Skocz do zawartości
Bezzi

 zamknięty Nowa ranga Spamer Czatboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry lub dobry wieczór.

Wychodzę z propozycją konkursy, mianowicie polegałbym on na zasadzie wpisów na forum na czatboxie. Osoba która zgromadzi największą ilość wpisów w ciągu miesiąca wygrywa. 

Np. 

@Max.Bugs 3000 wpisów 1 miejsce.

@elo elo 350 2748 wpisów 2 miejsce.

@bydlak* 1732 wpisów 3 miejsce.

 

1 miejsce to nagroda w postaci nowej unikatowej rangi na forum. 

2 miejsce premium na forum na okres miesiąca. 

3 miejsce premium na 2 tygodnie. 

Nagrody są ważne miesiąc aż do czasu ponownego resetu wpisów. Konkurs ruszułby 1 kwietnia i odbywały się co miesiąc. Myślę, że nie było by spamu typu jedną literą czy dwie, aby tylko nabić wpisy. A jeśli już to moderacja by to kontrolowała. Myślę, że to coś nowego i wprowadzi trochę świeżości na forum. 

Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie - zrodzi się spam i na czatboxie będą pisały ciągle te same osoby których po pewnym czasie każdy będzie miał dosyć.
Zamiast pomóc to zaszkodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, Bezzi napisał:

@SQNFUN Nie sądzę aby tak było, śledzę wiele forum gdzie to istnieje i nigdy nie było z tym problemu. :)

to tylko moje zdanie - wydaje mi się że mobilizacja użytkowników do pisania na czatboxie w taki sposób jest słabym pomysłem ale tak jak napisałem - to tylko moje zdanie 

EDIT: BEZZI JEŻELI MI ODPOWIADASZ TO ODPOWIADAJ POSTEM, A NIE NOTATKĄ. JEST TO FORUM DYSKUSYJNE I NIKT CI NIE BRONI DODAĆ KOLEJNEGO POSTA, A TAKIE NADUŻYWANIE NOTATEK TYM BARDZIEJ PRZY MOICH POSTACH JEST wk*********e.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem bardzo dobra inicjatywa, jesli faktyczne bedzie pilnowanie spamerow  :D Mysle, ze bedzie zachecac do zabierania glosu na czacie. Apropo spamerow, jesli ustawa wejdzie w zycie prosze zauwazyc, ze solowe wiadomosci typu "he he" , "auuuuu" czy ":kappa:" były uzywane przez moja osobe juz wczesniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólne jestem za, ale jednak wynikło by więcej problemów niż korzyści. Zaczął by sie robić sam spam na durne tematy a tematy ważne np. Wołanie o admina jak jest cziter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na nie. Z tego co się orientuje to już kiedyś był taki pomysł bądź coś podobnego i średnio to wypaliło.  (mogę się mylić, po prostu tak mi w głowie świta) 

Korzyści raczej nie widzę, co innego z problemami, bo z pewnością by się jakieś narodziły (przykładowo. znalazł by się taki Janusz, który specjalnie by spamował jakimś zbędnymi wiadomościami)

A no i nie wydaję mi się, żeby taki konkurs miałby zachęcić użytkowników do "wspólnej pogawędki" na sb lecz zacząłby się spam emotami itd - wspomniałem wyżej. 

Jest topka pod cb z  wpisami i to w zupełności styka,

niet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Powody wyżej, zrobi się spam emotkami a nie sensownymi (co i tak rzadko sie zdarza) wiadomosciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak z reguły zgadzam się z tym, co proponujesz albo komuś odpisujesz na coś, tak za tym zdecydowanie na nie. Nie udzielam się za dużo na tym czatboxie, ale na co komu taka ranga. ;) Pisali by jakieś bzdury byleby tylko coś pisać i mieć te +1 wpisu i nie sądzę żebyście ich upilnowali żeby pisali z sensem. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem przeciw
Zbędna ranga + spam będzie nieunikniony (z resztą tak jak zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Totalnie osoby wyżej uważają tą propozycję jako przymus pisania treści na forum, wy nie rozumiecie, że to ma być spontaniczne i działało by na zasadzie takiej jak teraz gdzie macie miejsca 1.2.3 

3 godziny temu, aureox napisał:

A no i nie wydaję mi się, żeby taki konkurs miałby zachęcić użytkowników do "wspólnej pogawędki" na sb lecz zacząłby się spam emotami itd - wspomniałem wyżej

Nie rozumiesz treści, więc nie pisz. 

 

To jest na zasadzie top 3 jak na serwerze. 

Czy pomysł przejdzie przedyskutuję z administracją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...