Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wita, ja przychodzę z propozycją o usunięcie klas Saper i Strzelec wsparcia ponieważ dużo ludzi się denerwuję na tę klasy... Lub chociaż zmniejszyć max DMG z tych min

@F4N4TYK Dziwne bo ja zabijam Damiana na 100 lvl nawet jak ma betnowe a on ma 278 podajrzę i co jakoś za bardzo się nie wysilam, żeby go zabić gorzej już z coverem taki słabszy gracz żeby zabić covera to musi miec 1/1 z awp lub scouta i z daleka go przyczaić a jak z bliska na NoScope go zabije to to już był czysty i duży fart także nie gadaj głupot bo grasz z 5,6 godz w miesiącu to jak ty masz ćwiczyć żeby ich zabijać???

@F4N4TYK Takie życie ale gram premką

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+1

to jest nienormalne jak każdy gra tym saperem i stawia te miny, że sie grać odechciewa.

strzelec wsparcia kolejny szit, ma niewidke jak kuca i strzela ze scoucika 1/1 albo awp i sie kampi przez cala runde.

@elo elo 350o czym ty gadasz XD? Talib ma 1/4 z digla, a czolgista 5% skad ty wziąłeś to 95% XD

Po 2 skąd mozesz wiedzieć ile czy od kiedy ludzie grają saperami jak tu nie grasz? XD. 

 

Edytowane przez oo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak najlepiej usunąć sapera xD 

Najlepiej to wszystkie z tych mocniejszych klas zwykłych usuńcie żeby graczom którzy grają premkami nie utrudniały xD Miny jak są dobrze ustawione to da się je ominąć , tylko nie trzeba lecieć na zabicie , tylko pod nogi patrzeć to się będzie te miny omijało xD 

Czemu nikt nie napisze by znerfić klasy premium lub je usunąć jakoś nie ma tego problemu , jak gracz grający premką jest nie do zabicia xD Jak np. Damian jak zdobędzie na czołgiście np. betonowe ciało xD 

Usuńcie wszystkie z darmowych klas które mają jakieś szanse w walce z graczami grającymi na premkach , to na pewno graczy na serwerze przybędzie xD 

@JugoL^^ mało gram bo na tyle mi czas pozwala xD i nie gram by coś osiągnąć tylko żeby się tak naprawdę zrelaksować xD ale wnerwia mnie to jak osoby które tylko premkami grają (nie wiem czym ty grasz więc nie tylko o tobię piszę ) chcą znerfiać zwykłe klasy xD 

 

Tak po za tym jak chcecie Sapera usuwać to nie zapomnicie coś zrobić z klasą morderca , ponieważ ta klasa też miny posiada xD

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można jedynie zmniejszyć ilość min z 3 na 2 i tyle, bo co jak co jednak ludzie grają Saperem i zawsze jakiś fan tej klasy się znajdzie. 

 

Co do Strzelec Wsparcia to faktycznie mając broń 1/1 lub zawodowy rusher to trochę potrafi namieszać. W sumie nie wiem co bym mógł tutaj napisać. Może zrobić tak, żeby ta klasa nie miała aż takiej niewidki, a zwiększyć widoczność. Ewentualnie zrobić tak, że jak grając tą klasą jest się w jednym miejscu to za ileś sekund zaczyna być bardziej widoczna dla innych dzięki temu pozbyłoby się kamperów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba was cos opuscilo tak a te klasy mocne zostawic po to sa te klasy zeby wlasnie te mocniejsze obic oslabic. Raz sobie pograjcie tymi klasami to zobaczycie ze nie jest tak latwo jak wam sie wydaje. chyba zwiekszyc dmg z min bo co to jest 219 dmg to zart zwiekszyl bym do 260 jak na rusku rakieta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XD

A czołg i talib to niby nie są przesadzone? Czołg zabija na strzała bo ma 95% na zabicie, a talib 1/1 z DGL, weźcie pomyślcie, saper? XD Nagle zaczęło kilka osób grać saperem to od razu do nerfa? XD

Zawodowy rusher - perk do nerfa, te 1/2 to przesada, dać 1/3 :)

Nie pozdrawiam :P

// @oo7 Zacznijmy od tego żw gram tu długo :)

 

Talibowi co 2 strzal siada a o czolgu sie nje wypowiem bo to beka :)

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O jezusicku. @Bezzi zamknij to plox.

Saper to saper jest z nami od początku , nie wiem jak ślepym trzeba być żeby miny nie zauważyć do tego strzelec wsparcia , ma on tylko M3 z lekko zwiększonym DMG , chłopaki no szanujmy się nie bedziem usuwać/zmieniać klas tylko dla tego że nie potraficie na nie zagrać.

Dodatkowo argumentacja o strzelcu wsparcia.... Bo jak zdobędzie scouta 1/1 albo AWP , bo uwaga szansa na to ze dropnie ten perk jest taka jak to że jutro wstanie słońce no nie? 

@JugoL^^ @oo7 szanujmy się , ale coraz więcej zaczynacie wszczynać płacz o klasy na które nie potraficie zagrać....

Edytowane przez JAKoB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, elo elo 350 napisał:

XD

A czołg i talib to niby nie są przesadzone? Czołg zabija na strzała bo ma 95% na zabicie, a talib 1/1 z DGL, weźcie pomyślcie, saper? XD Nagle zaczęło kilka osób grać saperem to od razu do nerfa? XD

Zawodowy rusher - perk do nerfa, te 1/2 to przesada, dać 1/3 :)

Nie pozdrawiam :P

// @oo7 Zacznijmy od tego żw gram tu długo :)

 

Talibowi co 2 strzal siada a o czolgu sie nje wypowiem bo to beka :)

Chyba 5% a nie 95% na zabójstwo czołgista ma...

Najlepsza opcja tak jak napisałem to dać 2 miny zamiast 3. Morderca ma 3 miny, więc Saper jako klasa zwykła może mieć mniej min.  W zamian Saperowi można dać większe obrażenia min.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dla mnie temat do zamkniecia kazda z tych klas jest op i niema co zmieniac jezeli dopieprzacie sie do sapera i strzelcia wsparcia to tez wezcie pod uwage truciciela aspiranta i ruska pozdrawiam jak dla mnie temat do zamkniecia bo robi sie gownoburza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@Kula Owszem można więc daj propozycję co byś zmienił w tych klasach, których wymieniłeś...

@KulaJa to rozumiem ale mnie już nie raz denerwuję ten płacz innych graczy " Ta mina jest zła co ty kur*a nie widzisz"  itd....

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JugoL^^ zostawil bym tak jak jest poniewaz bylem tu adminem 4 lata i za kazdym razem jak cos bylo zmieniane byl jeszcze wiekszy placz dlatego zostawil bym to tak jak jest bo to juz bylo przerabiane milion razy na tym serwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, JugoL^^ napisał:

 

@KulaJa to rozumiem ale mnie już nie raz denerwuję ten płacz innych graczy " Ta mina jest zła co ty kur*a nie widzisz"  itd....

odsylasz do przeczytania regulaminu i proste od tego on jest a jezeli mina jest zle postawiona kleisz bana i tyle nie musisz myslec nad tym dlugo ja wiem ze to wkurza ale tak bedzie z kazda inna klasa pozniej rowniez jak z pulapkami konspiranta , ludzia nigdy nie dogodzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie wątek jest śmieszny i do zamknięcia zmiany wyżej wymienione tylko jeszcze bardziej podkopały by i tak bardzo dyskusyjny "balans". 

Ciekawe że nie za mocne miny i słaba niewidka na klasie bez broni dystansowej tak przeszkadzają na serwerze na którym za pare zł można mieć szanse na pasywne 1/3 na zniwelowanie obrażeń, eliminator,2 rakiety po 260dmg, klasę z pułapkami których nie ma żadna inna klasa ani nie pojawiają sie w żadnym perku, motopompe z bezlikiem i 1/20 dwie klasy z prawie CAŁKOWITĄ niewidką na nożach część z tych klas skacze jak dzikie ***** przez co na takim eldo skracają drogę i pozwalają na szybszy rush czy strzelanie do i tak słabszych graczy z dachów itp. (xD?) pewnie jeszcze co nieco bym mógł dopisać ale chyba starczy :)

Jestem niemal pewny że nasze premki po osiągnięciu danego lvl odrzucają o wiele więcej nowych potencjalnie stałych graczy niż jakiś saper czy o wiele trudniejszy na dłuższą metę strzelec wsparcia i wydaje mi się również że po nich gdy gracze wypowiadający się na temat sapka i strzelca wskoczyli by na trucicieli talibów mścicieli czy innych telegrafistów oraz co tylko będzie im stawiało opór no bo jak to co to za balans jak tak można ? xDDD i tak na tym serwerze prawie nie ma już normalnych klas w top lvl i topce nie dla tego że się nie da tam wbić czy jest to jakoś specjalnie wymagające ale przez zniechęcanie graczy takim modelem rozgrywki

Gram na tym serwerze już trochę (game tracker sytuuje mnie na 18 miejscu więc raczej miałem czas zaznajomić się z tematem ) I nie zagrał bym żadną z premek chyba poza mordercą i kapciem reszta z nich to totalne w mojej opinii pójście na łatwiznę (a ja wole jakąś formę wyzwania może jestem inny) i według mnie odsiewa sporą część nowych graczy.

Damian narzeka na klase ze słabą widocznością jak dropnie perk z 1/1 a sam czołgiem dosłownie lata mając 500+hp jak trafi sie wytrenowany czy tam co gorsza beton z bezlikiem i 1/20 i nic złego ani szkodliwego dla graczy w tym nie widzi dla 007 odechciewa się grać bo nie patrzy jak biega i depcze po minach ale jak sam znika z pola widzenia mogąc nadal prowadzić ostzał z (chyba wzmocnionej mp5) to wszystko jest seksi przecież wcale nikomu się nigdy nie odechciewało przez to grać (jak mi od natłoku śmierci np.) pomijając fakt że po wejściu w mine można się uleczyć apteczką (mało klas ją ma) a na 1/1 są dwie klasy z szansą na odbicie/zniwelowanie dmg( z czego jedna przesadzona się robi po wytankowaniu jej) ale co z tego jak waszmościowie nie mają takiej szansy :D

Jak dla mnie morał z tego jest taki że jak już coś nerfić to zacząć od premek bo inaczej niedługo nie będzie klas mogących sie im skutecznie przeciwstawić i poza graczami z premium nie będzie chętnych do gry na serwerze

Edytowane przez MamC4NaBaterie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat do zamknięcia klasy są dobre ale nie aż tak by je usuwać  , dużo graczy nimi gra nie widzę przeszkód by zostały takie jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...