Skocz do zawartości

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Nowa odsłona Multi-Head.pl

Z pewnością znajdą się rzeczy, które według ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w temacie.

FunnyPuma

Moderator

Ostatnia wygrana FunnyPuma w dniu 20 Lipca 2018

Użytkownicy przyznają FunnyPuma punkty reputacji!

O FunnyPuma

 • Tytuł
  Kukułka

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  STEAM_0:0:168372848

Ostatnie wizyty

8 578 wyświetleń profilu
 1. FunnyPuma

   zamknięty

  Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 2. FunnyPuma

   dodane

 3. Nick: FunnyPuma Data ( Od kiedy do Kiedy ): 17.06-28.06Powód: Osobisty Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @aureox @NumberOne
 4. FunnyPuma

   zaakceptowane

  Hmm... Miałeś wpadki z regulaminem, ale to się zdarza. W ostatnim czasie zauważyłem, że jednak nie do końca wiesz, gdzie stawiać sg. Oprócz tego kultura oraz kontakt z graczami jest. Mimo to uważam, że szansa należy się każdemu. Jestem na małe tak.
 5. FunnyPuma

  Siemka
 6. FunnyPuma

   zaakceptowane

  Lipę odwaliłeś i dostałeś degrada. Jednak druga szansa należy się każdemu. Na [email protected] nie raz widziałem zgłoszenia, kulturka, steam, GT na plus. Na tak.
 7. FunnyPuma

   odrzucone

  Nick: FunnyPuma Wiek: 19+ Link do BanID: http://banid.pl/kto?to=0:0:168372848 CS 1.6/CS:GO: 1.6 Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Na forum jestem często o różnych porach, uważam, że ten czas jest wystarczający. Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Tak. Coś o sobie: Jestem Przemek, 19 lat, bezkonfliktowy, lubiący pośmieszkować. Doświadczenie: Dobre. Dlaczego Ty: Doświadczenie mam, więc chciałbym pomóc UBT w sprawdzaniu demek/ssów.
 8. FunnyPuma

   zaakceptowane

  Od siebie dodam tyle, że w zasadzie nie mam zastrzeżeń do Ciebie, wymagania spełniasz, ładnie napisane podanie. Jedyna rzecz, która mnie nurtuje to to, że dopiero zostałaś naczelną w redakcji i teraz moderator. Mimo to, jeśli nie zaniedbasz z tego powodu redakcji to jestem skłonny być na tak. Powodzenia.
 9. FunnyPuma

   dodane

 10. FunnyPuma

   pozytywne

  Twój nick podczas gry: FunnyPuma ^^ Godzina, data zdarzenia: teraz Mapa: dust2 STEAM_ID / IP: http://aquax1994.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=8917 Uzasadnienie: -
 11. FunnyPuma

   zaakceptowane

  Powiem tak. GT masz całkiem okej, z tego co zauważyłem z regulaminem jest w miarę. Braku kultury również nie zauważyłem. Steam, amxx okej. Jestem za okresem próbnym.
 12. FunnyPuma

  Nick: FunnyPuma ^^ Serwer: ODD2#2 Data: 18.05 Screen:
 13. FunnyPuma

   dodane

 14. FunnyPuma

   dodane

 15. FunnyPuma

   dodane

×
×
 • Dodaj nową pozycję...