Skocz do zawartości
Nodi

 zamknięty Propozycja Przywrócenia Klas do gry

Rekomendowane odpowiedzi

A więc rozchodzi się o to że niektóre premki są dość moce i nikt nie gra tymi słabszymi dlatego chce to zmienić. Assasinem to nie widziałem żeby ktoś grał od 6 resetów.

Assasin  : 1,1 z kosy (ppm) , niewidka na kosie ,auto BH

Moja propozycja dać mu niewidke taką jak ma szturmowiec zabrać mu mp5 zostawić tylko pistoleciki. Zrobić test jak się spisuje na 1 reset.

 

Starszy szeregowiec : Apteczka , 2 skoki , mac 10(1/15) oraz tmp (1/14) , 1/3 na wybuch po śmierci.

Moim zdaniem najlepiej wywalić tmp oraz wybuch po śmierci a dac bezik ammo oraz zmienić 1/15 na 1/13 skoro zwykła tyla ma. 

W końcu to są premki dla czego mają być słabe od zwykłych ;) 

 

@Wojtyś niewidka taka jak u zwiadowcy czy łowcy myśli będzie za słaba według mnie bo nawet nie podbiegniesz do wrogiego gracza a już nie będziesz żyć tak jak to jest tera dlatego tym nikt nie gra.

@BORN2KILL. nic tu nie da dmg do mp5 bo każdy będzie wolał grać scryto co wali po 90 jak się męczyć assasinem.

 

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Assasin i starszy szeregowiec to obecnie najsłabsze premki, assasinem gram tylko ja i @Nodi, a starszym już kompletnie nikt nie gra, bo jego darmowa wersja jest o niebo lepsza, bo ma 1/13.

Niewidka taka jak u Szturmowca będzie za mocna, ale można dać taką jak ma zwiadowca/łowca myśli.

Co do szeregowca to zwykłej klasie dać 1/16-1/18, a premce dać 1/13 zarówno z uzi jak i tmp i moim zdaniem to powinno wystarczyć. Wybuch zostawić bo jest to jedna z lepszych rzeczy w tej klasie.

@NodiBezlik w połączeniu z 1/13, 2 skokami i tak szybko strzelną bronią jaką jest uzi to będzie przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o assasina to jestem za, aktualna niewidka, którą ma assasin to porażka, już klasy non premium są mniej widoczne... Test na 1 reset to jest bardzo dobry pomysł, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Natomiast jeśli chodzi o starszego szeregowca to również jestem za, tym bardziej, że starszy, który jest premką nie wyróżnia się zbytnio od zwykłego szeregowca (non premium). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o Assasina to pomyślałbym o dodaniu mu dodatkowego DMG z mp5 w ostateczności, a z niewidką bym się nie bawił.

Co do starszego szeregowca - bezlik z szansą 1/x na zabójstwo wbudowany w klasie jest totalnie beznadziejnym pomysłem. Na 1/13 można zmienić.

@Nodi w sumie masz w tym trochę racji, może zmiana broni by pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do szeregowca to się nie wypowiem, bo nigdy nim nie grałem i nie mam zdania o nim.

A co do asasyna to moim zdaniem gracze nie widzą potencjału w tej klasie, właśnie na ten pierwszy rzut oka wydaje im się słaba, bo tylko kosa 1/1, niewidka i auto bh. Jednak wydawać to ona może się na początku słaba, jednakże z każdym wyższym lvlem jest co raz to mocniejsza, aż w końcu staje się jedną z najlepszych. Takie jest moje zdanie, więc proszę nie krytykować, bo znając graczy na serwerze to wiadomo, że polecą na te co mają przykładowo dmg+int, miny czy inne duperele, dlatego moje zdanie jest takie, a nie inne.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam male pytanie. Czy nie łatwiej by było ogarnąć osobę nie wiem czy Wolf czy ktoś inny która by od zera wszystko po układała aby nie było bałaganu dopracowała to wszystko co jest zgłaszane + dorzuciła parę zmian/ulepszeń. i zrobiła porządek bo na obecna chwile z całym szacunek za wszelkie starania się wszystkich jak i każdego z osobna... Co chwila/ reset jest coś poprawiane.. a wychodzi za razem coś nowego i to tak bez końca... czy nie lepiej by było... całą tą paczkę wziąć i posprzątać wgrać od nowa ? wiem ze to nie jest takie proste jak się mówi... ale na obecna chwile... co raz coś wychodzi i to nie przyciąga ludzi tylko ich odpycha.. .. to tylko propozycja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nodi @FunnyPuma Moim zdaniem nie ma sensu dawać niewidki takiej jak u szturmowca bo wiadomo, że to będzie pierwszy i ostatni reset kiedy będzie ją miał. Prawie całkowita niewidka, auto bh i kosa 1/1, to trochę za dużo moim zdaniem. Podejrzewam, że już po pierwszym dniu by był temat o osłabienie tej klasy.

Można dać niewidkę taką jak ma obecny złodziej.

@HardeQDodawanie dmg nie ma żadnego sensu, bo i tak kazdy kto chce grac mp5 wybierze skryto, już lepiej pomyśleć coś z tą niewielką.

Edytowane przez Wojtyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przez "ninje" z coda 200 lata temu odchodziło wiele osób, niewidka, kosa, autobh - szybko stała się najsilniejszą klasą.

Pomińmy niewidkę, sugeruję dodać +15dmg z mp5.

Starszy:

Bezlik wbudowany w klasę jest zbyt mocny, na pewno nie będzie to dążyć w stronę balansu.

Dałbym 1/13 z obu broni i 3 skoki.

 

/ @Nodi - ujmę to w ten sposób - danie niewidki takiej jak szturmowcy lub podobnej wartości jest niemożliwe,  klasa ze średniej stanie się zbyt mocna.

+ @Wojtyś ale zrozumcie, że nie bierze się assasina dla mp5, tylko dla tej kosy, tempa i bh. Mp5 to jest dodatkowa opcja na obronienie się kiedy nie da się kogoś sięgnąć. Dodatkowy dmg może jedynie w tym pomóc. Niewidka? Tak jak napisałem wyżej.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wojtyś jak damy niewidkę jak ma złodziej to można zmienić opis na pół niewidka albo wogule jej nie dawać bo to nic nie da i tak będzie słaba. To już lepiej wywalić jej mp5 zabrać auto BH a dać niewidke szturma albo coś w podobie żeby klasa miała szanse z innymi. Ewentualnie zrobić taką jak jest na pochylni.

@HardeQ jeśli dodamy jej 15 dmg do mp5 to nic innego nie bedzie jak kopiowanie scryto czy amadeusza  a nie o to chodzi. Klasa jest unikalna bo opiera się głównie na kosie i niewidce.

Co do starszego ok podoba mi się tylko zwykłego trochę osłabić bo ma to co premka praktycznie proponuje dać 1/15 zwykłemu z mac 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...