Skocz do zawartości
~MiyaGu*

Wywiad z Proboszczem

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @Maajkeel.

 

Julka

Maajkeel

 

Witaj Maajkeel. Nie pisałeś, że się zgłaszasz do wzięcia udziału, ale jesteś osobą, którą chcą poznać wiele osób, więc wchodzisz w to? :kappa: 

Witaj Julio K! Oczywiście, że się zgadzam.

Więc proboszczu, mógłbyś się nam przedstawić?

Mam na imię Michał, mam 18 lat i pochodzę z Solca-Zdroju.

Co można ciekawego zwiedzić w tym miejscu?

Prawdę mówiąc nic ciekawego tutaj do zwiedzenia nie ma, co najwyżej stary kościół z XIII/XIV, oraz kilka sklepów monopolowych.  

Gdybyś miał możliwość, to do jakiego kraju/miasta byś się wyprowadził?

Zawsze chciałem zwiedzić Sosnowiec, ponieważ o tym jakże wspaniałym mieście krąży wiele ciekawych historii, których autentyczność chciałbym potwierdzić. Co do kraju to zawsze fascynowała mnie Korea Północna i kiedyś w dalekiej przyszłości zamierzam się tam udać mimo, iż załatwienie wizy jest bardzo ciężkie. Pozdrawiam Kim Dzong Una mam nadzieje, że to kiedyś przeczyta.

 

 

 


 

Co sądzisz o ludziach, którzy naśmiewają się z tego najpiękniejszego miasta w Polsce?

Uważam, że są obłudnymi lujami, którzy w towarzystwie innych opowiadają niestworzone historie o tym mieście, a tak naprawde szanują i czują respekt wobec Sosnowca. Jest nas ponad 200tyś. Nigdy nas nie zniszczycie!!!

Już odejdę od tego tematu, bo macie przewagę liczebną. Uczysz się czy praca?

Oczywiście, że się uczę. Aktualnie uczęszczam do LO w jednym z pobliskich miast. Chodzę już do drugiej klasy na profil biologiczno-chemiczny.

Liceum i co dalej? Masz jakieś plany na przyszłość?

W przyszłości chciałbym być chirurgiem plastycznym. Postanowiłem nim zostać, ponieważ oglądając kiedyś zdjęcia użytkowników tego forum, zauważyłem, że potrzebują oni szybkiej pomocy specjalisty m.in @knoppcio

 Jaki jest Twój lubiany i mniej lubiany przedmiot w szkole?

Moim ulubionym przedmiotem jest biologia, a najbardziej znienawidzonym oczywiście matematyka.

Napisz, jaki był największy przypał z Twojej strony?

Znajdzie się kilka takich przypałów, więc wybór będzie ciężki. W drugiej gimnazjum w raz z klasą na dzień wiosny mieliśmy przygotować taniec do muzyki "My Słowianie", więc każdy z nas miał przebrać się za wieśniaka i przynieść jakieś rzeczy typu grabki itp. Ja postanowiłem wziąć rydel. W dniu występu postanowiłem się nim pobawić, więc zacząłem robić z nim 360 i niestety trafiłem jednego z ziomów w twarz. Polała się wtedy ostro krew, posiada lekko widoczną bliznę do dzisiaj. Największym szczęściem było to, że krawędzie rydla nie były naostrzone tylko stępione, bo by to się gorzej skończyło. O konsekwencjach lepiej nie rozmawiajmy.

Hahahaha xDDDDDDDDDD. Napisz, jakim byłeś uczniem w gimnazjum?

W gimnazjum byłem bardzo dobrym uczniem, poziom nauczania jaki prezentowałem nie był zbyt wysoki, więc zdarzyło się mieć nawet pasek w 3 klasie.

Co sądzisz o końcu z #Gimbaza?

Nie jestem zwolennikiem Jarka, ale z likwidacją #Gimbazy zgadzam się jak najbardziej, ponieważ jest to zbędny syf, który obniża poziom nauczania w Polsce. Na swoim przykładzie widzę, że to co jest w liceum jest na niewyobrażalnie wyższym poziomie niż w gimnazjum, więc ten dodatkowy rok przyda się niezwykle i wyjdzie ludziom na plus.

Jakie jest Twoje drugie i trzecie imię?

Na drugie mam na imię Mariusz, a na trzecie Rafał (postanowiłem sobie wybrać takie imię, ponieważ jest on patronem m.in żołnierzy).

Jaki był Twój najlepszy prezent pod choinkę i na Pierwszą Komunię Świętą?

Na komunie to oczywiście marne 1,5k zł w jednej z kopert. Pod choinkę, to telefon kilka lat temu.

Co robisz w wolnych chwilach i czym się interesujesz?

Interesuję się piłką nożną i trochę gastronomią. W wolnym czasie lubię pograć oczywiście w cs,  pójść na kebsa, oraz pojeździć na desce, ale tylko w okresie wakacyjnym.

Jaki jest Twój ulubiony rodzaj muzyki?

Głównie disco polo, ale słucham też innych piosenek jeśli przypadną mi do gustu. Nie będę oryginalny, jak napiszę, że najbardziej lubię słuchać Zenka Martyniuk.

Masz może rodzeństwo?

Oczywiście, że tak. Mam dwóch starszych braci, jeden z nich ma 25 lat, a kolejny 29.

Jakie są relacje między Wami?

 Z obojgiem mam dobre relacje, ale jednak z młodszym trochę gorzej, ponieważ widzę go kilka razy do roku, gdyż mieszka na drugim końcu Polski, a dokładniej w Szczecinie.

W dzieciństwie Ci dokuczali, jako najmłodszemu? 

Tak zamykali mnie w kiblu. Koniec tematu! To jest zbyt traumatyczne przeżycie, aby o tym opowiadać.

xD hahahahahah. Rozumiem, rozumiem. Przejdźmy dalej. Jak dowiedziałeś się o sieci?

Na sieć przybyłem 28 września 2014r. wraz z ekipą z innej sieci, która upadała m.in z @wandininininininini. Grałem tam na jailu, więc i tutaj też postanowiłem. Pozdrawiam mojego zioma naXe.

Napisz, skąd pomysł na Twój nick?

Za czasów podstawówki w mojej klasie było czterech Michałów, aby odróżnić jednego od drugiego każdemu z nas wymyślono inną ksywkę, mi przypadło "Majkel" tak też zostało do dzisiaj.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

W cs 1.6  zacząłem grać mając ok. 10 lat. Będąc kiedyś u kolegi widziałem jak grał w jakąś strzelankę, która mi się spodobała, więc poprosiłem go, aby pożyczył mi płytkę z instalką, ponieważ miał wgranego cracka. Przygodę z CS:GO rozpocząłem wtedy, gdy skończyłem na pewien czas z cs 1.6 czyli na początku 2015r. Postanowiłem kupić klucz na allegro i spróbować swoich sił w tej grze.

W jakie gry grasz w wolnych chwilach oprócz CS'a?

Od czasu do czasu lubię pograć sobie w metina, gry strategiczne, jak Europa Universalis 4 czy też GTA  San Andreas (najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem).

Jakie masz plany dotyczące forum?

W przyszłości zamierzam zostać administratorem. Rozmawiałem już z @Malu i powiedział mi, "że jeśli wygramy chociaż jeden mecz z nim w składzie na PLE #3, to przyzna mi tą range" http://fechallenge.com/game/csgo/tournament/109

Mógłbyś napisać wszystkie Twoje rangi, które miałeś?

Aktualnie posiadam admin CS:GO#1, oraz moderatora ts3. Natomiast wcześniej byłem członkiem UBT, oraz adminem na nieistniejącym już serwerze ODD2 + BF4.

Napisz, czemu zrezygnowałeś z rangi UBT?

Została mi zaproponowana funkcja opiekuna UBT, a po rezygnacji @happiego nie widziałem żadnej rozsądnej osoby prócz @th3end z którą mógłbym współpracować.

Jak oceniasz pracę nowych OP UBT?

Nie interesuję się pracą UBT, ale z tego co od czasu do czasu widzę, że dobrze wykonują swoje obowiązki.

Kończymy wywiad. Chciałbyś coś dodać, kogoś pozdrowić, coś zareklamować?

Chciałbym pozdrowić moich fanów: @happy @Master @wandininininininini @Consecuente @Gustaw99 @Malu @Th3End @Ania ;) #URLOP @dupadupadupadupa @knoppcio @Komisarz SQNFUN @Mikus @Idealna Bania @señor @VEX` i Ciebie. https://www.youtube.com/channel/UCg_t1a-ZVxyZn2mNKNpYGbQ ten kanał chciałbym zareklamować. Można tam znaleźć fejkowe konkursy.

Dzięki za pozdrowienia i życzę miłego dnia!

Dzięki, wzajemnie.

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytuj

Co można ciekawego zwiedzić w tym miejscu?

Prawdę mówiąc nic ciekawego tutaj do zwiedzenia nie ma, co najwyżej stary kościół z XIII/XVI, oraz kilka sklepów monopolowych.

To z XIII czy XVI wieku? Bo różnica trochę jest XDD

Fajny wywiadzik ogólnie, dzięki za pozdrowienia Poorlak i odblokowałem Cię na steam jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


56 minut temu, VEX` napisał:

To z XIII czy XVI wieku? Bo różnica trochę jest XDD

Fajny wywiadzik ogólnie, dzięki za pozdrowienia Poorlak i odblokowałem Cię na steam jak coś.

Pani redaktor popełniła błąd przepisując to. Powinien być przełom XIII i XIVw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pani redaktor robi super wywiady, to trzeba przyznać, dużo się dowiedziałem i jak mój podnóżek @Bezzi™ również zszokowała mnie informacja o miejscu zamieszania, całe życie w błędzie. :kappa: Super wywiad, oby tak dalej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Maajkeel napisał:

Pani redaktor popełniła błąd przepisując to. Powinien być przełom XIII i XIVw.

Jest jedna prawda, tylko prawda i gówno prawda. To jest gówno prawda :D

http://www.diecezja.kielce.pl/parafie/solec-zdroj-sw-mikolaja-b-w trzysta lat zajęło postawieni murowanych ścian nygusom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze się zastanawiałem kto wystrugał tego kasztana ... Teraz już wiem, że to coś pasuje do Sosnowca w 100%

 

 

 

Dlaczego ludzie w Sosnowcu tańczą boso na dyskotekach ?

Żeby słyszeć muzykę z Katowic. 

 

Aqua-Park-w-Sosnowcu.jpg

 

Edytowane przez knoppcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...