Skocz do zawartości
Rekuseq

Wywiad z najlepszym graczem 400 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem przeprowadzić wywiad z najlepszym graczem cod'a 400 :) @elo elo 350

 

Redaktor Rekuseq

elo elo 350

 

Tak więc witam Cię i na starcie dziękuję, że zgodziłeś się na ten wywiad. Proszę, powiedz o sobie parę słów.

Nie ma za co! Mam na imię Patryk i mam prawie 18 lat. Urodziłem się w szpitalu w Rzeszowie. Moje zainteresowania to: Piłka nożna i granie na laptopie. Dziewczyny nie mam, więc zapraszam :D.

Dziewczyny nie masz, ale masz mnie :kappa: W piłkę nożną grasz profesjonalnie, z kumplami 4Fun, czy tylko oglądasz mecze i kibicujesz?

Oczywiście kochanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W piłkę gram raczej 4Fun, ale też kibicuję.

A jakiej to drużynie kibicujesz? 

Manchester United <3

Oo czerwone diabły, no ładnie. Z moim bratem byś się dogadał. Byłeś może na jakimś ich meczu?

Niestety nie, ale planuję na wakacje do Anglii pojechać, bo ciocia tam mieszka, to wiesz.

No na prawdę warto i życzę Ci, aby udało Ci się tam pojechać. Mówiłeś, że masz prawie 18 lat, to rozumiem, że jeszcze nauka - do jakiej do szkoły chodzisz?

Technikum w Rzeszowie :p. Numerka nie powiem, bo stalkerzy na forum.

Rozumiem. Technikum to, pod jaki zawód techniczny idziesz? Masz plany pracować w tym zawodzie, czy wolisz robić coś innego?

Planuję pracować jako technik informatyk.

O to ciekawy zawód. Do matury będziesz podchodził?

Pewnie tak.

Chyba warto :) zmieńmy może troch ę temat. Powiedz, masz rodzeństwo? 

 Tak. Mam brata, który mnie wku*wia.

Czyli typowe rodzeństwo brat z bratem :kappa: A pupilki domowe jakieś masz? 

Mam. Dwa koty i pieska yorka.

Pies  z kotami się dogadują, czy tak średnio ? 

W sumie dogadują się, ale jest problem, kiedy kot chce zjeść pieskowi jedzenie.

No co się pieskowi dziwić, że nie lubi jak ktoś mu kradnie jedzonko :P Dobra to może trochę o MH. Jak się tu znalazłeś i co sprawia, że  jeszcze stąd nie spierdzielasz? 

Przybyłem tu z legendarnego coda 200. Nie spierdzielam, bo fajni ludzie. No dobra nie wszyscy :kappa: no i Ty tu jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ooo misiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że cody mnóstwo ludzi przyciągają. A jak Ci się podoba obecny stan forum? Coś byś zmienił? 

( ͡° ͜ʖ ͡°). Wsm nic. Aquax dba o forum i to się liczy:D.

Też jestem takiej myśli. Masz może rangę/funkcje na forum, którą chciałbyś pełnić?

H@ ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio to nic w sumie nie chce.

Kto Twoim zdaniem robi największy kawał roboty na MH, nie licząc aquaxa i Vistera, którzy utrzymują sieć? Dlaczego?

LOLSON, bo robi 48\7 tak naprawdę i pomaga w wielu sytuacjach wielu osobom.

Dobra to teraz pytanie odwrotne, kto Twoim zdaniem robi najmniej z administracji? 

Nie wiem. Wolfa nigdy nie ma, ale tak to nie wiem.

Wolf akurat robi w programowaniu dużo. Dobra teraz parę szybkich pytań :) Pepsi czy Cola?

To wiem. Cola, ale dla mnie nie ma różnicy.

Rano, kawa czy herbata?

Kawa.

A wieczorem?

Herbatka akurat :P.

Wyjeżdżasz na święta?

Tak.

Ulubiona pora roku?

Lato.

Ulubiony owoc?

Truskawka.

Ulubione warzywo?

Szpinak.

Ulubiona marka samochodów?

Audi.

Ulubiona gra teraz?

Leauge Of Legends.

Ulubiona gra z dzieciństwa?

Assasin's Creed na psp.

Okej, to teraz może powiedz. jak zaczynała się  Twoja przygoda z grami? 

Jako biedny 6-latek czy tam 7 nie było co robić.

Okej, to by było na tyle. Teraz możesz dodać coś od siebie, kogoś pozdrowić.

Polecam tego redaktora <3 godzina wywiadu może Was oświeci :D. Pozdrawiam @Verti'ego, @LOLSON'a, @aquax'a i @Vix33nek! :D 
Dzięki za zaproszenie!

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie za dużo tych tekstów typu "kochanie" "misiaku" - to jest jednak wywiad a nie prywatna rozmowa. Średnio mi też się podobają te krótkie pytania typu "ulubiona pora roku"

Wywiad sam w sobie nie jest taki zły, bo czegoś się jednak dowiedziałem o elo elo, ale tak jak mówiłem za dużo tych zbędnych rzeczy. 

Plusik za chęci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak koledzy wyżej - za dużo tych pierdół jest w zdaniach. Również uważam, że te krótkie pytania nie pasują.
+ i tak poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad spoko, tylko, że za dużo jest tych emotek. Również zwroty "misiu", "kochanie" mógłbyś w wywiadzie sobie darować. No i oczywiście skróty "Wsm" również można pominąć, lepiej napisać "W sumie". Brakuje również kropek na końcach zdań. Te krótkie pytania i odpowiedzi również średnio mi pasują. Mimo to plusa zostawiam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 22.12.2018 o 19:03, LOLSON napisał:

Standardowo za dużo emotek, zwroty typu MISIAK etc stanowczo tutaj nie pasują i oczywiście kropeczki na końcu zdań. 

a co to, wywiad do jakiejś gazety? Luźna gadka między kolegami, dobra robota gamonie, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...