Skocz do zawartości
warniak

 zamknięty Skarga na wszystkich moderatrów.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:
Nick gracza: @z.r.a.z.
Dowody: Jak to jest że żadna osoba z tego tematu, która złamała regulamin nie dostała ostrzeżenia? Ci goście nie są tutaj od dziś i powinni dostać +1 z marszu. Tak jak mówi regulamin " Posty, typu "Fajny Artykuł, łap lajka", czy na przykład, "Fajny poradnik" , będą karane warnami. " Jest to skarga na modków ponieważ nic nie zrobili w tym temacie a powinni.. Od zawsze było mówione że pisanie bezsensownych postów = +1. Nie mogę zrozumieć dlaczego nie dostali nawet notatki? Nic a nic się nie zadziało.

Nie chodzi mi o dodanie im warnów tylko o to dlaczego nikt nie zareagował tak jak powinien? Czekam na wypowiedzi oskarżonych:

@z.r.a.z.

@aureox

@FunnyPuma

@senor

@Idealna Bania

Edytowane przez w a n d i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to popieram wandiego, wiele osób powinno tam coś dostac (a3ro powinien dostać notatke, a plaga, dzejki, kg i allways po warnie) 
Ja przyjmuję na klatę fakt, że nie dopilnowałem swoich obowiązków jako moderator.

Tyle ode mnie, siemanko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem temat bodajże z 3 razy, z czego tak naprawdę raz przeczytałem dokładnie o co chodziło Masterowi + przeczytałem również dokładny komentarz Plagi, który faktycznie zasługiwał na ostrzeżenie, tak samo wypowiedź kG, co do reszty wypowiedzi innych użytkowników, to szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi - mój błąd, sorryy, zawaliłem ;/////// 

23 minuty temu, Idealna Bania napisał:

 

A jeżeli mogę Ciebie o coś prosić to, żebyś używał opcji "zgłoś", wtedy na pewno ktoś zareaguje.

Tutaj się zgodzę, bo szczerze mówiąc wandi to nie wierzę, że Ty "nie pomyślałeś" albo "zapomniałeś"  o tym żeby zgłosić posty tych użytkowników. 

Reasumując; 

Udało Ci się @w a n d i w końcu poszukać na mnie przewinienia, zawaliłem - trudno ;> 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli co, praca modków kończy się na tym żeby komuś dać +1 po zgłoszeniu? Z Twoich słów wynika że muszę go zgłosić to dacie mu +1, czyli podsunąć Ci pod nos bo sam tego nie zrobisz, rozumiem opcje zgłoś na jedną osobę w temacie, ale na 4 czy tam 5 to już przesada, ale wiadomo że lepiej obrać jakaś linie obrony niż się przyznać do błędu.

///

a może macie tyle pracy że nie ogarniacie forum, może potrzebujecie pomocy? Temat stoi od środy i nikt nic z tym nie zrobił, żarty..

 

///

Oglądałem temat bodajże z 3 razy, z czego tak naprawdę raz przeczytałem dokładnie o co chodziło Masterowi + przeczytałem również dokładny komentarz Plagi, - to faktycznie zasługujesz na bycie na tej posadzie

 

 

Edytowane przez w a n d i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczy, że zgłosisz jedną osobę i w komentarzu napiszesz przykładowo " przeczytajcie resztę komentarzy, bo również zasługują na ostrzeżenie" 

Nie gadaj, że trzeba wszystko mi podsunąć pod nos, bo tak szczerze mówiąc to nie pamiętam kiedy ostatnio raz mieliśmy zgłoszenie od Ciebie. 

Nie rozumiem też, dlaczego po prostu nie zgłosiłeś wypowiedzi tych użytkowników skoro widziałeś je wcześniej niż my. Wydaje mi się, że to powinno działać w dwie strony; widzę post, który złamał regulamin, zgłaszam go a resztę niech robi moderator.  Skoro to właśnie moderator ma być dla użytkownika, to niech czasem to może zadziała w obie strony, mianowicie; użytkownik " pójdzie na rękę" moderatorowi i zgłosi ten post, bo być może modek o tym zapomniał, no ale cóż dla Ciebie lepiej jest poczekać z nadzieją (pisałem niżej jaką)  i upierniczyć moderację w temacie.

1 godzinę temu, w a n d i napisał:

A i dodam że nie jest to żadne "szukanie dziury w całym" czy "nudy". I mam nadzieje że każdy się wypowie(:

No wydaję mi się że to jest właśnie to.  Czekałeś parę dni ( z nadzieją, że po prostu zapomnimy o tym temacie) i napiszesz na nas skargę. 

Skarga jest jak dla mnie oczywiście słuszna, bo wiem o tym doskonale, że dałem ciała,  zawiniłem i potrafię się przyznać do błędu, jednak troszkę śmieszy mnie to, że Ty piszesz, że to nie jest robione z nudów. Aż dziwne, że nie wspomniałeś jeszcze o tym, że ta skarga nie była pisana z premedytacją XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, od siebie mogę dodać tylko tyle, że przepraszam za to, że nie dopilnowałem swoim obowiązków, a powinienem. Mogę powiedzieć jeszcze tyle, że postaram się, żeby podobna sytuacja się nie powtórzyła.

Jeśli chodzi o zgłoszenia, to zgadzam się, że czasem  mógłbyś zgłosić, jeśli widzisz post łamiący regulamin. Tym bardziej, jeśli widzisz post wcześniej od nas. 

Oczywiście przyznaje się do błędu i tak jak wspomniałem wyżej - postaram się, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nasz pseudo technik wyraźnie zaznaczył w starym temacie dotyczących propozycji ze nazlezy zakladac nowe tematy i MOZNA TAM DYSKUTOWAC czyli popierac je lub negowac 

rick post.png

kazda z wypowiedzi wyraza opinie na temat danej propozycji, czyli calosc sprowadza sie do dyskusji. a po ta sa tematy z propozycjami aby kazdy mogl sie zdecydowac czewgo chce bo wkoncu to forum dyskusyjnie i kazdy ma prawo do swojego zdania, na koniec osoba decyzyjna na podstawie wypowiedzi ( zalezy czy ludzie danej rzeczy chca czy nie) podejmuje ostateczny werdykt. 

 

trochę dziwne ze moderatorzy przyznają się do bledu ktorego (wedlug mnie oczywiscie) nie popełnili. bo dzialali zgodnie z "prosba" @Ricka czyli osoby ktora sie "zajmuje" tym calym szjasem 

 

 

edit. moge sie mylic ale czy to nie Ty @w a n d i walczyles aby moderacja zluzowała troche majty i nie wlepiała ostrzezenia za byle gowno? 

 teraz masz pretensje ze nie reagują w sprawie która jest chyba jedna z najmniej istotnych bo nikt w swoich wypowiedziach nie obraza, baa nawet nie używa w nich wulgaryzmow.

a tu bezsensowna spina bo powinno byc +1 xDDD

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Master "każdy powinien mieć coś do powiedzenia o ile jest to sensowne" to co pisali chłopaki w temacie było bez sensu więc nie rozumiem do czego dążysz. Po drugie dyskusja to przedstawianie argumentów, których niestety brakło w wypowiedziach, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dział z propozycjami porównam tu do ogniska domowego. Tata wraca zmęczony po pracy i widzi, że rodzinka przyklapnięta, zanudzona i bez werwy życiowej. Tata pomyślał, zapalił na balkonie i rzuca pomysł: "Jutro rano jedziemy na grzyby,a potem idziemy do kina - taka jest moja propozycja." Rodzinka była duża, dzieci od razu zaczęły krzyczeć : "tak", "podoba mi się", "jestem za" i jakoś nikt nie odpowiedział tacie - Uważam, że jest to dobry pomysł, gdyż rano wstanę i może uzbieram i ususzymy coś na zimę, a później zobaczę coś w sali , która pieści zmysły bardziej niż kino domowe. 

 

Forum to forum, zasady to zasady - zawsze będą spory i róznice zdań. Spam jest spamem jak nie wnosi nic do tematu, lub wedle regulaminu wątek nie jest poparty argumentami. Podania o admina to jeden z wielu przykładów, gdzie argumenty powinny paść.

Teraz logicznie: jeżeli jest przedstawiona propozycja można ją rozpatrywać wieloma sposobami.  Po pierwsze można dać ankietę "za/przeciw", po drugiem można zbierać głosy i TUTAJ WAŻNE: zależy to od piszącego temat. Jak będzie zastrzeżone , że prosi tylko o głosy za lub przeciw to ok, tutaj tego nie było. Każdy ma swobodę wypowiedzi i w tym przypadku odpisuje czy ta propozycja podoba się, czy nie. Jeżeli komuś się nie podoba, warto napisać dlaczego - to może mieć wpływ na decyzje w przyszłości. Jeśli sie podoba, dlaczego nie można dać swojego głosu poparcia?

Forum powinno żyć, a to nie jest wypowiedź w zmianach personalnych lub w tematach do nich prowadzących. Tak samo z osiągnięciami - zanim wątek zostanie zamknięty i napiszesz "GRATULUJĘ", nic złego się nie stanie.

 

Ze swojej strony powiem tyle:

1.Widziałem wątek do wypowiedzi Plagi i zastanawiałem się nad notatką, nikt nie zgłosił Plagi jako wypowiedzi ofensywnej, zaniechałem. Inne posty? Był wtedy jeden gracza kG. 

2.Jako moderator (SM już nie ma) który opiekował się grupą innych moderatorów nie mogę odpowiadać już za ich czyny - jesteśmy równi. Powiem jednak: uważam, że żaden z nich nie popełnił błędu i nie muszą przepraszać. Nikt tu nie zadziałał złośliwie/wbrew postanowieniom propozycji. 

 

Skarga dotyczy także mnie, winy na siebie nie biorę, a do tematu mam nadzieje odniosą się funkcyjni z wyższymi uprawnieniami.


Pozdrawiam,

Selena Gomez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem dlaczego porównujesz przykład z internetu do przykładu rodziny, nie widzę z tym powiązania. Od zawsze kiedy tu jestem (4 lata) za posty które nic nie wnosiły do tematu rozdawano ostrzeżenia, nic się od tej pory nie zmieniło w tej kwestii (o czym jasno mówi regulamin) więc nie wiem czego nie rozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W zasadzie to dopiero wczoraj przeczytałem (dzięki Masterowi oczywiście) post croxia, który wpłynął zmianę mojego zdania. Do tego dzisiaj porozmawiałem z @VisTeR.''em i on sam powiedział, że mamy podchodzić do takich spraw z dystansem, nie dodawać  ostrzeżeń za byle co. Czyli według słów croxia nie damy dodać ostrzeżeń za te posty, ponieważ wyrażają opinie na ten temat ( luźna dyskusja, etc. )  

Tak więc napisze jeszcze raz;

Nagła zmiana mojego zdania spowodowana tym, że dzięki Masterowi zobaczyłem post Croxia + dzisiejsza rozmowa z Visterkiem

Reasumując;

Uważam, że skarga jest niesłuszna  = tak samo jak zrazik winy na siebie nie biorę

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego nie chcesz zrozumieć jednej rzeczy, że za łamanie regulaminu należy się kara? Na niedługo każdy będzie się wyzywać i nie będzie za to warnów bo "macie podchodzić z dystansem" każdy zacznie robić to co chce, moderacja już to robi = sami siebie wyniszczycie. Takie akcje zaczną się odpierdalać. Rozumiem trzymać dystans na czacie, bo tam najwięcej się dzieje, ale nie w normalnym temacie gdzie za spam ch**a robicie.

To nie jest to forum co 2 lata temu (dziwne żeby było skoro w administracji są takie tłumoki). Wy po prostu nie chcecie żeby było tak jak powinno być, nie wiem czemu hm..

///

image.png.fc86a99401892ad04b1b3a31f2ece0e7.png

Edytowane przez w a n d i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna rzecz, dałeś mój nick jako główny - nie wiem po co. 

Moderacja forum ma pilnować by był ład i porządek i aby użytkownicy przestrzegali zasad. Te wypowiedzi nie są SPAMem, bo aprobują propozycję i dają jasny przekaz ile osób jest za. Argumenty muszą być stawiane w innych przypadkach jak np. podanie o funkcję lub określenie "fajności" artykułu, by autor wiedział co się konkretnie podoba.

Jeśli tego powyżej nie rozumiesz, można śmiało odpuścić wagary i wrócić na lekcje polskiego, ewentualnie inne przedmioty które uczą czytania ze zrozumieniem, konkluzji... Sprawa jest prosta: te posty były na tyle neutralne, że regulamin tutaj nie został pchnięty nożem. Sam popierałeś kandydatury niektórych moderatorów, sam wiele razy unikałeś warnów dzięki właśnie TYM moderatorom. Staramy się być uczciwi i podchodzić z chłodną głową do spraw tutaj. Kolejna droga: masz opcję zgłoś. Czekałeś by złożyć skargę? W takim razie działałeś specjalnie wiedząc o przewinieniu i TAK SAMO jak innym należy CI się warn. Do tego dążymy by każdego łapać i karać za byle co? Powtarzam: to nie było złamanie regulaminu, a pierwszymi decydentami w takich sprawach są moderatorzy, którzy nie zawinili. Kolejna jest czerwono-biała część forum, czekamy na wypowiedzi wyższych. 

Dziwi mnie czasami ten flegmatyzm zwojowy.

Pozdrawiam,

101 dalmatyńczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem na ch*j się tyle spinać.

Wiem, że ryzykuje tutaj warnem (BO NIC NIE WNOSZE HEHE ITP.) ale ostatnio to co tu sie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Każdy każdego łapie za słówka, ktoś coś źle zrobi od razu UUUU SKARGA, spinacie du*y zamiast jakkolwiek funkcjonować w zgodzie na tym forum. W jaki sposób ma to przyciągnąć kogokolwiek na naszą sieć skoro jedyne co tu się od jakiegoś czasu dzieje to skarga i wielki problem, że ktoś czegoś nie zrobił a miał zrobić to trzeba go upierdo**ć i ch*j. To jest całkowicie bez sensu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było wspominane już prędzej że na forum panuje większy luz. Nie będzie tak jak kiedyś ze za byle gówno można było dostać warna. Takie coś już się skończyło. Jeżeli post jest choć w znacznym stopniu na temat taka osoba nie dostanie warna i koniec tematu. Skończyło się walanie ostrzeżeń za każdą błahostkę. Nikt nie będzie nikogo walił za to że coś pisze. W końcu od tego jest forum. Użytkownik nie może bać się napisać posta. 

Ja nie widzę tutaj żadnego zaniedbania od strony moderacji (chyba że sami to widzą). 

Skarga niesłuszna. Zameczek. CL/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...