Skocz do zawartości
KHRYST4L

 zamknięty Propozycja Zmian.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam parę propozycji które myślę ulepsza płynność gry na serwerze. Nie są to moje wymysły bo rozmawiałem z graczami i są tego samego zdania :D

1. Przede wszystkim zmiana regulaminu jeśli chodzi o miny. Biegnie taki i miny daje typowo w drzwi przed drzwiami w miejscach co większość przebiega. Jest napisane w regulaminie: "8.2.W bliskiej odległości od drzwi,schodów bądź okien i w drzwiach." nie wolno ,a  i tak nikt się do tego nie stosuje.

2. Dodać plugin co uniemożliwia oślepienie gracza z teamu fleszem ponieważ pełno lata takich "noob graczy" co rzucając fleshe swoim i się z tego cieszą.

3. Dodać możliwość przechodzenia przez graczy z teamu bo nie kiedy ktoś stanie w drzwiach i nie da się ani przejść ani przeskoczyć zwłaszcza przy rozpoczęciu rundy.

Proszę o wypowiedzi co myślicie o takich zmianach :D Myślec ze polepszy to jakość gry :D 

 

Edytowane przez KHRYST4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kHRYST@L co do 1. to jest już taki punkt. z podpunktami do min 

 8.
Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach i wzniesieniach.

8. 1.
Zakaz stawiania min W pomieszczeniach gdzie są hosty, przed wejściami do tych pomieszczeń.

8. 2.
W bliskiej odległości od drzwi,schodów bądź okien i w drzwiach.

Co do 2 i 3 pomysłu jestem za ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Punkt 2 jak najbardziej za, co do punktu 3, była już kiedyś możliwość przenikania przez graczy ze swojego teamu, ale zostało to usunięte, bo serwer był niestabilny i się dosyć często kraszował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Drzwi - interpretuj jako drzwi otwierane, bramy na duście to zwykłe przejścia. Regulamin jest ustosunkowany, a min nie da się dokładnie sprecyzować.

2. @Anime ⚙WolfIDraV⚙ - to wykonalne?

3. Plugin był i crashował server, przysporzył więcej problemów niż korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. Z tego co pamiętam istnieje taki plugin trza było by popatrzyć.

3. Plugin był taki na serwerze ale osoby co zabijały z noża miały przez niego problem bo nie raz przez przeciwnika przenikały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...