Skocz do zawartości
kameleonn

[ODRZUCONE]Podanie na moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:    mariusz

Wiek:  24

Czas spędzony na forum:  trochę będzie
Doświadczenie w moderowaniu: dość duże
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?:   

miałem kiedyś na innej sieci gdy byłem global moderatorem
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:   nie nigdy
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:   1-3

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:  

gdyż zielonym przyda się mała pomoc. Jestem ogarniętym człowiekiem i posiadam doświadczenie na tym stanowisku  
 

Edytowane przez Kakarotoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem w 100% pewien, że nie pisałeś tego podania na trzeźwo, a jeśli tak to współczuję ;d  

Na nie, brak podstaw wymienionych wyżej przez użytkowniczke jest wystarczającym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz wymagań. Nie znam Cię, nie widzę, abyś starał się w jakiś sposób pomóc forum. Rzucasz się od razu na moderatora, a może powinieneś najpierw pokazać, że możemy Ci zaufać. Staraj się aktywnie uczestniczyć w życiu forum, aby dobić te posty (Sam jestem na tym etapie) . Jak widzisz, na razie nikt Ci nie jest w stanie zaufać, a do kandydata na modka trzeba mieć jakieś zaufanie.

Godzinę temu, Kakarotoo napisał:

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:gdyż zielonym przyda się mała pomoc. Jestem ogarniętym człowiekiem I posiadam jakieś tam.doświadczenie myśle że się nadam

Jakoś nie przekonuje mnie ta wypowiedź. Jak dla mnie pisałeś, to na odpierdziel i się nawet nie postarałeś. Podanie na moderatora ma być ładne i przekonujące. To podanie nie przekonuje, ale to totalnie.

Kolejnym argumentem na nie jest to, że złamałeś punkt regulaminu:

Cytat

Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście.

Ty całe podanie, napisałeś czcionką pogrubioną.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Jednym plusem jest tak naprawdę to, że masz doświadczenie i długo jesteś na forum. Reszta jest na minus.

Jestem również na nie.

Pozdrawiam

Rekuseq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Jesteś dla mnie zdecydowanie zbyt anonimowy, do tego po zmianie nicku nikt nie wie kim jesteś.

Nie masz także spełnionych wymagań co z automatu Cię skreśla.

Tak czy inaczej powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kpina, podanie napisane na odpier.dol, a jednak chodzi o podanie na stanowisko moderatora forum.
Każdy to widzi dlatego czym prędzej można je odrzucić, elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.
Wszystkie powody zostały podane wyżej, popracuj nad rozbudowaną formą wypowiedzi.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

Dlaczego nie TY(rozbudowana wypowiedź):

Nie przekonałeś mnie kompletnie niczym, podanie jakby pisane na klawiaturze ekranowej. Niespełnione warunki.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak u innych uzytkowników: brak spełnienia warunków, automatycznie skreśla tutaj możliwości współpracy. Ponadto nie znam Cię w ogóle, nie wiem kim jesteś...

Pracuj na forum, a będzie CI dane :)

 

Pozdrawiam,

Lindsay Lohan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...