Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

SUNN.

Weteran

Ostatnia wygrana SUNN. w dniu 24 Września 2018

Użytkownicy przyznają SUNN. punkty reputacji!

O SUNN.

 • Tytuł
  In thrust we trust

Informacje

 • STEAM ID
  STEAM_0:0:729909

Ostatnie wizyty

22 684 wyświetleń profilu
 1. D o   s p a n i a !

  1. Ania

   Ania

   O Ty dziadu :bruh:

  2. SUNN.
 2. SUNN.

 3. ***** ***

 4. SUNN.

  Skoro hołota @LOVASSS wraca to może i ja wrócę? Bondziorno emerycie!
 5. SUNN.

  @LOLSON [P] WrUcisz? Wracam w każdy piątek. @Reejku [P] Jak tam życie? Stara bida i nobelon. [P] Planujesz wrócić na forum? Z forum nigdy nie odszedłem. [P] możesz trochę o sobie, opowiedzieć? bo cie nie znam Starszy niż młodszy aferzysta, dochodzeniowiec i koszmar @aquaxa. Niedoszły geolog, aktualnie kierownik. [P] Jak trafiłeś na forum? Poprzez adres www ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znalazłem serwer DD2/INF w wyszukiwarce i potem samo poszło. [P] Ulubiony serwer? OnlyDD2 #1, kiedyś DD2/INF. [P] Jakie rangi miałeś na forum? OP sieci, [email protected], Opiekun serwerów, OP UBT. Administratora sieci chyba nie miałem. [P] Kot ma 4 czy 3 łapy? Wszystkie ma. [P] Rejku kupił trzy banany dla @SadoS #URLOP ale dał mu tylko dwa, ile mu to zostało? Trzy ziemniaki - @RYBSON @Born i @femarix @femarix [P] haha Geodeta Haha kluska @Born [P] Grasz dalej w PUBG jak po*****y? Jeszcze jak. Rankedy weszły to tryhard mocno. Ale tylko weekendowo. Dziękuję wszystkim za pytania jak i również @NumberOne za nominację! Sorki za spóźnienie ale zaspakajałem pracoholizm (poza tym byłem nieobecny na forum). Niniejszym nominuję kartofla @RYBSON. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 6. SUNN.

  Smażona mortadela.
 7. SUNN.

  Dobrze się złożyło że walnąłem missclick i wszedłem na MG bo nawet bym nie wiedział żwe Q&A mam xD muszę z pracy wrócić.
 8. SUNN.

  Będziemy się sądzić czy na********ć? Niebawem nas postawią przed plutonem egzekucyjnym za odejście xd
 9. Wruć byczku

  1. SUNN.

   SUNN.

   Co tam krzyczysz?

  2. RYBSON

    RYBSON

   Jeszcze nie krzycze

 10. SUNN.

  Znawczyni chińskich bajek
 11. SUNN.

  @aquax rank jest ustawiony na authid a nie na nick - tak ma być?
 12. Nie dość że rybak to jeszcze eks-karateka? Niezłe combo @Kain pozdrawiam serwerowego druha z dawnych lat czy tam miesięcy!
 13. SUNN.

  Q&A z @~Czarna~ i ani razu nie pojawiłem się w odpowiedziach? Ustawione jak nic.
 14. SUNN.

   zamknięty

  Nie, serwer ma 2k FPSów. CPU In Out Uptime Users FPS Players 22.50 294.13 516.90 3655 6109 1409.36 31 Cały dzień obserwowałem serwer i powyższe wartości były cały czas w normie. Natomiast zauważyłem, że są osoby które mają momentami drastyczne utraty pakietów co wskazuje na problem z dostawcami (czterech graczy spośród sprawdzanych przeze mnie wskazywało na "Multimedia cośtam" z czym już niejednokrotnie bywały problemy). Czy problem jest ogólny - nie wiem, wedle logów które widziałem gracze narzekali raczej jednostkowo, więc póki co ciężko oszacować gdzie konkretnie leży problem. Możecie pobrać np. WinMTR (https://www.dobreprogramy.pl/WinMTR,Program,Windows,12587.html) i pingować serwer i np. google.com. Rezultaty możecie podesłać mi na PW. Poza tym może być tak że ktoś celowo próbuje spamować botami, które są zatrzymywane przez odpowiedni plugin ale niestety obciąża to momentami serwer i wtedy jest spadek wydajności. PS. Jeszcze jedno - są sytuacje w których pojawiają się spadki wydajności czy jest to zupełnie losowe? Z wyrazami szacunku, Prokurator Janusz Maj.
 15. SUNN.

   zamknięty

  To może być hosting który przeżywa(ł) trudniejsze chwile ale z tego co widzę w panelu serwer trzyma stabilną wydajność. Przyjrzymy się temu. Zostanie to wprowadzone po opublikowaniu odpowiednich bibliotek, ponieważ serwer nie pracuje na HLDSie (który otrzymał powyższą funkcjonalność). Cóż, obawiam się że to tkwi gdzieś głęboko w CSie ponieważ problem jest powszechny. Szczerze powiedziawszy nawet nie spotkałem się z fixem na to ale zobaczymy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...