Skocz do zawartości
Rekuseq

Wywiad z Chlorkiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem przeprowadzić wywiad z jednym z naszych użytkowników @Wodorotlenek Chlor

Rekuseq 

Wodorotlenek Chlor

33226112_1485172748256037_2576718367415074816_n.thumb.jpg.6f02139941a44b87363a099e8363b69d.jpg.9a00180ae08905408d748eda1fc23cda.jpg

Tak więc witam Cię i na starcie dziękuję, że zgodziłeś się na ten wywiad. Mógłbyś nam coś o sobie opowiedzieć?

Cześć, dziękuje w ogóle, że mnie zaprosiłeś do wywiadu. Nazywam się Szymon, mam 16 lat i jestem w 1 szkole średniej na profilu budowlanym. Pochodzę z małej wsi w województwie małopolskim. Interesuje się grafiką komputerową, dużo czasu spędzam na siłowni w garażu.

Z grafiką komputerową pokazujesz się również na forum i muszę przyznać, że robisz naprawdę niezłe prace. Może powiedz, jak długo już się tym zajmujesz i skąd w Tobie taka pasja? 

Dzięki ;) Grafiką komputerową zajmuje się już 3 lata. Pasja do grafiki narodziła się właśnie 3 lata temu, gdy chciałem mieć kanał na YouTube, a wiadomo trzeba mieć awatar i banner więc wtedy spróbowałem swoich sił, bardzo mi się to wtedy spodobało i tak zostało po 3 lat dalej mam frajdę z robienia grafik.

Świetnie, tak więc życzę Ci, abyś dalej się rozwijał w tym kierunku :D Planujesz z tym jakąś przyszłość czy po szkole będziesz realizował profil budowlanki?

Chciałbym i to bardzo, ale niestety będzie trudno po szkole budowlanej zostać grafikiem, ale będę próbował, jak nie wyjdzie, to trudno pójdę do brata, bo ma firmę budowlaną.

Pamiętaj, że nigdy nie można się poddawać i trzeba dążyć do własnego celu! Wspominałeś też,  że dużo czasu spędzasz na siłowni. Długo już trenujesz? 

Masz racje ;) Ćwiczyć zacząłem 2 lata temu, bo miałem trochę kilogramów na wadze (tzw. Grubasek), stwierdziłem, że muszę schudnąć na początku robiłem tylko kardio teraz ćwiczę z odżywkami (kreatyna, białka itd.) różne partie mięśniowe.

2 lata ćwiczeń to trochę już jest, robisz to tego jakieś sztuki walki, czy strongman?

Ani strongman, ani sztuki walki raczej obecnie podchodzę do kalisteniki, ćwiczę sobie z własnym ciężarem ciała, lecz sztuki walki kickboxing mam w planach ćwiczyć.

Oo kalistenika to również ciekawie, a kickboxing polecam Ci, bo naprawdę ciekawa zajawka :P Wspominałeś, że chciałeś mieć kanał na yt, dalej takie chęci, albo może już masz taki kanał, czy odpuściłeś na razie?

Szczerze 3 lata temu oglądałem ciągle youtuby i chciałem być jak youtuberzy, ale po upływie tych 3 lat to się zmieniło i mnie to YouTube całe nie kręci.Też tak uważam, że kickboxing jest super zajawką, bo strasznie lubię bitki z udziałem nóg. 

Bardzo często młode osoby chcą zasłynąć na youtube, a potem im to przechodzi(sam tak miałem za dzieciaka).Zmieńmy może trochę temat, powiedz, masz może rodzeństwo, czy jesteś jedynakiem? 

Oj powiem Ci, że mam rodzeństwo i to sporo. Pięciu braci i jedną siostrę, ale tylko 2 braci mieszka ze mną, bo reszta jest żonata.

Oo to duża ta Twoja rodzinka. Dobrze się dogadujecie czy tak średnio?

Z reguły mam dobre relacje z braćmi, ale najlepsze z siostrą :D Jak każdy wie jak to rodzeństwo, czasami się kłócimy.

No jak to rodzeństwo. Zwierzątka domowe jakieś też u Ciebie są? 

Tak, mam psa rasy doberman, ma 10 miesięcy i ma na imie Max.

Pewnie słodziak z niego. Teraz może trochę w końcu o multi-headzie. Co sprawiło, że tutaj trafiłeś? 

Szukałem serwera coda, bo z kolegą chciałem pograć, więc znalazłem jakże cudownego coda 200 i postanowiłem zawitać na forum, zauważyłem sympatyczną atmosfere i postanowiłem zostać.

Kolejny co trafił przez coda na sieć. Fajnie, że pomagasz na forum i ogarniasz zlecenia graficzne. Jest jakaś funkcja na forum, którą chciałbyś pełnić?

Mam rangi, które chciałem pełnić, czyli grafik oraz admin coda. Takie rangi wystarczą mi w życiu na forum. 

No to fajnie. Teraz kilka szybkich pytań. Cola czy pepsi?

Pepsi.

Kawa czy herbata?

Kapuczinko

BMW czy Audi?

Audi

I ostanie,  wódka czy whiskey?

Mam 16 lat, jestem osobą niepełnoletnią, nie mogę pić alkoholu. Oczywiście, że wódka król imprez i ognisk xDD

Haha  :D Dobrze alkoholiku, to byłoby na tyle w tym wywiadzie. Dziękuje jeszcze raz, że zgodziłeś się na ten wywiad. Możesz teraz dodać coś od siebie :) 

Dzięki za wywiad, fajne pytania :D Pozdrawiam @SadoS @Verti @Bezzi i @A3ro gang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...