Skocz do zawartości
SUNN.

Orewua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak pewnie zauważyliście, ponad 2 tygodnie temu zrezygnowałem ze wszystkich rang. W końcu. Dość. Nie, nie była to nagła decyzja. W zasadzie decyzja o tym wykluła się już jakieś kilkanaście miesięcy temu a potem to już tylko dojrzewała. Trochę to odwlekałem ale wydarzenia ostatnich kilku tygodni pozwoliły mi na przyspieszenie procesu rezygnacji :)

Niniejszym senkju za dużo rzeczy, konkretnych osób wołał nie będę bo za dużo tego jest i na pewno kogoś pominę co fajne nie będzie. Ale szczególne pozdrowienia posyłam do ekipy OnlyDD2 - wspaniały team wspaniałych osób :) Takich adminów i graczy to ze świecą szukać :)
Sieć zostawiam w rękach @VisTeR.' @Ania @aquax @Malu @LOLSON i Wolfa (nie mogę Cię oznaczyć bo masz sajgon w nicku) oraz @z.r.a.z..

Oczywiście pamiętam o gwarancji na rzeczy które robiłem i wprowadzałem na serwer(y), więc pewnie czasem posłużę jako konsultant. OnlyDD2 też może spać spokojnie. Mnie nie ma ale za to jest Czarna no i z adminami też mam kontakt więc nie powinno być problemu z usterkami. Do tego przysposobię jednego gagatka w tajniki serwera żeby wiedział co i jak. Zresztą serwer stoi stabilnie i nie wymaga większych ingerencji.

Orewua Multi-Desko.

 

 

Edytowane przez SUNN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzieki za pozdrowienia Sebus! <3  trzymaj sie i wbij niekiedy do mnie na TS :) 

PS. Kompletnie nie rozumiem twojej decyzji... sezon na wykopki juz dawno za nami... 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzymaj się byku i życzę powodzenia w świecie geodezji! :kappa:<3

Do usłyszenia!

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:(

Powodzenia tam wiesz z czym, trzymaj się cieplutko i wbij niekiedy na ts mordeczko. :)

Dzięki wiesz za co <3

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ja się nie żegnam w takich tematach, to muszę to napisać : ku*as !

A dlaczego? bo gwarancja gwarancją, ale swoich jajeczek się nie zostawia na zewnątrz :(  Podziękowania za pomoc @SUNN. , we wszelakich sprawach, za fajne rozkminy łobuzowskie  Pruszków-Wołomin, za polecenie książeczki no i za te koty, koty robią robotę.

Żegnaj Di Caprio!

 

Pozdrawiam,

Kate Winslet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, szkoda :) Bo takich ludzi jak Ty, ta sieć potrzebowała :)
 

Trzymaj się tam! :) Piona! :) 

PS. Tylko kogo ja teraz będe bił na tym ODD2?? :o

No i dzięki za wszystko :)

Edytowane przez MaaSteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...