Skocz do zawartości
Gość

 zamknięty Co i jak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 16 września
Nick gracza: @VisTeR.'
Dowody: https://imgur.com/a/eJwOjQn
Świadkowie: @SQNFUN
Uzasadnienie: Vister dał mi dwa warny za niby "Mówiłem Ci kiedyś że za kradzież avatarów/sygnatur obrazków będę wyciągał konsekwencje. Nie ma sensu Cię więcej upominać jak nie umiesz tego zrozumieć." ale kurde ja wziełem avatar z neta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro Plaga oznaczył mnie tu jako świadka to powiem chociaż co o tym myślę.
Uwzięliście się na niego, bo k***a 2 ostrzeżenia za "kradzież obrazków" to jakaś kpina.
Równie dobrze na tej samej podstawie można wj****ć ostrzeżenia prawie każdemu...
Piona!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@FunnyPuma wp*****l jeszcze 3 warny Pladze, bo dodał kolejny argument w swojej skardze którą złożył...
Zrozumcie k***a ludzie, a tym bardziej moderatorzy, że jest to forum dyskusyjne - nie dodał on posta pod postem, a nikt mu nie zabrania dodać kolejnego z kolejnymi argumentami - pierwsze słyszę, że obowiązkiem jest edycja pierwszego posta.
Jebana nagonka na biednego @Plaga, brak mi słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest różnica między wzięciem zdjęcia z internetu a podpierdzielenia go chamsko z forum. Ty zrobiłeś tą drugą rzecz. Jak to poznałem? Po linku i źródle strony. Link był z Pochylni a w adresie była nazwa zdjęcia które sam wrzucałem. 

Jeżeli już piszesz odwołanie od warna napisz jak było na prawdę. Pisanie takiego czegoś nie polepsza twojej sytuacji. Tak samo poganianie mnie bym szybciej napisał w temacie. 

Rzecz kolejna nie uwziąłem się na niego. Nie mam zamiaru tłumaczyć kilka razy tego samego. Jeżeli dana rzecz nie pomaga trzeba załatwić to inaczej.  

W tym momencie wychodzę na złego ale cóż, taki już jestem. Zamek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...