Skocz do zawartości
Rekuseq

[ODRZUCONE][Moderator] Rekuseq v2

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;  Wychodzi jakieś 8 miesięcy.

-Minimum 400 sensownych postów; W tym miejscu jest brak, niestety. 

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie;  Jak najbardziej jest. 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  Według mnie tak. 

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  Brak aktywnych i nigdy nie było. 

 

 

Imię:  Marcin
Wiek: 16
Czas spędzony na forum:  5 dni 17 godzin 14 min i 20  sek.( W dniu 16.07). 
Doświadczenie w moderowaniu: Średnie, ale douczyć się to dla mnie nie problem. 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Tyle ile mam wolnego czasu. Forum bardzo często jest odpalone w tle i co jakiś czas sprawdzam, co się dzieje na forum.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Uważam, że mam cechy, które powinien posiadać moderator. Jestem osobą bezstronną oraz sumiennie wykonuje powierzone mi obowiązki. Nigdy nie miałem ani nie byłem upominany za kulturę, a to chyba dobrze świadczy. Jeżeli dostaję funkcję, staram się wykonywać ją w jak najlepszym stopniu. Potrafię zachować cierpliwość nawet w bardzo trudnych dla mnie chwilach, lecz nie wybucham agresją i nienawiścią wobec drugiej osoby. Znam regulamin forum, jak i serwerów, czy ts'a. A więc podsumowując, jestem osobą cierpliwą, bezstronną oraz sumiennie wykonuję swoje obowiązki i powierzone mi zadania. Nie zamierzam zmarnować szansy, gdy zostanie mi ona dana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładnie napisane podanie to trzeba przyznać, mam jednak dylemat i ciężko określić Twoją sytuację, posiadasz supporta i nic  w tym złego, tylko czy wywiązujesz sie z ów w.w rangi należycie? Często bywając na forum widziałem mase zgłoszeń na czatboxie, a Ciebie chyba nigdy z reakcją, na serwerach panuje bieda z adminami i jest pełno osób którymi trzeba się zająć. Kolejna kwestia gdzie nie spełniasz podstaw do bycia moderatorem (posty). Z tym dylematem pozostanę neutralny w Twoim podaniu i nie dam Ci ani tak, ani nie :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba sobie żartujesz tym podaniem. Nie widzę Cię w tej roli. Jesteś typowym rangowcem. Starasz się o jakąś funkcje to się z tego wywiązuj. Zmieniasz rangi jak rękawiczki. Bo co? Nudzą Ci się?

Po kij chcesz jakaś range jak za parę dni z jej rezygnujesz. Dzisiaj zrezygnowałeś z rangi Redaktora FP bo co? Napisze podanie na moda xDD Dalej nie chce mi się już pisać. Żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, VisTeR.' napisał:

Chyba sobie żartujesz tym podaniem. Nie widzę Cię w tej roli. Jesteś typowym rangowcem. Starasz się o jakąś funkcje to się z tego wywiązuj. Zmieniasz rangi jak rękawiczki. Bo co? Nudzą Ci się?

Po kij chcesz jakaś range jak za parę dni z jej rezygnujesz. Dzisiaj zrezygnowałeś z rangi Redaktora FP bo co? Napisze podanie na moda xDD Dalej nie chce mi się już pisać. Żenada. 

Powiem Ci czemu zrezygnowałem z rfp. Po 1. Nikt nie patrzał na to co proponuję odnośnie fanpage. Na grupie na msg. Po 2. Jak ja byłem na urlopie i nie mogłem nic wrzucić, to pustka była. Dosłownie nikt nic nie wrzucił. Pisałem im by coś wrzucili olewali mnie. Takie są powody rezygnacji nie " bo złoże podanie na moda" .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


33 minuty temu, Rekuseq napisał:

Powiem Ci czemu zrezygnowałem z rfp. Po 1. Nikt nie patrzał na to co proponuję odnośnie fanpage. Na grupie na msg. Po 2. Jak ja byłem na urlopie i nie mogłem nic wrzucić, to pustka była. Dosłownie nikt nic nie wrzucił. Pisałem im by coś wrzucili olewali mnie. Takie są powody rezygnacji nie " bo złoże podanie na moda" .
 

Czyli z rangą admina i amxx support  było to samo? Jakoś mi się wierzyć nie chce.  

@ byk z rangą o amxx chodziło 

 @SQNFUN rezygnacja była tylko nie została jeszcze napisana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, VisTeR.' napisał:

Czyli z rangą admina i support admina było to samo? Jakoś mi się wierzyć nie chce.  

Z admina zrezygnowałem, bo dostałem supp admina, czyli i tak byłem supp adminem, a na serwie do dziś gram. Z rangi supp admina nie zrezygnowałem, bo do dziś jestem supp adminem z resztą jak widzisz mam tą rangę I jeszcze jedno: Nigdy nie zrezygnowałem z rangi po kilku dniach. zawsze bylem ponad miesiąc.

Edit: No to też mogę szybko napisać powód rezygnacji. Jak robiłem temat w multi-amxx to robiłem go sam od podstaw w temacie, który ogarniam. Przyszedł Plaga no i zaczął se robić kopiuj wklej wszystko. I to 1 w 1 i odechciało mi się pracy. Niebyło a nie potrzeb na pluginy, a te najważniejsze już tam są. To samo z poradnikami.

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, VisTeR.' napisał:

Chyba sobie żartujesz tym podaniem. Nie widzę Cię w tej roli. Jesteś typowym rangowcem. Starasz się o jakąś funkcje to się z tego wywiązuj. Zmieniasz rangi jak rękawiczki. Bo co? Nudzą Ci się?

Po kij chcesz jakaś range jak za parę dni z jej rezygnujesz. Dzisiaj zrezygnowałeś z rangi Redaktora FP bo co? Napisze podanie na moda xDD Dalej nie chce mi się już pisać. Żenada. 

Wydaje mi się że jako opiekun sieci mógłbyś się wstrzymać z wypowiedziami w podaniach (, ponieważ ewidentnie poparłeś kandydaturę senora dlatego też nie powinieneś negować innych podań - jest to bardzo stronnicze...) Ponadto nie widzę w zmianach personalnych żadnej rezygnacji dzisiaj z redaktora FP przez Rekuseqa...

Co do samego podania to jestem na nie, ponieważ uważam że są lepsi kandydaci którzy bardziej sobie na to zapracowali.
Pozdrawiam

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A teraz się ja wypowiem :)

@Rekuseq powiem ci że starasz się na tą range, ale to jeszcze za wcześnie.Nie masz wbitych 400 postów to cię od razu eleminuje.Jestem na razie na duże Nie.Wbij 400 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.
Wydaje mi się, że to jeszcze nie twój czas na to stanowisko. Popracuj jeszcze więcej na forum, daj się poznać użytkownikom i napisz podanie przy następnych rekrutacjach.
Główne powody zostały podane wyżej i mam nadzieję, że nie zaniedbujesz/nie zaniedbasz rangę Support Admina.
Pozdrawiam.

P.S. Mógłbyś też gdzieniegdzie ponabijać posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, VisTeR.' napisał:

 Jesteś typowym rangowcem. Starasz się o jakąś funkcje to się z tego wywiązuj. Zmieniasz rangi jak rękawiczki. Bo co? Nudzą Ci się?

 

Tutaj niestety muszę się zgodzić, a tak być nie może. Zastanów się co chciałbyś w końcu robić na tym forum, a nie że będziesz sobie skakał z kwiatka na kwiatek.

Podanko zdecydowanie za wcześnie, zbyt mało Cię znam i nie wiem czy można  Ci zaufać. Dodatkowo nie spełniasz jednego z podstawowych wymagań. Na tą chwile jestem na nie, 

powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę owijał w bawełnę ani dawał złudnych nadziei.

Nie spełniasz jednego z wymogów - to z automatu Cię skreśla. Nie wiem czy jesteś osoba odpowiedzialną, rzetelną i rozsądną - nie znam Cię. Wiem jednak jedno, skoro wymogi są przedstawione i od czasu zeszłej rekrutacji się nie zmieniły , a powodem ostatniego odrzucenia także był deficyt postów, to ten temat jest dla mnie zamknięty. 

Był czas byś mógł poprawić aktywność na forum, jest dużo tematów gdzie można się udzielić, pomóc graczom, coś zaproponować z sensem... zabrakło.

Rozwijaj się na sieci... mam nadzieje, że jestes osobą, której ten odrzut da kopa do jeszcze większej pracy.

 

Pozdrówki,

Nestor Patina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...