Skocz do zawartości
elo elo 350

Wywiad z naszą youtuberką, czyli wywiad z Clueey

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w kolejnym wywiadzie! W dzisiejszym wydaniu wywiad z @Clueey, zapraszam do lektury :D

Clueey, elo elo 350

Tak więc, witam Cię Clueey w moim wywiadzie, opowiedz coś o sobie.

Witam, dziękuję za zaproszenie do wywiadu. Mam na imię Aleksandra, choć wolę jak mówi się do mnie Ola. Mam 17 lat, niebawem 18. Pochodzę z małego miasta znajdującego się w województwie pomorskim, dokładniej z Czarnej Wody. Jestem osobą o bardzo trudnym charakterze, aczkolwiek myślę, że mimo to na co dzień jestem miła, pomocna i przede wszystkim wygadana. :D

Prawda, można z Tobą pogadać o różnych rzeczach :D Jak trafiłaś na sieć?

To, że pojawiłam się na Waszej sieci było czystym przypadkiem. Jakiś czas temu pałętałam się po wielu sieciach szukając miejsca, w którym mogłabym się zaaklimatyzować. Zanim trafiłam tutaj byłam na pewnej sieci, aczkolwiek jakoś niezbyt mi się tam podobało, ponieważ wydawało mi się, że nikt tam nie jest otwarty na nowe znajomości i raczej wolą rozmawiać w swoim zaprzyjaźnionym gronie. Z racji tego, że od dłuższego czasu gram na Waszym serwerze Only DD2 wpadłam na pomysł, że zarejestruję się i zobaczę jaka atmosfera panuje u Was, bardzo mi się spodobało i w taki oto sposób jestem i mam nadzieję, że jeszcze przez długi, długi czas będę. :D

Ciekawa historia, co sądzisz o adminach na DD2?

Hmm, nie znam wszystkich adminów, ale myślę, że większość z nich dobrze wypełnia swoje obowiązki i zazwyczaj, gdy gram to na serwerze jest jakiś admin, do którego można zgłosić się o pomoc, więc na pewno jest to na ich duży plus. :)

Prawda, jest ich całkiem spora ilość do pilnowania tego serwera. Masz jakieś rodzeństwo, a może masz też chłopaka? :D

Owszem, posiadam dwóch starszych braci. Mam również chłopaka.

Ok, rozumiem, z braćmi i chłopakiem stosunki raczej dobre, czy mniej?

Z braćmi mam bardzo dobre stosunki, chociaż wiadomo też, że nie zawsze. Z chłopakiem wolę przemilczeć i nie odpowiadać.

Rozumiem doskonale, sam posiadam brata :D okej skoro nie chcesz odpowiadać, to rozumiem. Może opowiesz użytkownikom o swojej karierze muzycznej i youtuberskiej?

Cieszę się, że rozumiesz. Oczywiście, bardzo chętnie opowiem. :D Moja ,,kariera muzyczna" zaczęła się dosyć dawno, ponieważ śpiewam już od małego szkraba, bodajże od 11 lat, czyli już w wieku 6 lat coś ciągnęło mnie do tej dziedziny. Wiadomo, że początki było okropnie trudne. W przedszkolu wszystko było dobrze, moimi ulubionymi zajęciami była rytmika i właśnie wcześniej wspomniana muzyka, Pan, który nauczał tych przedmiotów zapisał mnie nawet do scholi dziecięcej. Najtrudniejszym etapem tego wszystkiego była podstawówka. Starsi rówieśnicy śmiali się ze mnie, wyzywali, no i ogólnie wiadomo, że na mnie jako na bezbronne jeszcze wówczas dziecko wpłynęło to negatywnie. Potrafiłam w szkole czy poza nią nawet płakać z tego powodu, ale mimo wszystko postanowiłam się nie poddawać. W domu bardzo dużo śpiewałam, codziennie po około 50 piosenek, pomagał mi w tym portal karaoke - iSing, na którym dalej przebywam. W późniejszym czasie założyłam też kanał na yt, który dziś cieszy się dużą widownią - prawie 50 tys, z czego jestem niesamowicie dumna. W gimnazjum sytuacja poprawiła się i wiele osób chwaliło moją pasję, zaczęłam występować czynnie na scenie, pisać własne piosenki, wygrywać konkursy. Zrozumiałam, że muzyka jest czymś w czym chcę się realizować i zajmować się w przyszłości. Wniosek z tej historii taki, że nigdy nie warto się poddawać i  trzeba dążyć do wyznaczonego celu, bo ludzie, którzy potrafią się tylko z kogoś wyśmiewać i szykanować kogoś najwyraźniej sami w życiu nie mają nic lepszego do roboty i nie posiadają pasji, zwykła zazdrość. :)

No to życzę powodzenia w dalszej drodze :) takich ludzi potrzeba :D co sądzisz o naszej administracji?

Dziękuję bardzo. <3 Większość administracji zdążyłam poznać, czy bardziej czy mniej to mało ważne, ale uważam, że są świetną, sympatyczną ekipą. :) Najbardziej podoba mi się to, że posiadają duży dystans do siebie i można się z nimi dogadać i pośmiać, nikt się nie wywyższa, dlatego też wielki plus dla nich! Oby tak dalej. :)

Prawda :D jakie słuchasz muzyki?

Słuchana przeze mnie muzyka to niczym rosyjska ruletka. :D Słucham wszystkiego po trochu, zależy to od mojego samopoczucia, kaprysu i wielu innych czynników. Potrafię słuchać ciężkiej muzyki, a na drugi dzień słuchać Chopina, więc ciężki temat, ale najczęściej chyba słucham rapu, a wszystko przez moje towarzystwo. :D

To fajnie, że nie słuchasz jednego rodzaju muzyki, masz jakieś większe plany na przyszłość?

Hmm, dobre pytanie. :D Ogólnie nie jestem osobą, która lubi cokolwiek planować, wolę żyć teraźniejszością, bo nigdy nie wiem czy coś się nie zmieni i moje plany nie runą w gruzach, dlatego też wszystko robię na bieżąco, by mieć pewność, że wypali. :D Ewentualne co mogę planować na przyszłość to sprawy dotyczące muzyki, bo tego jestem niemalże pewna, chciałabym za parę lat śpiewać na koncertach wśród wielkich polskich, a nawet zagranicznych gwiazd i będę do tego dążyć rozwojem, w międzyczasie planuje zachaczyć o The Voice of Poland lub inny program muzyczny, który pomoże mi zrealizować marzenia.

No to do zobaczenia w TVP :D Kto wie, może wygrasz :D Masz jakieś zwierzątka domowe?

Nie liczę na wygraną, liczy się dobra zabawa, ale miło byłoby dojść dalej, jasna sprawa. :D Tak, mam kota i psa. :)

Moim zdaniem powinnaś mierzyć wysoko, ale nie za wysoko :P Dobrze, to na tyle tego wywiadu chciałabyś kogoś pozdrowić?

Nigdy nie mierzę ponad swoje siły, wiem na co mnie stać. :D Chciałabym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich użytkowników najlepszej sieci Multi-Head.pl, nie faworyzując nikogo. <3

Łapcie jeszcze zdjęcie @Clueey 

vevev.jpg.347f9f3dedf24086d5da63b6cf09cd7e.jpg

Dziękuję za przeczytanie wywiadu, pozdrawiam :D
 

 

 

 

 


 

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@elo elo 350 szkoda, ze nie poruszyłeś wątku FAME MMA, na którym @Clueey miała wystąpić :kappa:

Ale niech ci będzie +

/ stało by się jej coś

@elo elo 350 nie, ale miałem być jej trenerem :kappa:

@Squb to tymbardziej xD

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Druga odpowiedz Clueey jest w innym kolorze i tle niż reszta :P Pomijajac to, bardzo dobry wywiad! Dziękuje i również pozdrawiam!  :)

@Max.Bugs może źle kliknąłem, ale nie widzę róznicy.

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, elo elo 350 napisał:

Jestem osobą o bardzo trudnym charakterze

jedyna osoba ktora ma trudny charakter jest @Ripton nie wiesz kiedy to ma naprawde zjebany humor a kiedy go jakis kled na topie wk****l i sie zmienil w 50kg zywa agresje.

10 godzin temu, elo elo 350 napisał:

Wniosek z tej historii taki, że nigdy nie warto się poddawać i  trzeba dążyć do wyznaczonego celu, bo ludzie, którzy potrafią się tylko z kogoś wyśmiewać i szykanować kogoś najwyraźniej sami w życiu nie mają nic lepszego do roboty i nie posiadają pasji, zwykła zazdrość

moim marzeniem bylo zostanie moderatorem tsa ale @Master mnie wy********l na zbity pysk :( (bez spiny master obaj dobrze wiemy za co polecialem :kappa: )

10 godzin temu, elo elo 350 napisał:

Słuchana przeze mnie muzyka to niczym rosyjska ruletka

zupelnie jak inteligencja @Ripton 

10 godzin temu, elo elo 350 napisał:

Tak, mam [...] psa

@heaVeN. nie wiedzialem, ze do kogos juz nalezysz

wywiad jak wywiad, troche informacji o zaproszonej osobie jest wiec nie ma sie do czego przyczepic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzieki za pozdrowienia i również pozdrawiam! 

 

PS. jak bedziesz chciała wejść na troche wyzszy poziom to zapraszam do mnie na TS3, dostaniesz kilka lekcji od NAJLEPSZEGO śpiewaka na sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poza drobnymi błędami typu "opowiedz coś coś o sobie"  czy zdaniami zakończonymi emotką zamiast kropki ładnie napisany wywiad. 

Dobrze ze skusiłem się z nudów w pracy przeczytać i dowiedzieć że mamy przyszłą gwiazdę na sieci :p

Słuchając rapu od jakichś 13-14 lat powiem Ci ze nutka poniżej jest bardzo dobra, prawdziwy tekst, wpada w ucho i głos też masz za******y... 

Krótko mówiąc, młoda lecisz z tym dalej a za parę lat wbijam do Ciebie na koncert  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...