Skocz do zawartości
Reejku

Wywiad z MARCIN3K

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext351059396155885.png

Cześć! Chciałbym wam przedstawić wywiad z @MARCIN3K

~Rejk        ~MARCIN3K

Cześć! Cieszę się że, zgodziłeś się udzielić wywiadu. Proszę opowiedz na samym początku jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

No więc mam na imię Marcin mam już 17 lat i pochodzę z miasta położonego blisko Katowic, Mikołowa. 

Ooo, a myślałem że masz 19-20 lat. Więc jeszcze się uczysz. Zdradź nam proszę zatem do jakiej szkoły uczęszczasz?

Uczęszczam do szkoły zawodowej.

Okej. A na jakim kierunku jesteś? i czy ten zawód ci się podoba?

Informatyk. No powiem, że nawet mi się podoba :D. 

O proszę, informatyk. Dlatego pewnie jesteś w UBTeam hehe, fajnie że ci się zawód podoba.Teraz opowiedz mi trochę o swoim miejscu zamieszkania.

No co ja mogę powiedzieć no Mikołów takie mniejsze miasteczko liczące 40 tyś mieszkańców. Z takich ciekawszych to  na rynku w lecie było kino w plenerze co piątek były "koncerty", co rok jest targ staroci, rajd Mikołowa i taka większa impreza to oczywiście "Dni Mikołowa" oprócz tego nie dzieje się w sumie nic cicho pusto, jedynie auta przejeżdżają. 

Mmm ciekawe, szczerzę nigdy nie słyszałem o Mikołowie ale fajnie, się czegoś dowiedzieć o tej miejscowości. Zmieniając temat masz jakieś hobby? coś co lubisz robić w wolnym czasie?

No cóż lubię sobie pograć jak bot w CS'a, odbanować lub zbanować kogoś jako UBTeam oraz z nudów zrobić komuś np. Tobie banner lub avatar na forum :D.  Poza tym nic ciekawszego nie robię. :D 

Dobrze wiedzieć że grasz jak bot hah. Skoro wspomniałeś o UBTeamie to jak ci się podoba ta funkcja? zmieniłbyś coś, czy wszystko jest git i na swoim miejscu?

UBTeam to chyba jedna z moich ulubionych funkcji jakie pełniłem, nie tylko na MH (nie było ich wiele). Podoba mi się, to że mogę sobie pobanować odpalonych, albo odbanować tych czystych  Co bym zmienił w UBTeam? W sumie to nic bo całkiem nieźle sobie radzimy jednak są problemy z tematami z CS:GO.

O widzisz. Szczerzę widziałbym cię jeszcze jako grafika. No coś tam słyszałem że z CS:GO UBTeam ma problem ale to nie moja sprawa. Czy Byłeś może za granicą? a jak byłeś to gdzie i czy masz zdjęcie z owego wyjazdu? 

Szczerze to jakoś za bardzo nie podróżuję. Jakby się tak zastanowić to jedyne gdzie byłem to rok temu z siostrą i siostrzeńcem w Zoo w Ostrawie xD. Zdjęć niestety nie mam  :/ 

Szkoda, no cóż będziemy już kończyć ten wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich czytelników, UBTeam i adminów COD'a 45K :) 

Pozdrawiamy. Dziękuje ci za udzielenie wywiadu, Trzymaj się!  

Zgody na wywiad udzielił mi redaktor naczelny @Max Bugs i od razu mówię pierwszy raz przeprowadzam wywiad :D mam nadzieję że wam się trochę chociaż spodoba. Pozdrawiam :)   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, że działasz w redakcji, ale wywiad jak dla mnie zbyt krótki, literki są trochę za duże ale lepsze większe niż mniejsze :D Jak na pierwszy wywiad wyszło fajnie.

Pozdrawiam obu, siemka! :lama: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje odczucia są takie, że jakby na siłę taki wywiad robiony, albo na szybko. Szanuję iż strasz się robić cokolwiek, uczysz się to robić, natomiast dużo drogi jeszcze przed Tobą. Kolorystycznie jest okej, wielkość liter bym na pewno zmniejszył, to że wywiad jest krótki nie szkodzi, ale nie powiększaj go na siłę wielkością liter, ponieważ brzydko to wygląda. 

Leci plusik za chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówiłam Ci już raz Marcin, że na siłę nie ma co robić, bo to "syzyfowa praca", czyli żmudna, doceniam to, że się starasz cokolwiek robić na tle redakcji, aczkolwiek tak samo jak @Pyrek mam wrażenie, że wywiad był robiony, że tak powiem na kolanie. Sporo pracy jeszcze przed Tobą, wywiad jest mało treściwy oraz czcionka jest za duża, a w niektórych momentach nawet różna np. na początku dwa pierwsze zdania masz rozmiar czcionki 26, a dalej 22. Przyczepię się jeszcze do znaków interpunkcyjnych - przed "że" np. powinien znajdować się przecinek oraz do niepotrzebnych haczyków przy niektórych słowach, chodzi mi tu o to, że napisałeś "szczerzę" - w gwoli wyjaśnienia, jeżeli chodzi o szczerość to piszesz przykładowo: "szczerzmyślę", a jeżeli szczerzysz się to piszesz np. "szczerzę kły". :D Ogólnie też niektóre przejścia z pytania na inne pytanie są chaotyczne, ale myślę, że się podszkolisz i jeszcze coś z tego będzie. Buziaki! :lama::serce3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super wywiadzik najlepszy jaki widziałem na luzie na łonie natury i humor gituwa .Wspaniały bo krótki a czytać mi sie nie chce fiolet mój jeden z ulubionych i zielony uspokaja ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, femarix napisał:

Super wywiadzik najlepszy jaki widziałem na luzie na łonie natury i humor gituwa .Wspaniały bo krótki a czytać mi sie nie chce fiolet mój jeden z ulubionych i zielony uspokaja ; D

Wywiad był pisany w toalecie przy dwójce btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakieś chęci są i to sie ceni, ale jak już się coś robi to dokładnie z przemyśleniem np tematu a nie na odpie..ol. A tutaj pytania takie z czterech liter wyciągnięte o niczym. Jak już sie robi wywiad to musi być ciekawy i jak dla mnie znacznie dłuższy, innymi słowy wciągający a w tym wypadku zaczynałem zasypiać chociaż moc energia am...

Na nastepny raz zastanów się nad pytaniami, żeby to z jakimś sensem było ogólnie. Troche szlifu do tych chęci i coś z tego będzie.

A tak odnośnie Mikołowa, to na meczach czesto towarzyszy - 

" Rzeki przepłynąłem

Góry pokonałem 

Wielkim lasem szedłem

Nocy nie przespałem

Zeby ciebie spotkać gdzieś na Mikołowie

Żeby tobie k$r$o poskakać po głowie" 

 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś rady jak poprawnie napisać wywiad i jest mi przykro, że mimo tego - nie zastosowałeś się do nich do końca :/ Czcionka jest zbyt duża i tak jak wspomniała @Clueey, w pierwszym dialogu jest większa niż w pozostałych. Nie ma potrzeby na siłę rozciągać artykułu a wystarczy zadać kilka pytań więcej. Przykładowo o posiadane zwierzaki, rodzeństwo i tak dalej. Musisz zainteresować i wciągnąć czytelinikow. Znaki interpunkcyjne kilka razy są zastosowane w miejsach, w których nie powinno ich być natomiast nie ma ich wszędzie tam - gdzie powinny się znaleźć ;) Zdania zaczynamy z wielkiej litery. Generlanie jak na pierwszy raz nie jest źle, aczkolwiek mam nadzieję, że weźmiesz wszystkie uwagi do serca i następnym razem bardziej się postarasz ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masa błędów gramatycznych brakuje przecinków, brakuję również chęci do napisania czegoś "lepszego". Wszystko wygląda w miarę w porządku, lecz sporo brakuje do wywiadu, jakie prowadzą obecni redaktorzy. Mimo to zostawiam plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...