Skocz do zawartości
Malutka

Q&A vol. 38 - Odpowiedzi Malutka

Rekomendowane odpowiedzi

@Baniatowaty

[P] Cześć Ka...., co tam u Ciebie słychać?

[O] Hej Gra…, a nawet dobrze, a jak tam u Ciebie?

[P] Ulubiony kolor?

[O] Pomijając typowe odpowiedzi (np. czarny, biały), wybrałabym czerwony. <3

[P] Super, ekstrawagancki "protip" na zważenie się?

[O]  BC5V5qWbWoxDT0EPfmitgmjsfmZGFyAZn7JHJFNzJ-vhPS0hYVE3Aq3ehJaxGFH72tWBfiIwrAgmqC9spbl6YfCgWsLwctEUbIMsi4lZyjmkiYlo-H8e3GeVJ0KnSBsTiG0XnnGV

Nawet nie pamiętasz, że sam mi go sprzedałeś w Twoim Q&A. :(

[P] Co ma piernik do wiatraka?

[O] To pytanie zadałam @Ripton ‘owi… (ma po prostu tyle samo liter ¬¬)

[P] HALLO!

[O] HAAALO! - i tak nie zrobię tego lepiej od @Never Praised

[P] …

[O] Wielokropek - znak interpunkcyjny [...] używane przeważnie na końcu zdania, dla zaznaczenia fragmentów pominiętych. Czy Ty pominąłeś całe pytanie? Hmm… ¬¬

[P] Co to promieniowanie α, β, γ (poproszę o notatkę z zeszytu ;)).

[O] A daj mi spokój z tą fizyką. Zaliczyłam tą kartkówkę na 4. Jutro idę się znowu męczyć...

[P] Jak to jest, że mycie piętnastominutowe włosów przeistoczyło się w dodatkową godzinę?

[O] Haha. To ogólnie wyszło tak, że byłam komuś potrzebna, więc gdy skończyłam myć włosy, to “kolejną godzinę” rozmawiałam przez telefon. :D

[P] Kto to ten z patykiem?

[O] No oczywiście, że Jarvan IV.

[P] Ale mi Cię przykro? Cooo?

[O] Ło Jezu, ło Jezu

[P] Przy jakiej osobie nagle zmieniam się w toksyczną osobę?

[O] Proste, @LOLSON - demoralizuje Cię ;v

 

@senor

[P] Tak czysto teoretycznie, tylko i wyłącznie z naukowych względów popartych neutralną opinią oraz krytyką, powiedz mi, jak to wygląda między Tobą a Riptonem? Bo nasze szanowne grono naukowe nie może znaleźć odpowiedzi.

[O] @Ripton jest dla mnie jak brat. Zawsze mogę na Nim polegać. Poza tym dobrze się dogadujemy. ;) 

[P] Czemu mnie krytykujesz jak biorę prowizję od killa jako twój support?

[O] Senor… Gdy pomagasz mi kogoś zabić, albo zabierasz mi kill’a, to nie możesz mi zabierać całej fali minionków! Bo później ja - jako Twój ADC, będę JUZLES. :( 

[P] Tak właściwie to skąd pomysł na nick, bo jakoś nigdy nie umiałem tego rozgryść? XD

[O] Pamiętam, że gdy zaczynałam grać w cs’a, to mój nick był dosyć nudny. Stwierdziłam, że nick musi się choć w małym stopniu odnosić do mnie. A że moi znajomi są dosyć wysocy, a ja zawsze byłam (i jestem) najniższa z tego towarzystwa, zaczęli do mnie mówić Malutka. :P

[P] Kto jest większą stuleją: Ripton, Rybson czy Lolson?

[O] Pozwolę sobie przytoczyć Twoją wypowiedź…

“Stulejson - Naczelny stulejarz na MH dzielnie broni swojego dziewictwa i swoich poddanych przed osobnikami płci przeciwnej.”

[P] Czemu zawsze jesteś zainteresowana jakimiś podejrzanymi eventami na Facebooku?

[O] Oj to trochę długa historia… W skrócie: moja przyjaciółka wpadła na głupi pomysł i od tam tej pory “jestem zainteresowana” każdym wydarzeniem na fejsie. :D

[P] Mogłabys napisać jedno zdanie na nasz temat? (osób z kanalu Zwierzenta z EUNE): Rybson, Ripton, senor, Born, Bania, Never, heaven, Vister, Wika, Majulka, Laqu i Vex. (Jak kogos pominalem to przepraszam)

[O] @RYBSON - zawsze trolluje na tym top’ ie, a IRL musi zacząć myśleć trochę bardziej optymistycznie.

     @Ripton - tiltuje się, gdy nie ukradnę Barona :( . Jest dla mnie kochany, ale czasami agresywny...

     @senor - mega pozytywna osóbka, najlepsze zdjęcie ze zlotu należy właśnie do Niego!

     @B2K -  zawsze widzi 2 na gali, moja siostra Go wyśmiała, że nie potrafi budować w MC. :D

     @Baniatowaty - zainstalował klocki, a teraz się żali, że z Nim nie gramy. Spokojna, miła osoba, ale przy @Lolson wychodzi z Niego diabeł. :v

    @Never Praised - najlepszy do duo na bot’a. Mam nadzieje, że zostanie z Nami na dłużej. :)

    @heaVeN. - “Heaven pies” ~ Heaven - co tu więcej dodać…

    @VisTeR.' - słyszałam, że jest parówką.

    @Wika - “Ja nie jestem toksyczna”, “To jest za duże na moją buzię” *kappa*

    Majulka - musimy w końcu zagrać razem w tego lol’a. “Pluje na Ciebie Ripton”, “Fu*k Milcia”

    Laqu @VEX` - ciężko mi się wypowiadać o osobach, z którymi nie rozmawiam zbyt często, więc zostawię to bez odpowiedzi. :)

 

@aureox (najgorsze pytanie jakie dostałam :palka:)

[P] Co się stało z Wolvesem czy jakoś tak

[O] Jakoś tak to było (nie chcę wracać do tej sprawy).

 

@Ripton

[P] Dlaczego ja?

[O] Ja podaje Wikipedia: polski serial paradokumentalny. [...] Jest to pierwszy serial tego typu emitowany w telewizji Polsat i dzięki dobrej oglądalności oraz popularności w Internecie nadawca przyczynił się do powstania kolejnych tego typu seriali.

[P] Upijesz mnie? :radosc:

[O] Czemu miałabym to zrobić?

[P] Kiedy wpadasz na radlerka?  :humorek:

[O] Jak tylko będę mogła. <3 

[P] Lubisz mnie? <3 

[O] No tak 2/10 bym powiedziała…

Q9CtZq5mL-Itj54l3zRr9LlY6-O6ICDpcLH3lg20PrCZXu8P5NcvVyKvnDRP6RDLq5HwZ9qDWs3XpkU_EKbZsPHyCi13tAb7CWncf78zIjENwogKPRxDzvoY7KUUPdoX_23t56XH

[P] Boisz się mnie?

[O] Tak, bo jesteś wobec mnie agresywny.

[P] Dlaczego Herald jest dzieckiem Barona? A smok nie ma rodziców?

[O] Nie HErald, tylko HAROLD. Na to jest bardzo prosta odpowiedź. Zabijając Barona denerwujemy jego ojca, więc po jakimś czasie pojawia się Baron. A co do drugiego pytania… smoki są zdane na siebie, a RIOT nie ma ochoty się skupiać na ich rodzicach. :(

[P] A kiedy?

[O] “A ch*j” ~Ripton

[P] Kiedy wbijesz platynę?

[O] Spokojnie, zdążysz mi kupić tą czekoladę. <3

 

@RYBSON

[P] Dlaczego przeszkadza Ci jak bekam na ts? Z dwojga złego lepiej w tę stronę

[O] To niekulturalne i po prostu tego nie lubię. Mógłbyś po prostu nie włączać mikrofonu.

[P] Dlaczego trzymasz @Ripton'a na smyczy? To jakiś fetysz?

[O] Nie trzymam, nawet nie muszę tego robić. ^^

[P] Co to jest, długie czarne i sprawi Ci przyjemność?

[O] Nie mam pojęcia, ale też chcę Ci zadać zagadkę. :kappa:

Co to jest ma pięc liter , pierwsza K ostatnia S , owłosione , twarde i ma w środku biały płyn?” :ricardo:

[P] Gdybyś miała do wyboru nowe porsche a zamieszkanie z Riptonem to jaki kolor miało by auto?

[O] Srebrne jest bardzo ładne. ;) 

[P] Jak dobrze grać Tilto? Nadal nie ogarniam mechanik tej postaci..

[O] Z tym trzeba się urodzić, zostań przy swojej Intrelii, albo Zed’zie. :P 

[P] Czego nie powiedziałaś jeszcze, że nie jesteś toksyczna żebym mógł to zbindować?

[O] Nikt mi jeszcze nie zarzucił tego, że jestem toksyczna.

[P] Dlaczego @SUNN. powinien wrUcić?

[O] Nie mam zdania.

[P] Kogo wy******a byś z Administracji na forum i cod400?

[O] Mojego “faworyta” nie ma już w administracji, a z obecną pracuję mi się bardzo dobrze. <3 

[P] Kiedy ślub z @Ripton? Chce się najebać za darmochę :(

[O] Nie będzie ślubu, bo kilka pytań wyżej, wybrałam przecież samochód... :( 

[P] Z kim z forum chciałabyś się zobaczyć najbardziej? Nie licząc ww. osoby

 

 

 

[O] Taki noname @RYBSON i @cover.  Kiedyś wymieniłabym więcej osób, no ale… Życie potrafi zaskakiwać. :D

[P] Co o mnie myślisz?

[O] Nie chcę wyciągać prywatnych rzeczy na forum, więc… Były między Nami różne spiny, ale cieszę się, że mamy taki kontakt, jaki mamy. Zawsze mam Twoją pomocną dłoń, a ty moją. :kappa:

[P] Jak reagujesz na stulejarzy z ts i cs?

[O] Czasami myślę, czy nie zmienić sobie nicku, np. na KASZTAN. Byłby święty spokój. :D 

E_7547uUl3LORAZGzAwwwMjpPqIf7xpEl9SmY52iw6u21v9rpUFtmhRAtf2QTpLZr-gOO-P_DWM4wqCE5jQSap16wK2d3kNhhH4XZh_n-cvN8lLFTmVSQTmDM001amp67yG1dFD5

[P] Czego malutka a nie niziutka?

[O] Mówiłam o tym w pytaniu Senora.

[P] Dlaczego twoja siostra myśli, że ja i @Ripton jesteśmy braćmi?

[O] Nie mam pojęcia, ale wiem, że za braciszka macie jeszcze @LOLSON ‘a. :D

[P] Dałabyś się zakuć w kajdanki? :kappa:

[O] Powiedziałabym, że jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz, ale zostawię odpowiedź dla mojego przyszłego partnera. :kappa:

[P] Kiedy wyłazimy na kebsa

[O] Kiedy wpadasz na Kato?

[P] Wódka czy wino

[O] Szczerze? Wódka.

[P]  Kto jest Twoim ulubionym psychologiem? :kappa:

[O] Hmm.. Nie wiem, czy znasz, ale taki Szymon z takiej wsi… Yyy tzn. Żelechowa. :D 

[P] Jak to jest być skrybą?

[O] Mam dość tego pytania. Wkleję tutaj tylko to:

LiKuUJHzwberEznN-jF079eTVNUzrXu2504dfggUYMLWlg1RVBSJ2iZMyiqBAH-4A5zxt72xVgGphYYfCjppmntYtoZXAcTWoCcl2EL4MM-ru9afqu8hHpSiFiUGGi6qBHWJ0WO4

[P] Czego ten ch*j od fizyki jest chu*em?

[O] Nie lubi dziewczyn (orientacja [*]  i mnie tępi z tej fizy… No i jest po prostu ch*jem.

[P] Dlaczego zadałem Ci tyle pytan?

[O] Jesteś po maturkach w domu, to pewnie nudzi Ci się. :P 

 

@Never Praised

[P] Dlaczego za każdym razem gdy gramy w lige w wyborze postaci mówisz że sfeedujesz?

[O] Jestem tylko biednym silverkiem. :( 

[P] Jak to jest że kiedy gramy w 5 to top jest przeklęty i zawsze feeduje?

[O] Bo zazwyczaj gra na Nim @RYBSON

[P] Tier list skinów do teemo.

[O] Beemo

     Króliczek

     Astronauta

     Diablik

     Super Teemo

     Panda

     Borsuk

     Omega

     Zwiadowca

     Elf

     

[P] Dlaczego krab to chrząszcz?

[O] Chrząszcze są takie kulkowate i grubiutkie. :D 

 

@Master

[P] czy Ripton to twoj chłopak?

[O] Nie, to nie jest mój chłopak.

[P] Pozdrowisz?

[O] Pozdrawiam. ;)

[P]

[O] :o 

 

@B2K

[P] Ilu gala?

[O] “Yyyy.. dwóch gala!” ~B2K

[P] Jak to jest być skrybą, dobrze? - Dobra widzę, że ktoś po******ł moje pytanie -_-

[O] @RYBSON masz przerąbane. :fair_fight_by_cookiemagik:

[P] Jak to jest kiedy siedzisz z Riptonem: Czajnik coś odpierdala czy przeszkada ci moja oaoba? :kappa:

[O] Jeśli chodzi o to, że Cie nie chce przerzucić, to ja do tego ręki nie przykładam. Wszelkie pytania do @Ripton. :D 

[P] Czemu twoja siostra obraża moje piękne budowle?

[O] “Bo jesteś dziwny, a kamień nie utrzyma się na takich małych patyczkach” ~Wika (moja sis :P)

[P] Czemu nie grasz juz Teemo?

[O] Pulpet bardziej OP, poza tym próbuje teraz czegoś innego. :P 

[P] Wytłumacz mi co sądzisz o osobach zachowujących się przy tobie jak banda stulejarzy?

[O] Podobne pytanie było od Rybsona. Czasami naprawdę mam ochotę skoczyć z krawężnika.

[P] Czemu COD400?

[O] Tak trafiłam, na tą sieć i zostałam na dłużej. Może sentyment, może towarzystwo… :) 

P.S.: Odpowiedź do zagadki to KOKOS :P 

 

Bardzo dziękuję za tyle pytań. mam nadzieję, że następnego razu nie będzie. :D 

Pozdrawiam Zwierzenta z EUNE oraz graczy COD'a 400! <3 

Po długim namyśle... Nominuję: @Bene

Edytowane przez Malutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Malutka napisał:

 

 

@aureox (najgorsze pytanie jakie dostałam :palka:)

[P] Co się stało z Wolvesem czy jakoś tak

[O] Jakoś tak to było (nie chcę wracać do tej sprawy).

 

 

 

ałaaaaaa

Nie będę ukrywał, że jest to bardzo nurtujące pytanie dla mnie, więc bardzo mi przykro, że nie dostałem odpowiedzi, ale rozumiem o co chodzi :handshake: 

Świetne odpowiedzi, takie w sam raz na raz do wieczornej herbatki

Dzięki za pozdrowienia, również pozdrawiam! :) 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       i tak się kiedyś dowiem  : D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Malutka napisał:

[P] Czemu mnie krytykujesz jak biorę prowizję od killa jako twój support?

[O] Senor… Gdy pomagasz mi kogoś zabić, albo zabierasz mi kill’a, to nie możesz mi zabierać całej fali minionków! Bo później ja - jako Twój ADC, będę JUZLES. :( 

I tak jestes juzles :pikachu:plus nie moja wina ze zawsze jak gram na bocie z toba to czesto mi brakuje szekli na itemek :pepe.gif:

6 godzin temu, Malutka napisał:

@senor - mega pozytywna osóbka, najlepsze zdjęcie ze zlotu należy właśnie do Niego!

:ricardo:

6 godzin temu, Malutka napisał:

[P] Dlaczego ja?

[O] Ja podaje Wikipedia: polski serial paradokumentalny. [...] Jest to pierwszy serial tego typu emitowany w telewizji Polsat i dzięki dobrej oglądalności oraz popularności w Internecie nadawca przyczynił się do powstania kolejnych tego typu seriali.

pieknie napisane :')

6 godzin temu, Malutka napisał:

[P] Dlaczego trzymasz @Ripton'a na smyczy? To jakiś fetysz?

[O] Nie trzymam, nawet nie muszę tego robić. ^^

https://clips.twitch.tv/ArtisticWonderfulNuggetsRiPepperonis?fbclid=IwAR3rPwuk-UmoMPNWm9VwxFP7KiYe6rPY1MbMxA4RYD_2gmFwN8YuD-VaRWE
masz ripton poczestuj sie :pikachu:

6 godzin temu, Malutka napisał:

[P] Jak reagujesz na stulejarzy z ts i cs?

[O] Czasami myślę, czy nie zmienić sobie nicku, np. na KASZTAN. Byłby święty spokój. :D 

pamietaj ze moge wbic kiedy chcesz na serwer aby "porozmawiac" ze stulejarzami. dla mnie to bedzie czysta przyjemnosc :59b9555cceac6_smirking-face_1f60fkopia:

 

6 godzin temu, Malutka napisał:

[P] czy Ripton to twoj chłopak?

[O] Nie, to nie jest mój chłopak.

 

6 godzin temu, Malutka napisał:

[P] Gdybyś miała do wyboru nowe porsche a zamieszkanie z Riptonem to jaki kolor miało by auto?

[O] Srebrne jest bardzo ładne. ;) 

Screenshot_356.png.2ae16f502987f0f7249049eaf6b2882d.png

 

nie wiem czy zdajesz sobie sprawe @Malutka ale twoje odpowiedzi to kopalnia zlota. dziekuje za ten dar dla tego panstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...