Skocz do zawartości
Bezzi

[ZAMKNIĘTY]Mały problem

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS3: Bezzi

Czas zaistniałej sytuacji: Kilka dni temu.

Opis problemu + ewentualny dowód: Rozumiem śmieszki heheszki, lecz zwyczajnie chce żeby kanał z moim nickiem zniknął lub został edytowany Visterku. 32711238413155379686.jpg

@VisTeR.' @SQNFUN @Master

Pisałem do kilku osób bez odzewu stąd temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja umywam rączki, ponieważ przedwczoraj na zebraniu moderatorów poruszałem temat nazwy tego kanału i chciałem go całkowicie usunąć ale reszta moderatorów stwierdziła że to nic obraźliwego i tak zostało... Ten podkanał należy do opiekuna sieci tak więc to on powinien zarządzać treściami jakie tam umieszcza.
Jakby ktoś miał w nazwie kanału TWÓJ SQNFUN to też bym się wk*****ł i domagał się usunięcia dlatego wcale się nie dziwie tej skardze.

p.s obecnie jestem w pracy ale jak nikt tego nie usunie do czasu gdy wrócę to sam to zrobię (jeżeli permisje mi na to pozwolą)
@VisTeR.' @Master

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, SQNFUN napisał:

Ja umywam rączki, ponieważ przedwczoraj na zebraniu moderatorów poruszałem temat nazwy tego kanału i chciałem go całkowicie usunąć ale reszta moderatorów stwierdziła że to nic obraźliwego i tak zostało...

Nie jest obraźliwe, raczej mnie bawi, lecz chce żeby zostało to edytowane/usunięte z racji, że nikt mnie nie pytał o treść kanału. Najlepsze jest to, że dowiaduje się o tym od osób trzecich, a pisemne wołanie na pw skutkuje tym, że wcale nie skutkuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...