Skocz do zawartości
elo elo 350

Wywiad z byłym adminem 3 maps - Asassin432

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dzisiaj wywiad z byłym adminem 3 maps @asassin432 Zapraszam do lektury :)

elo elo 350, asassin432

 

Tak więc, witam Cię asassin w moim wywiadzie, opowiedz użytkownikom coś o sobie.

Cześć, witam wszystkich nazywam się Antek i pochodzę z małej wsi w województwie łódzkim. Uczę się w liceum w Łowiczu.

Całkiem ciekawie, powiedz, jak trafiłeś na sieć?

Na sieć trafiłem... przypadkowo, kiedy w pewnym momencie szukałem jakiegoś porządnego serwera 3 maps. Szukałem po kilku serwerach i wreszcie trafiłem na ten właściwy. Spotkałem fajnych, miłych ludzi.

Nasze serwery są "wyjątkowe" :D Jak to było być adminem na naszej sieci?

W sumie na początku nie podejrzewałem, że zostanę zaakceptowany na to stanowisko :F Na początku była... "podjarka", że znów wracam do branży. Fajnie było tak trochę kontrolować zapędy innych ludzi :) Po miesiącu banowanie i wyrzucanie było codziennością. Mimo wszystko fajnie było :D

Było minęło, niestety, co sądzisz o naszej sieci?

Była, jest i będzie - zajebi*ta. Nadal wchodzę czasami na serwery, ale już nie mam aż tak dużo czasu na granie w csgo.

Rozumiem, co wspominasz najlepiej z naszych serwerów?

Najlepiej wspominam naprawdę fajnych miłych ludzi, którzy dbali o dobrą atmosferę.

Okej, masz jakieś rodzeństwo?

Niestety albo stety rodzeństwa nie mam, jestem jedynakiem :p

Kumam :P jakie masz plany na przyszłość?

Myślę, że w najbliższej przyszłości planuję wbić lepszą rangę niż ostatnio :)  No i w ciągu roku trzeba powrócić chyba na 3 mapsa :D  W przyszłości planuję zostać komentatorem sportowym. Może się uda ;D

No to życzę Ci powodzenia :) słuchasz muzyki? Jeśli tak, to jakiego rodzaju?

Lubię słuchać hip-hopu oraz muzyki pop i czasami słucham muzyki elektronicznej. Moi ulubieni artyści to: ReTo :) Schafter, zetha, QRY, White2115, Alan Walker, Asap rocky :)

Mamy podobny gust, no poza White'm :P Niestety, to koniec tego króciutkiego wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH użytkowników Multi-Head. Największe pozdro dla ziomków z 3 mapsa :D
Dziękuję za wywiad fajnie było uczestniczyć w "czymś takim".

 

Wywiad krótki, ale treściwy, pozdrawiam :)
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad rzeczywiście nie za długi i w sumie to takie podstawowe informacje są w nim zawarte, ale sama również przeprowadzając wywiad z Marcinkiem, nie pociągnęłam go jakoś szczególnie za język by wyszedł dłuższy, więc i tutaj nie będę krytykować, że coś jest nie tak. Mimo to cieszę się, że w końcu coś dodałeś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...