak zachowywać, poza tym nie widzę minusów podania, pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś aktywny, pracowity, sumienny i zgłaszasz przewinienia, ale niedawno dostałeś OP i powinieneś trochę dłużej potrzymać tą range :P . Różnie też jest u ciebie z byciem obiektywnym i warto nad tym popracować. Dam Ci małe tak.

Powodzenia!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybszon również jestem na tak, nigdy nie miałem z Tobą jakich kolwiek problemów jesteś znany i lubiany na sieci,tylko jest 1 minusik masz bardzo dużo rang, a co za tym idzie, dużo obowiązków ale widzę, że ze wszystkich swoich obowiązków się wywiazujesz, także i z moderatorem sobie poradzisz.

Powodzenia i pozdrawiam Bacior 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cyk na tak.

+cyk aktywny

+cyk masz dużo rang ale niedługo Cię degradują z moda ts3 :kappa: 

+cyk kulturka

+cyk wymagania spełnione

+cyk radziłeś sobie w UBT to i z modkiem też powinieneś 

-szymonwydymon trzeba uważać :kappa: 

-sikalafą bi kerful

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Ripton napisał:

 

-szymonwydymon trzeba uważać :kappa: 

 

Prawa autorskie........ I CYK +1? xD

 

Mętlik w głowie z tym twoim podaniem.  Wymagania niby spełniasz, aktywność wzorowa, kultura również na miejscu, jesteś lubiany, ludzie Cie znają, ale no już gorzej z zaufaniem, bo kilka razy obdarzyłem Cię  zaufałem i się niestety się  na tym PRZEJECHAŁEM.  W przypadku akceptacji podania mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z rangi dla rangi. Aktualnie jestem na małe  tak 

Pozdro 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś jednym z kandydatów, którzy nie tylko zaznaczają swoją obecność na sieci na sb, ale także aktywnie zgłaszają oraz pełnili/pełnią odpowiedzialne funkcje. 

Nie jesteś dla mnie tak anonimowy jak inni potencjalni moderatorzy, jednak ostatnio awansowałes na op i zaangazuj się w op. Nie jestem pewien Twojego  pełnego przywiązania do funkcji i stabilności w danej roli. 

Pokaż się trochę bardziej jako osoba przywiązana do stanowiska, zgłaszaj oraz dalej aktywnie uczestnicz w życiu na forum. Na tę chwilę życzę wszystkiego dobrego i liczę na Ciebie w późniejszym czasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...