Skocz do zawartości
venividiwandi

 zamknięty Skarga, ale na kogo to nie wiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że to ja dałem Ci blokadę, skąd Twój temat, dziwisz się, że tak jest? Ile razy Ci pisano żebyś ogarnął swoje wypowiedzi na czacie? Ile razy było mówione żebyś przestał wywalać gnuj na forum? Mi osobiście jako staremu userowi, który Cie zna już nie przeszkadza to co piszesz "zamknij morde" "morda" "dobra nie pi****l" "przestań płakać" itp itd. Można wymieniać całą listę. Problem w tym, że na sieć przychodzą nowi użytkownicy i to widzą. Nie jesteś u siebie na podwórku żeby co dzień rzucać mięsem, ten proceder trwa już zdecydowanie za długo, jest spoko jak coś takiego zdarzy się raz na jakiś czas, ale u Ciebie to jest na początku dziennym. Piszesz bardzo mało na czacie, ale jak już napiszesz to szkoda gadać. Te Twoje odzywki ludzie na forum już zaczynają traktować jak coś normalnego, ale to nie jest normalne rozumiesz? Przejrzyj choćby swoje posty typu. "Głosujemy na naszego h@ frajerzy" to Twoim zdaniem jest normalne? Jak masz zamiar dalej wylewać ten gnuj na forum proszę bardzo, rób to dalej będziesz dostawał warny. Ciesz się, że ich nie dałem tylko samą blokadę. Wszystko ma swoje granice Ty je dawno przekroczyłeś i doskonale o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak jak myślałem, za chwilę nie będzie można w ogóle napisać czegoś w żartach na forum, najpierwej zabroniliście przeklinać, teraz robić se jaja z kolegów, gó**o mnie obchodzi to że nowy user widzi moje zachowanie, trudno żeby nie widział, ale to wtedy o mnie ma złe zdanie a nie o forum. Pisze coś na SB do 5 razy dziennie, 3 razy pisze "morda" do koleżki, w czym problem? Wolność słowa i wypowiedzi? Zróbcie range SB - Służba Bezpieczeństwa i przyjmijcie ludzi by karali za takie wygłupy. Niebawem nie będzie można nic robić na forum bo "inni użytkownicy". Ja doskonałe rozumiem że robię źle ale żeby zakładać bloka? Dajta spokój.

 

Składnia zdań nie najlepsza bo mam wyj3bane jajo na tego bana i cały temat, pozdro

 

I dzięki że nie zostałem bardziej ukarany;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...