Skocz do zawartości
Max

Wywiad z Verti.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)Poniżej publikacja kolejnego wywiadu - tym razem pod wodospadem pytań stanął @Verti. Gorąco zapraszam do przeczytania i zostawienia po sobie reakcji a w komentarzu ocen i uwag.

 

 

Reporter - Max.Bugs
Respondent - Verti

 

Witam Cię serdecznie! Dziękuję za zgłoszenie się do wywiadu. Bardzo się cieszę, że jest tylu chętnych! Na początku opowiedz coś o sobie, proszę.

Witam Cię bardzo serdecznie jak i całe forum Multi-Head. Jestem Krzysztof, mam 22 lata i pochodzę z Poznania. Interesuję się motoryzacją, grami komputerowymi, grafiką komputerową oraz tym co stało się też moim hobby czyli Muzyką. ?

 

Krzysztofie, czy mógłbyś coś więcej opowiedzieć o swoich zainteresowaniach? W ramach pomocy podsunę kilka pytań. W jaki sposób je rozwijasz? Które z nich jest na pierwszym miejscu? Któremu poświęcasz najwięcej czasu?

Hmm, bardzo ciekawe pytanie. Jeśli chodzi o zainteresowanie, któremu najbardziej poświęcam czas to jest właśnie muzyka i ona jest na pierwszym miejscu u mnie w życiu. Mogę nawet stwierdzić, że ja muzyką żyję. Sam pomysł z robieniem moich setów na kanał YouTube, SoundClound był zupełnym przypadkiem,  ponieważ zaczęło się od roku 2012 albo 2011 roku, tyle lat już to zleciało, że nawet nie pamiętam. Ściągnąłem na komputer sobie program Virtual DJ Home i robiłem tam sobie różne przeróbki, dodawałem efekty ale pewnego dnia przeglądając Youtube znalazłem jakiś set. Po jego odsłuchaniu stwierdziłem - to jest to! Zebrałem do jednego folderu jakieś nutki klubowe i zacząłem tworzyć mój pierwszy set. Byłem wtedy mega amatorem w tym i nie wiedziałem jak robić przejścia. Z początku sety lądowały na Wrzucie ale gdy się dowiedziałem, że mają ją usunąć to szybko zabrałem je z Wrzuty i przeniosłem na mój kanał Youtube. I tak sobie działam z setami do dziś. I jest to dla Mnie mega fun i bardzo mnie to cieszy, że mogę z kimś się tym dzielić.

 

Jako, że jeszcze w czasach szkoły sam zajmowałem się oprawą muzyczna imprez, bardzo dobrze wiem o czym mówisz. Program jest mi bardzo dobrze znany. Miałem również okazję posłuchać Twoich produkcji i muszę przyznać, że widać po nich spore doświadczenie. Tak jak mówisz - sprawia Ci to radość, jest to dla Ciebie dobra zabawą i to jest najważniejsze! Życzę sukcesów! Opowiedz nam proszę coś z wcześniejszych lat swojego życia. Jak wyglądała Twoja edukacja? Zakończyłeś już czy nadal się edukujesz?

Jeśli chodzi o edukacje, jestem osobą która bardzo dobrze się uczy. Szkołę ukończyłem ale mam tam w szkole bardzo fajne towarzystwo i zapisałem się na kursy. Kierunek elektro-monter. Stwierdziłem, że lepiej nauczyć się czegoś nowego niż tylko informatyki i grafiki komputerowej. Im więcej doświadczenia w różnych dziedzinach to i lepszy wybór pracy. ?

 

Tak, faktem jest, że im większe kwalifikacje zawodowe tym prościej starać się o dobry etat. ? Na początku podzieliłeś się informacją, że pochodzisz z Poznania. Kilku znanych raperów również pochodzi z poznania. Czy udało Ci się, któregoś spotkać? ? Jest coś ciekawego w Twoim mieście?
 

Tak udało mi się spotkać jednego rapera - Słonia. W sumie śmieje się trochę z mojej zmiany gatunków muzyki bo nie tylko klubowych słucham. Od dzieciaka na pierwszym miejscu był rap/hip-hop. Lata 90 i początki 2000 roku to były piękne czasy, pamiętam jak każdy słucham Kalibru 44, później Paktofonik. Jeśli chodzi jeszcze o raperów z Poznania, to taka mała ciekawostka. Moja starsza siostra chodziła z Rychem do podstawówki, niestety ona była w innej klasie a on był w innej ale do jednej szkoły chodzili. Jeśli chodzi o rap to bardzo jestem związany z amerykańskim raperem Tupackiem Shakurem, uwielbiam jego nuty, co jest ciekawsze? Zmarł miesiąc po moich narodzinach. Myślę, że gdyby takie legendy jak on, Eazy - E oraz Notorious B.I.G żyli, to w Ameryce nikt by ich nie przebił. Tak samo w Polsce, gdyby Magik żył to by było coś, na szczęście mamy jego syna na scenie Fejza, który robi zaje*istą robotę - chociaż to nie to samo co robił "Mag" ze starą ekipą w PFK lub K44. Czasami, aż chciałbym się cofnąć do tych starych czasów bo mega tego brakuje. A jeśli chodzi co można fajnego zwiedzić, to na pewno różne Muzea, Parki, Stary Rynek, a jak ktoś lubi to centra handlowe takie jak Posnania lub Stary Browar. Niestety ja w Poznaniu jeszcze pomieszkam tylko z dwa miesiące.
 

 

W zasadzie zadając to pytanie, na myśli miałem właśnie Słonia i Rysia. Jeszcze za czasów gimnazjum słuchałem tylko ich kawałków na okrągło. ? Masz jakieś swoje ulubione miejsce w Poznaniu? Dlaczego tylko jeszcze dwa miesiące pomieszkasz w tym mieście?

Moje ulubione miejsce w Poznaniu to dzielnica Grunwald, tam się wychowałem i mieszkałem 20 lat. Teraz mieszkam w innym miejscu. Dlaczego dwa miesiące? Ponieważ przeprowadzam się poza Poznań, w sumie to nie tak daleko bo pod Poznań. Bardziej z dala od miasta. Zdecydowałem tak, ponieważ mam kuzynostwo z Zielonej Góry i ciocie z wujkiem którzy mieszkają w takiej wsi przy granicy z Niemcami. Blisko stamtąd jest do Frankfurtu. Właśnie gdy jeździłem tam do cioci i wujka na tą wieś, to zawsze jakoś lepiej tam się czułem niż w mieście, takie lepsze powietrze jest. I po drodze mieliśmy zawsze blisko do Zielonej Góry, gdzie mogliśmy zawsze wpaść do kuzynów.
 

 

Rozumiem. Czasem warto zmienić coś w swoim życiu - zwłaszcza, że sam mówisz, iż na wsi czujesz się i mieszka się lepiej. Powodzenia w przeprowadzce! Wspomniałeś, że masz starsza siostrę. Ile masz rodzeństwa?

Rodzeństwo mam bardzo sporę, bo aż cztery siostry i dwóch braci. ?
 

 

Liczna rodzina! ? Jesteś najmłodszy czy gdzieś w środku? Wszyscy mieszkacie razem czy rodzeństwo ma już własne rodziny?

Jestem przedostatni, wszyscy już mieszkają osobno, tylko ja jeszcze mieszkam z tatą i jego żoną. ?
 

 

Rozumiem. Myślę, że użytkownicy dowiedzieli się już o Tobie bardzo dużo. Dziękuję za podzielenie się informacjami z prywatnego życia. W sumie zanim przejdziemy do kolejnego tematu chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie z Twojej osobistej sfery. Posiadasz jakieś marzenia, plany?

Hmm moim marzeniem jest dorobić się jakiegoś super fajnego autka, planów jeszcze nie mam. ?
 

 

Jakiegoś? Posiadasz jakieś określony model? ? Jeśli chcesz podeślij zdjęcie bądź zdjęcia takiego "marzenia", zostaną dodane w naszym wywiadzie pod Twoja odpowiedzią. ?

Nissan GT-R R35. Dlaczego? Ponieważ, bardzo mi się podoba ten samochód i jest mega szybki.

 

Nissan GT-R R35
vertinissan.thumb.jpeg.2f3f8ab0e96b00a7142b232f2514a53b.jpeg

 

Dziękuję! Przejdźmy teraz do naszej sieci. Opowiedz proszę, jak znalazłeś się na Multi-Head. ?

Na Multi-Headzie znalazłem się przypadkowo. Szukałem sobie serwerów GO MOD i znalazłem serwer Multi Head GO MOD #1, tak się wkręciłem, że grałem tam nawet do rana. Poznałem tam byłą OP serwera JULE oraz takie osoby jak Bezzi, Doman, Starterxxx, Zakręcony, Idealna Bania itd. Potem wbiłem na forum założyłem konto, tylko po to aby złożyć podanie o admina. Admina dostałem po 3-4 dniach i tak jakoś już zostałem, atmosfera mi się podoba jaka panuje i tyle. Jest super.
 

 

Ciekawa historia. Jakie funkcje oprócz admina posiadałeś na sieci i w której czułeś się najlepiej?

Oprócz admina to miałem redaktora FP. Próbowałem być w UBT ale zawaliłem na testowych screenach i demkach. Jeśli chodzi jaka ranga mi się podobała to admin serwera i najlepiej się tam czułem jak na razie.
 

 

Życzę powodzenia w kolejnych funkcjach bo mam nadzieję, że niedługo czymś nas zaskoczysz. ? Powiedziałeś, że atmosfera na sieci Ci się podoba. A co sądzisz o administracji? Podoba Ci się nowy styl?


Administracja na plus. Nie mam zastrzeżeń, jak i nowy wygląd forum jest bardzo ładny. Widać że, aquax ogarnia i to jest super. ?
 

 

Tak, to prawda. Myślę, że nasz czas powoli dobiega końca a zatem czy chciałbyś jeszcze coś o siebie dodać, podzielić się czymś bądź kogoś pozdrowić? ?

Chciałbym pozdrowić @Clueey, @ULTR4 K1LL, @groWW, @wywandiualizowany, @Lauu, @aureox oraz @Squb i to już wszyscy. Dziękuję za zaproszenie do wywiadu i życzę miłej reszty dnia. ?
 

 

Dziękuję i wzajemnie! Z mojej strony muszę dodać, że wywiad przeprowadzało się bardzo dobrze i w miłej atmosferze - za co serdecznie dziękuję! Do usłyszenia!

Pozdrawiam, Max.Bugs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki byku za pozdrowionka! Nie wiedziałem do tej pory, że masz swój kanał na yt jakbyś mógł podeślij link to z chęcią przesłucham Twoje sety :D

Wywiadzik oczywiście na +, dobra robota! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze się czyta coś co nie razi w oczy. Co tu wiele pisać, wywiadzik jest taki w sam raz, nie za długi, ani nie za krótki.. No i o to chodzi by czegoś się dowiedzieć, ale się nie zanudzić. :)

 

Przy takich zainteresowaniach pewnie nie wiesz co to nuda, Krzysztofie. ;P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...