Skocz do zawartości
warniak

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie od warna który jest niesłuszny - Bezzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś, teraz
Nick gracza: bezi
Dowody:


Świadkowie: @SQNFUN
Uzasadnienie:  Witam, sprawa wygląda tak: dostałem warna za to że zapisałem drużynę na turniej. Skopiowałem wzór i napisałem post, rezultat był taki jaki widać tutaj.. Nie zrobiłem tego specjalnie, chciałem zapisać Nas na turniej. Z drugiej strony, po co się robi się takie wzory za które jest kara? Powtórzę, że nie zrobiłem tego celowo, po co miał bym to robić? Chciałem żeby było fajnie, 19 turniej, zapisy i co? Po trzecie, moderatorzy - zamiast karać i notatkować nie możecie edytować głównego tematu razem ze wzorem, to było by łatwiejsze niż warnowanie prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


    Nie powinienem  się mieszać w temat  ale uwazam ze Bezzi  warmuje  za byle co ..  
    O wszystkie sie dopierdzieli , rozumiem porządek na forum  ale bez przesady  tutaj sa samo swoi . 
 Wgl dziwny się  zrobił straszny służbista , perfekcjonista . 
 

 

@Edit 

Własnie kolego @Bezzi dodal kolejnego warma :) Prawde w oczy kole !? :) 

Edytowane przez siZe.cfg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Regulamin forum mówi jasno:

ZAKAZ. 

- Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście.

- Zabrania się pisania całego postu kolorem. Ten punkt tyczy się także moderatorów,administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

Osoba która jest świeża na forum najprawdopodobniej dostała by notatke do edycji posta, Ty jesteś z nami dłużej jak ja, a nadal go nie znasz.

5 minut temu, SQNFUN napisał:

Wydaje mi się że stosowane tutaj są podwójne standardy... Jedne wobec znajomych, a inne wobec personalnych wrogów.
63256247740185805576.jpg

Nie oszukujmy sie Conse łamie zasady tak jak chce i zostaje karany, spójrz na profil @SQNFUN decyzje podjął sm@ mieszasz dwa inne tematy o innej charakterystyce kolego.

Rozumiem jakby dodał tego posta ktoś inny który nie zna forum i opcji. Screenshot_20180509-211306.thumb.jpg.b293893f2fc70b597802de994819ef48.jpg

Ale osoba która jest enty czas na forum i robi to perfidnie zawsze będzie karana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, Bezzi napisał:

Nie oszukujmy sie Conse łamie zasady tak jak chce i zostaje karany, spójrz na profil @SQNFUN decyzje podjął sm@ mieszasz dwa inne tematy o innej charakterystyce kolego.

Proszę Cie Bezzi... Kąsek dostał notatkę zamiast warna, a Wandi zamiast notatki dostał warna - tutaj mówię o Twoich działaniach, a nie sm@.
Nie wklejam tu całej rozmowy, bo nie jestem aż takim burakiem ale wiem że zdajesz sobie z tego sprawe.
Powodzenia Wandi!

EDIT do Hardqa: Tutaj kompletnie nie chodzi o Kąska, ani o to co robi, bo śmieszki zawsze na propsie - chodzi o zachowanie moderatora. Każdy powinien być traktowany tak samo, tak więc skoro Kąsek dostaje notatkę z info 24h na edycje, a nie warna - po czym słyszę od Bezziego że "dlaczego miałby dostać +1 za coś co mógłby edytować" - to dlaczego Wandi dostaje od razu warna, a nie taką samą notatkę skoro również mógłby to edytować?

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, SQNFUN napisał:

Proszę Cie Bezzi... Kąsek dostał notatkę zamiast warna, a Wandi zamiast notatki dostał warna - tutaj mówię o Twoich działaniach, a nie sm@.
Nie wklejam tu całej rozmowy, bo nie jestem aż takim burakiem ale wiem że zdajesz sobie z tego sprawe.
Powodzenia Wandi!

Wedle regulaminu temat Conse został wysłany w KOSZ i został skazany na decyzje góry, dlatego że ja nie chciałem mieszać w to palców. Post Wandiego z góry został skazany na warn z powodu złamania 2 punktów regulaminu. 

Najbardziej mnie śmieszy zdanie o nas "moderacja kolesiostwo au au au" spójrzcie na siebie, zawiewa hipokryzją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lata odwalania maniany mam dawno za sobą, ale jak widać jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć (za to też dostane warna?) Nie zależało mi na niczym innym tylko na zapisaniu drużyny na turniej, ale widać nawet chęci rozrywki są przekreślane. Powtórzę raz jeszcze, nie miałem złych zamiarów. Nie możesz edytwać postu organizatora i zdjąć mi warna, aż tak to jest fajne dla Ciebie? Bo dla mnie i innych użytkowników także, ale no cóż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, wandixoxoxoxoxon napisał:

Lata odwalania maniany mam dawno za sobą, ale jak widać jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć (za to też dostane warna?)

Ależ nie dlaczego? Nazwałeś mnie głupim dla Ciebie taki jestem, tak czymaj :)

22 minuty temu, wandixoxoxoxoxon napisał:

Nie zależało mi na niczym innym tylko na zapisaniu drużyny na turniej, ale widać nawet chęci rozrywki są przekreślane.

Dlaczego tak uważasz? Jesteś tutaj dłużej jak ja i nadal nie znasz zasad forum, co więcej byłeś moderatorem, a nadal brniesz w zdanie, że warn niesłuszny mimo złamania 2 pkt, które jako były mod powinieneś znać. 

22 minuty temu, wandixoxoxoxoxon napisał:

Powtórzę raz jeszcze, nie miałem złych zamiarów. Nie możesz edytwać postu organizatora i zdjąć mi warna, aż tak to jest fajne dla Ciebie? Bo dla mnie i innych użytkowników także, ale no cóż..

Wiesz który raz widzę Twoje kajanie wtedy gdy dzieje Ci sie krzywda? Nie zlicze, jesteś zawsze pokrzywdzony wtedy jak masz jakieś argumenty, na forum każdy Cie zna, warn z mojej strony zostaje. Nie pozostaje mi obojętnie perfidne łamanie regulaminu jak i nieudolne kłamstwa "eh nie wiedziałem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Consensus to właściwie może robić co chce i nikomu nic do tego, napracował się grubo na tej sieci i dawanie mu ostrzeżeń byłoby raczej absurdem. W tym wypadku akurat się namęczył tutaj, więc w ramach relaksu sobie śmieszkuje. No i fajnie.

Co do tematu - z tego co rozumiem to Wandi skopiował jakiś wzór, który widniał gdzieś na forum, nie napisał tego sam, nie użył tej kursywy... Dawanie warnów za takie coś (nawet jeśli jest ujęte w regulaminie) to bezsens. Ktoś to wstawił jako wzór, więc została użyta jako wzór. W istocie powinna być karana osoba która go użyła, czy która go stworzyła pierwotnie?

Pójdźmy tak na logikę, jesteśmy zmęczonymi ludźmi i siedzimy tu dla relaksu, więc idziemy na łatwiznę. Chłop zobaczył wzór to skopiował, nie zastanawiał się czy jest taki czy sraki. Niech ktoś uwzględni jakiś punkt w regulaminie, że w specjalnych okolicznościach można od niego odstąpić (chociaż to pewnie wywołałoby dym, ale można pomarzyć).

Pozdrowionka dla was świry. Myślę, że ta wypowiedź wniosła coś do tematu, jeśli dostanę za nią warna to wieczna beka koledzy.

 

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać jak zacofany jesteś, po co miałbym kłamać w tak banalnym temacie? pobco miałbym w ogóle kłamać, brzyde się kłamstwem ale pewnie o tym nie wiesz ;< 

Musisz zacząć myśleć normalnie, a nie tak aby Tobie tylko pasowało. Prosty przykład - wyrzucenie @SQNFUN ze steama za to że ma inny pogląd niż Ty, na dodatek ten dobry. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paranoja.

Ludzie, jesteśmy dorośli, 80% osób wypowiadających się tutaj "tworzy" tę sieć od dawna. Znacie się, lubicie, targacie koty... wszystko pięknie ale pewne granice są. Już myślałem, że robienie z igły widły się skończyło - że każdy dorósł i traktuje mh jako rozrywkę i głęboki oddech po ciężkim dniu, a tu nie... oddech jak się czyta niektóre rzeczy jest płytszy niż po 12h w kopalni lub dobrych interwałach.

1. Temat dotyczy odwołania od warna wandiego - nie ma co mieszać innych wątków.

2. Nie lećcie po bandzie z tymi wypowiedziami, kłucie się szpilami nikomu nic nie da, porobią się tylko grupki adoracji.

3. Warn dla wandiego zostanie zdjęty - w tym przypadku notatka i czas na edycję posta byłaby wystarczająca.

4. @wandixoxoxoxoxon , z drugiej strony pamiętaj o zasadach - wiemy dobrze jak długo na sieci kisisz zadka, jesteś osoba rozpoznawalną i możesz dawać lepszy przykład młodym użytkownikom, a jak nie masz czasu by ładnie napisać posta, to poczekaj i napisz jak bedziesz miał czas, zapisy nie zamkną się za 10 min. Ja to zachowanie odbieram jako olewanie, a co najmniej lenistwo.

5. Jak kopiujecie wypowiedzi ze steam itp. , proszę o nie zakrywanie reszty wypowiedzi - może byc to wyrwane z kontekstu, jak ktoś chce się chwalić to całością, a nie tylko żółądziem - bo to wiele o całości nie mówi.

 

Pozdrawiam i życzę dobre dnia,

Katie Melua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...