Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wychodzę z propozycja aby usunąć te reakcje które są obecnie a zrobić po prostu "lubie to" oraz "nie lubie" ( lapa w gore i lapa w dol ) bądź coś w tym stylu :)  

obecnie jest niezły bałagan z tym bo nie wiadomo nawet które reakcje doliczają punkty reputacji a które nie.

co o tym sadzicie? 

 

edit. albo zrobic tak jak bylo kiedys ze byl po prostu plusik i tyle :) to w zupełności wystarczy i wpasuje sie w biedny i szary klimat forum!

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


34 minuty temu, RYBSON napisał:

Dla mnie powinno zostać tak jak jest, bez sensu jest znowu zmieniać coś skoro reszta forum nie jest skończona. Nowe reakcje były dobrym i jak dla mnie trafionym pomysłem i nie powinny zostać usunięte.

Pozdrawiam!

@VisTeR.' cho na :burger:

Co masz na myśli pisząc, że reszta forum nie jest skończona? 

edit: @RYBSON

Edytowane przez SQNFUN
oznaczenie RYBSON'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to i ja się wypowiem:
"+ i -"   -> to jedyne co widzę - inne są zbędne.

A tu z czapy:  Czasami bym jeszcze repke do notatek dołożył, bo jak coś dowalę to aż wchodzę co chwile w temat i z radości czytam sobie to co chwilę<3 Ponadto jak już zostana to dodajmy znaki zodiaku, wędkę, oponę i może starego alcatela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A moim zdaniem to powinno zostac..

Chociaż jest coś innego na tym forum.. Każdy może podsumować temat/post swoimi "emocjami" dowolną reakcją.

Zwykły "+" i "-"   - jest to nudne :)

Edytowane przez Olaa :D / Tralala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby pogodzić wszystkie strony Powinno być coś na zasadzie : + repka jak się podoba lub zgadzamy z czymś i - repka jak coś jest nie tak.

Wtedy  albo komuś by się podniosło o 1 ptk. lub spadło... i to powinno działać tylko na reputację.. a do tego. powinno zostać dodane wybór 1 reakcji dowolnej która by nie miała wpływu na reputację tylko jako pokazanie np. czegoś komuś ;D

Uważam ze to najlepsza opcja aby pogodzić wszystkich :) co wy na to ?

  @Olaa :D / Tralala

@SQNFUN

  @Master

@z.r.a.z.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plus i minus to jak najbardziej najrozsądniejsza opcja, inne emotki to właściwie dla szeroko pojętej zabawy, aczkolwiek "cho na hamburgera" trafiło w moje serce i będzie mi smutno jak zniknie.

Reasumując - powinno zostać plus, minus i hamburger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepiej zostawić je takie jakie są, chociaż jest kolorowo i reakcje nie wyglądają jak za komuny.

Tak btw jaa to bym dodał jeszcze "chodź na kebsa"

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, VisTeR.' napisał:

Może napiszę że na 90% zostanie tak jak jest. Jednak ja sprawami technicznymi tego forum aktualnie się nie zajmuję ;) 

To po co ten komentarz? Niech wypowie sie osoba, która sie zajmuje aktualnie forum. Zróbcie ankiete czy coś będzie bardziej przejrzyste kto czego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ktos zamierza cos zrobic z tym tematem?  zdecydowana większości osob chce zmian a tu dalej sie gowno dzieje!!!!

 niech ktos chociaz powie na jakiej zasadzie sa przyznawane punkty reputacji, czy kazda reakcja dodaję repke czy jak? 

 

@Rick @aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...