Skocz do zawartości
A3ro

Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podałem w tytule chciałbym zaproponować pare nowych klas a oto moje propozycje:

1.Nazwa: Anioł (Premium)

Bronie: Ak47, Deagle

Opis: Posiada 2/3/4 duszki, dodatkowe obrażenia+int z HE, zmniejszona widoczność tak jak złodziej, +25dmg z dgl

2.Klasa: Łowca

Bronie: g3/sg1, elite berrety, he

Opis: Widzi miny i pułapki. +20 obrażeń z g3 . Specjalna umiejętność która mu daje 4 sekundy niewidzialności.

3.Klasa: Wytrenowany Medyk (Premium)

Bronie: m4a1, deagle, he

Opis: Posiada 2 apteczki (uzycie co 10 sekund), standardowo dają 25hp+INT ich działanie trwa 5 sekund (mnożnik w stylu 5int= 1hp byłby rozsądny). Może wskrzesić 2 graczy ze własnej drużyny na rundę. 

4.Klasa: Kucak

Opis: Jest niewidzialny podczas kucania na kosie (niewidka jak assasin), +30dmg z dgl

Bronie: Dgl i usp

Wiem że przypomina strzelca wsparcia ale podałem że miałby lepszą niewidke od niego.

5.Klasa: Allah

Opis: ma 1/7 na zrespienie siê u wroga na początku rundy, oraz ma 2 fałszywe paki które wybuchają jak się na nie wejdzie

Bronie: tmp i famas

Staty są do wymyślenia. Zapraszam wszystkich graczy tego serwera, co o tym sądzicie: @SirJunior, @Losik, @elo elo 350, @Verti, @Kula, @Kempes #, @Nemezis ad, @Nodi, @cover jak kogoś nie wymieniłem to sorki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Anioł za dobry, poza tym jest już Duch Kapitana..

2. Z Łowcą też trochę przesadziłeś z tym +20, również nie widzę tej klasy jakoś...

3. Ta premka troszkę słaba, aczkolwiek niezły pomysł, ale trzeba zobaczyć, że aktualnie jest sporo premek na serwerze.

4. Kucak=Strzelec Wsparcia 

5. Z tym odrodzeniem na respie wroga temat był wałkowany już chyba z kilkadziesiąt razy, byłoby to za dobre. Respisz się i robisz tam rzeź zabijając połowę lub nawet większość teamu, nie kupuję tego.

 

Proponuję, aby najpierw zabrać się za aktualne klasy, zobaczyć co w nich nie tak, co ulepszyć, co znerfić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Za dużo duchów by miał anioł , po drugie dość jest już premek , po trzecie jest rusek co ma zamiast duszków rakiety i tak samo ma dmg + inta z HE.

2. Jest już klasa okulista co widzi miny itd. po co kolejna. 

3. Odpada 2 apteczki za mocna klasa by była. i tak jak wspominałem jest już dość premek na chwile obecną.

4. Kucak = strzelec wsparcia tak jak pisali wyżej przedmówcy.

5. Respienie się u wroga było niejednokrotnie poruszane i nie ma szans o takiej klasie ani perku.

 

Jak już dajecie propozycje proponuje , aby zabrać się o aktualne klasy co znerfić co ulepszyć a nie dokładać kolejne nieprzemyślane klasy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...