Skocz do zawartości
Losik

Zmiany w regulaminie.

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim.
Piszę temat gdyż uważam regulamin za niezbyt przejrzysty.
W mojej opinii konieczne są zmiany które wykluczą wszelkie niejasności.
Poniżej zamieszczam aktualne punkty regulaminu z moimi adnotacjami.

7. Zakaz chodzenia po TXT. (przelatywać nad nimi można ale "odbijać się" już nie)
AD -  regulamin TXT wymaga odświeżenia.
8. Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach i wzniesieniach.
AD - Dodał bym do tego zapisu mimo wszystko trutkę klasy truciciel. Ponadto karał bym banem za tzn kreskę z min ( mina jedna za drugą ) w wąskim przejsciu, takich cudaków nie da się ominąć nie mając max kondycji.
11. Nie przeszkadzamy innym w grze celowo blokując.
AD - Usunąć zapis, plugin który został wgrany eliminuje go.
12. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty).
AD - Wyrzucenie gracza/graczy za ich niewykonanie po upłynięciu czasu rundy.
18.  Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado.
AD - Najbardziej kontrowersyjny zapis, niejasny i skutki w postaci banów zależą od interpretacji danego admina.
Moja propozycja - całkowite przyzwolenie na dowolne stawianie SG ( można je zniszczyć ), bądź zakaz zaostrzyć do formy: "SG nie może sięgać na BS - w jakimkolwiek stopniu"


Zapraszam do wypowiedzi, a kogoś z góry do pochylenia się nad tym.
Pozdrawiam, Losik.

 @cover @Nodi @ikz' @Nemezis ad @Kula @syjon. @Kempes # @Cycu9412 @~Czarna~ @SadoS

Edytowane przez Losik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z 18 Się zgodzę 

oraz przyjmuje to by zmienić reguły panujące na tym serwerze , 

bo oczywiście niektórzy gracze nie stosują się do tego punktu a nie grają tu już 2dni "Długo" 

Chce zobaczyć te zmiany może odmieni serwer stanie się lepszy niż jest teraz , 

- macie jakieś sugestie ?

Zapraszam wszystkich adminów Cod 400 oraz opiekuna Serwer.

DSC_5198-960x500.jpg.2a640bfa828e9062707c219683a49ece.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do SG nie ma złotego środka, albo może sięgać na BS, albo całkowicie nie może.
Ja jestem zwolennikiem tego by była dowolność w stawianiu.
 @BORN2KILL. to SG jest najbardziej nurtującym tematem gdyż, jeden admin stwierdzi że sięga w nieznacznym stopniu na BS i nie da bana za to, drugi zaś powie że sięga na bs mimo wszystko i bana wręcza. Postawienie sprawy jasno rozwiąże ten problem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprawki punktów bardzo dobre ewentualnie jeszcze trochę ję uszczególnić do tego tak jak napisał @Kempes # miny w przejściach powinny być zakazane. A jeśli chodzi o sg to jestem za tym by można było stawiać w każdym miejscu oprócz wyjścia z respa TT i zasięgu z bs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak ;

8. Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach i wzniesieniach. Nie stawiamy min 1 na 2 w wąskich przejściach. Również nie stawiamy truki truciciela na BS oraz przy Hostach i nie bygujemy jej stawiając w ostaniej sekundzie rundy na respie wroga (Zabijając graczy , gdy rozpocznie się runda.)

8. 1. Zakaz stawiania min oraz pułapek  W pomieszczeniach gdzie są hosty, przed wejściami do tych pomieszczeń. 

11. Do usunięcia , gdyż został wgrany na serwer plugin Team Semiclip (Przenikanie przez graczy).

12. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty). Za nie wykonywanie celi mapy.(Kick, ban do 30 min).

18.  Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado. SG nie może sięgać na BS w jakimkolwiek stopniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...