Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAMKNIĘTY]Wulgaryzmy na shoutboxie

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem H zamiast R O.o a jakbym dał zamiast R * ? Nie raz tak pisze przy administracji, moderatorach ... A ty mi wmawiasz że to literówka :C

Edytowane przez Seldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaję mi się, że nie ma się do czego przyczepiać. Słowo napisane.. ale jednak ocenzurowane i to nie ważne czy jest to zrobione inną literką czy też "#" "*" "!". Ocenzurowane to ocenzurowane. Takie jest moje zdanie. ;d 

@SQNFUN Regulamin mówi jasno, że wulgaryzmy są karane, a ocenzurowane nie. Z resztą.. sama do końca już nie wiem. Ja nie daję warnów za przykłady, które cytowałeś. ;d 

@Consecuente Jeżeli jest to błąd ortograficzny to ja jestem święta ;) Mówię swoje zdanie.. przecież napisałam, że sama nie wiem jak to do końca jest. Już się uspokój i nie wygłaszaj swoich "racji" ;) 

Tak, Konsek mi uświadomił co za głupotę napisałam wyżej. Już nie zdążcie tematu. ;d 

@SUNN. #URLOP Był, ale po resecie się zmył. Od tego czasu nie zostało to z powrotem sprecyzowane i takie wątpliwości się pojawiły właśnie. ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Missia napisał:

Wydaję mi się, że nie ma się do czego przyczepiać. Słowo napisane.. ale jednak ocenzurowane i to nie ważne czy jest to zrobione inną literką czy też "#" "*" "!". Ocenzurowane to ocenzurowane. Takie jest moje zdanie. ;d 

Czyli regulamin nie jest zbytnio sprecyzowany.. Mogę przykładowo pisać "kur*wa" albo "japier*dole"? 
Nie raz widziałem jak moderatorzy pouczali innych, a regualmin forum jak i shoutboxa mówi jasno:

 

Regulamin Chatboxa

  1. Kompletny zakaz używania wulgaryzmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli błąd ortograficzny, jakim również jest zamiana literki, służy do cenzurowania? Ja pierdolem. W dupie mam kórwa takie iebane zasady. 

@Missia jeśli napiszę, że jesteś pisda nie zostaniesz urażona? To tylko przykład, nie bierz tego do serca

Edytowane przez Consecuente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed cofnięciem forum był taki temat i dotyczył mojego warna, ocenzurowałem *. Nic to nie dało, zostałem ukarany. Jeżeli moderator sam nie wie, za co może karać lub upominać użytkownika to coś tutaj jest nie tak.

27 minut temu, Missia napisał:

Wydaję mi się, że nie ma się do czego przyczepiać. Słowo napisane.. ale jednak ocenzurowane i to nie ważne czy jest to zrobione inną literką czy też "#" "*" "!". Ocenzurowane to ocenzurowane. Takie jest moje zdanie. ;d 

@SQNFUN Regulamin mówi jasno, że wulgaryzmy są karane, a ocenzurowane nie. Z resztą.. sama do końca już nie wiem. Ja nie daję warnów za przykłady, które cytowałeś. ;d 

Według Ciebie zmiana jednej litery w wyrazie to "ocenzurowanie", dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, Missia napisał:

... Już się uspokój i nie wygłaszaj swoich "racji" ;) 

Bo? Ty mi każesz?

Jeśli literówka nie jest błędem ortograficznym to czym jest? Huj z tym ;) mogę tak bluzgać do woli, w końcu tylko literka mi nie wskoczyła, a huj nie jest równy *huj ;)

Edytowane przez Consecuente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Missia jeśli dobrze pamiętam to Malu w którymś temacie (gdzieś się walał ten temat na forum) wyjaśnił jak wygląda poprawna cenzura: pierwsza i ostatnia litera mogą być widoczne - reszta ma być zagwiazdkowana np. ja p******e, k***a . @Malu czy możesz to potwierdzić?

Jeśli Malu to potwierdzi to zarówno @Seldo jak i @SQNFUN powinni otrzymać stosowne ostrzeżenia. Szambo można mieć w ogrodzie ale nie na SB.

Ponadto - proszę tutaj już bez spamu. Poczekajcie na @LOVASSS lub @Malu i oni rozsądzą ten wątek.

Edytowane przez SUNN. #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, SUNN. #URLOP napisał:

@Missia jeśli dobrze pamiętam to Malu w którymś temacie (gdzieś się walał ten temat na forum) wyjaśnił jak wygląda poprawna cenzura: pierwsza i ostatnia litera mogą być widoczne - reszta ma być zagwiazdkowana np. ja p******e, k***a . @Malu czy możesz to potwierdzić?

Jeśli Malu to potwierdzi to zarówno @Seldo jak i @SQNFUN powinni otrzymać stosowne ostrzeżenia. Szambo można mieć w ogrodzie ale nie na SB.

Ponadto - proszę tutaj już bez spamu. Poczekajcie na @LOVASSS lub @Malu i oni rozsądzą ten wątek.

Temat o którym wspominasz na początku może i był ale obecnie go nie ma, a jeżeli moderator forum pisze mi o tym że to nie jest karane jak i sam nie jest tego pewien to coś jest nie tak.

Wychodzi na to że w moderacji forum panuje chaos i właściwie sami nie wiecie za co dawać warny, a za co nie. @LOVASSS 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem coś od siebie ...

Ogółem to co się dzieje na forum i sb to dno, bagno i jeszcze więcej mułu.

Zrobiliście taki system, że ludzie za głupie słówka łapią warny, przestrzegacie tego jakby to wam coś złego robiło. GESTAPO ;)

Niektórzy to zrobili się Panami i władcami tego forum i wręcz mówią ludziom jak mają żyć ;)

@Bene Ty strasząc mnie banem na ts3, gdzie przekląłem sobie na sb przebiłeś wszystko. Za dużo rang ? Za dużo władzy ?

Tak wracając do Ciebie nie było Cie praktycznie widać na forum nagle się pojawiłeś a pare dni później była rekrutacja na modka z której skorzystałeś ;););) I wmówcie mi dalej, że temat "kolesiostwa" został zażegnany :banan:

 

Tak używałem wulgaryzmów by pokazać wam, że mam was i wasze zasady w ciulu ponieważ gdy nawet był wieczór godzina 23 wymskneło się słówko i tak mi dowaliliście warnem ;) Znów dostaniecie opierdziel bo wam wali na dekiel  "BO MOGĘ" 

Edytowane przez knoppcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN Ty zapomniałeś jednej literki zacenzurować a ja nie zostałem poinformowany od moderatorów o tym że za to mogę dostać warna bo pisałem tak nie raz nie dostałem upomnienia ani razu gdzie robię to zawsze gdy chcę przeklnąć na sb więc myślałem że jest ok ;) postaw się w mojej sytuacji...

Edytowane przez Seldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z moich obserwacji wynika, że kwestia otrzymania warna jest zależna nie od przewinienia a od "pleców". Byłem świadkiem wielu przypadków gdzie osoba znana i lubiana już bez rang złamała regulamin a warna nie dostała. Aktywność została wyrównana na naszych stałych warnowiczach, bo można. Praca moderatora jest trudnym obowiązkiem i jeśli ktoś nie jest w stanie dać warna osobie którą lubi a da ją osobie obojętnej to kompletnie nie nadaje się na to stanowisko. 
 
https://scr.hu/0WMjGZ 
 
Osobiście nie toleruje obrażania ale śmieszy mnie fakt, że ludzie zbierają warny a co gorsza, odchodzą lub są banowani za to, że napiszą słowa powszechnie widziane i stosowane praktycznie wszędzie. To jest forum a nie urząd, na fejsbuku dostaniesz bana jak kogoś solidnie obrazisz, a czy dostaniesz bana jak napiszesz kuhwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Maluja dostałam upomnienie za słowo "zajebiste" a napisalam tylko "Rude są zajebiste" wiec tez przeklnełam? Dla Mnie to śmieszne,bo co mialam napisać że są dobre? Nie sadzilam ze za takie slowo mogę coś dostać :/ Czasami człowiek już nie wie co może napisać a czego nie ,aby Warna lub upomnienia nie zerwać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Malu napisał:

Z moich obserwacji wynika, że kwestia otrzymania warna jest zależna nie od przewinienia a od "pleców". Byłem świadkiem wielu przypadków gdzie osoba znana i lubiana już bez rang złamała regulamin a warna nie dostała. Aktywność została wyrównana na naszych stałych warnowiczach, bo można. Praca moderatora jest trudnym obowiązkiem i jeśli ktoś nie jest w stanie dać warna osobie którą lubi a da ją osobie obojętnej to kompletnie nie nadaje się na to stanowisko.  

Owszem jest to trudna praca i jak bardzo niedoceniona.

Wszyscy skupiacie się na każdym malutkim błędzie i rozkładacie go na czynniki pierwsze grzebiecie w nim jak w gó\\nie aby tylko zrobić szum. Spójrzcie ile robimy zamiast ciągle kopać pod nami dołki, bo to nam nie ułatwia życia a wręcz przeciwnie.

Jest jasny czytelny regulamin, słowo kuhwa to nie wylgaryzm. 

Przeczytajcie dobrze regulamin a później zacznijcie pisać to jest blee a to wow.

Docencie to co robimy. Chcecie wolności i swobody? Przecież ją macie, nawet w pracy w szkole ba  i w domu macie wytyczne regulaminy (przeklnij przy rodzicach), za ich łamanie jesteście karani tu jest to samo. 

@Malu rozumiem przekaz doskonale, ale nikt nie jest wszechobecny. Modki to też ludzie nie są robotami, nie wiem może tego nie widziała. Dałeś jeden przykład gdzie sam to widziałeś i również nie zaregowałeś, choćby postem na sb. Nikt nie ma oczu dookoła głowy..

@Seldo masz 14 lat a kroczysz po cienkiej linni, Twoje słowa są baaaardzo nie na miejscu :) Dostałeś warna? NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


55 minut temu, Bezzi napisał:

Owszem jest to trudna praca i jak bardzo niedoceniona.

Wszyscy skupiacie się na każdym malutkim błędzie i rozkładacie go na czynniki pierwsze grzebiecie w nim jak w gó\\nie aby tylko zrobić szum. Spójrzcie ile robimy zamiast ciągle kopać pod nami dołki, bo to nam nie ułatwia życia a wręcz przeciwnie.

Jest jasny czytelny regulamin, słowo kuhwa to nie wylgaryzm. 

Przeczytajcie dobrze regulamin a później zacznijcie pisać to jest blee a to wow.

Docencie to co robimy. Chcecie wolności i swobody? Przecież ją macie, nawet w pracy w szkole ba  i w domu macie wytyczne regulaminy (przeklnij przy rodzicach), za ich łamanie jesteście karani tu jest to samo. 

 

Nie rozumiesz mnie, albo warny dostają wszyscy sprawiedliwie albo nikt. Nie da się patrzeć jak koleżkom wszyscy popuszczają a jak komuś kogo moderacja nie lubi daje podwójnie warny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Cytuj

Jest jasny czytelny regulamin, słowo kuhwa to nie wylgaryzm. 

@Bezzi tiaa, jak napisał tą skarge wbiłem na sb i mówiłeś do mnie że SQN ma racje O.oGdzie chodziło mu że to "Spiehdalaj" 

Edytowane przez Seldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Malu rozmawialiśmy wiele razy, chciałeś, aby na forum było "więcej luzu", jak jest więcej luzu, dalej jest źle. Przyczepiacie się do pracy Moderatorów, jakby robili coś czego nie powinni, męczy mnie już to troszkę. Powinienem się do tego wszystkiego odnieść, ale tego nie zrobię. Jesteś przekonany, że ludzie nie są traktowani tak samo, a ja widzę, że każdy jest traktowany tak samo. Głupia sytuacja, zamiast się wspierać każdy na każdego siada i dopowiada.

Na forum obowiązuje cenzura, literówki nie zmieniają znaczenia. Ma być tak jak w regulaminie, jeżeli będziecie "odpiehdalać", to będziecie za to warnowani, dziękuję.

Na koniec powiem, regulamin jest dopracowany bardzo dobrze, ale ludzie, nie potrafią się do niego dostosować i robią wszystko, aby uprzykrzyć życie Moderatorom, taka jest prawda. :) 

Tym razem bez konsekwencji, ale mocno uczulam. :) 

 

Ps: Robert, dajesz przykład n-tego? Który robi to specjalnie, ale jak wiemy równie dobrze sam możesz go ukarać, jako Head Admin. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...