Skocz do zawartości
Tayen

[ODRZUCONE]Podanie o Administratora CodMod 400

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Brailem czytam po gwiazdach.
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem):Moje doświadczenie wydaję mi się dobre czas temu byłem administratorem CodModa 80K z którym macie współprace. Więc doświadczenie posiadam chodz nie, gram za długo na waszym serverze bardzo bym chciał zostać tutaj Administratorem z powodu takich, że jest masa Cheaterów a czasami Administracji nie ma bo mają życie prywatne ja mam dużo czasu więc chciał bym się wykazać. Na starcie czasami łamałem kilka (Zasad) np: Miny w przejsciach bo myślałem że ten server to taki 4fun.. Ale teraz zależy mi żeby przynajmniej to podanie zostało rozpatrzone chodz za dużo czasu nie gram na serverze nie mam stażu 2lata np: na serverze.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10
Staż w CS-sie: Około 4 Lata
Steam / NonSteam: https://steamcommunity.com/id/xPsychodela/ Posiadam CS 1.6 Na Stema
Dlaczego Ty:  Dlaczego mnie? Myślę że mógł bym się wykazać jako Opiekun Lub Administrator chciał bym się angażować w życie tego servera chodz krótki okres  na nim jeszcze posiadam czasu znam już kilku administratorów  servera. Ludzie też bardzo często łamią regulamin servera jak nie ma administratorów chciał bym ja tego dopilnować staram się nawet teraz no ale nic nie mogę zrobić jak nie powiedzieć tego np:  innym Administratorom chciał bym udowodnić sobie że też potrafię ośiągnąć też coś w moich Umiejętnościach.:*
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tak Od 12godzinki do 1 rano?
Kontakt: Forum, GG:56479572 Steam:https://steamcommunity.com/id/xPsychodela/ TS3, FB
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Brailem czytam po gwiazdach./80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www31.zippyshare.com/v/wLypAQ7a/file.html

Skromne 18 słusznych banów.

Jesteś graczem wyjątkowo wulgarnym oraz mało kumatym.

Moja siostrzenica ładniej koloruje od Ciebie.

Podanie napisane niechlujnie, na forum nie ma żadnych Twoich zgłoszeń a mimo to twierdzisz, że jest dużo odpadów. 

ośiągnąć

Konto pod podanie.

Jestem na Nie.

Pozdro Szakirson.

Edytowane przez eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-regulamin 

+wiek

-Kultura

+aktywność

-ns

Sumując ostrzegałem Cie nie raz za te pułapki dalej to robisz przyszły admin tak nie może robić 

jestem na Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za wcześnie na admina, trochę nie łapiesz gdzie można stawiać pułapki, podanie napisane tak prawdę mówiąc bez ładu i składu.

Spróbuj następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie :

- Znajomość regulaminu

- kulturą też nie grzeszysz

- NS

- notoryczne łamanie regulaminu (mam na myśli Pułapki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio trochę pogadaliśmy da się z Tobą dogadać i no :P Mimo to jestem na nie:

- NS

- Mistrz jeżeli chodzi o bany za pułapki

- kulturka

- pisząc podanie mogłeś się trochę postarać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że wszystko wyjaśnione jak wyżej:

-NS

-mistrz banicji(regulamin)

+wiek

-kultura ostre 2/10

-podanie to też napisane na szybko

W dniu 30.04.2018 o 13:21, Tayen napisał:


Myślę że mógł bym się wykazać jako Opiekun Lub Administrator 

Małe masz szanse na admina, a ty jeszcze oczekujesz opiekuna ?! Coś za dużo marzysz chyba.

Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O nie nie ziomuś.

Postanowiłem wrócić na sieć , pierwsze 2 dni i od razu zwracam uwagę na CB

NA wielkie NIE

- Brak kultury wobec graczy i innych

- Nieprzestrzeganie regulaminu 

- wyznawanie zasady "Kota nie ma myszy harcują "w tym wypadku admina nie ma gracze harcują 

- NS

- Podanie 2/10

+wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znasz regulaminu, z kulturą cienko i myślę, że z odróżnieniem graczy czystych i spalonych u ciebie będzie problem.
Jestem na NIE. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...