Jump to content

SUNN.

Weteran

SUNN. last won the day on September 24 2018

SUNN. had the most liked content!

About SUNN.

 • Rank
  In thrust we trust
  Grand Master

core_pfieldgroups_1

 • STEAM ID
  STEAM_0:0:729909

Recent Profile Visitors

24975 profile views
 1. Skoro hołota @LOVASSS wraca to może i ja wrócę? Bondziorno emerycie!
 2. @LOLSON [P] WrUcisz? Wracam w każdy piątek. @Reejku [P] Jak tam życie? Stara bida i nobelon. [P] Planujesz wrócić na forum? Z forum nigdy nie odszedłem. [P] możesz trochę o sobie, opowiedzieć? bo cie nie znam Starszy niż młodszy aferzysta, dochodzeniowiec i koszmar @aquaxa. Niedoszły geolog, aktualnie kierownik. [P] Jak trafiłeś na forum? Poprzez adres www ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znalazłem serwer DD2/INF w wyszukiwarce i potem samo poszło. [P] Ulubiony serwer? OnlyDD2 #1, kiedyś DD2/INF. [P] Jakie rangi miałeś na forum? OP sieci, [email protected], Opiekun serwerów, OP UBT. Administratora sieci chyba nie miałem. [P] Kot ma 4 czy 3 łapy? Wszystkie ma. [P] Rejku kupił trzy banany dla @SadoS #URLOP ale dał mu tylko dwa, ile mu to zostało? Trzy ziemniaki - @RYBSON @Born i @femarix @femarix [P] haha Geodeta Haha kluska @Born [P] Grasz dalej w PUBG jak po*****y? Jeszcze jak. Rankedy weszły to tryhard mocno. Ale tylko weekendowo. Dziękuję wszystkim za pytania jak i również @NumberOne za nominację! Sorki za spóźnienie ale zaspakajałem pracoholizm (poza tym byłem nieobecny na forum). Niniejszym nominuję kartofla @RYBSON. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 3. Smażona mortadela.
 4. Dobrze się złożyło że walnąłem missclick i wszedłem na MG bo nawet bym nie wiedział żwe Q&A mam xD muszę z pracy wrócić.
 5. Będziemy się sądzić czy na********ć? Niebawem nas postawią przed plutonem egzekucyjnym za odejście xd
 6. Wruć byczku

  1. SUNN.

   SUNN.

   Co tam krzyczysz?

  2. RYBSON

   RYBSON

   Jeszcze nie krzycze

 7. Znawczyni chińskich bajek
 8. @aquax rank jest ustawiony na authid a nie na nick - tak ma być?
 9. Nie dość że rybak to jeszcze eks-karateka? Niezłe combo @Kain pozdrawiam serwerowego druha z dawnych lat czy tam miesięcy!
 10. Q&A z @~Czarna~ i ani razu nie pojawiłem się w odpowiedziach? Ustawione jak nic.
 11. Nie, serwer ma 2k FPSów. CPU In Out Uptime Users FPS Players 22.50 294.13 516.90 3655 6109 1409.36 31 Cały dzień obserwowałem serwer i powyższe wartości były cały czas w normie. Natomiast zauważyłem, że są osoby które mają momentami drastyczne utraty pakietów co wskazuje na problem z dostawcami (czterech graczy spośród sprawdzanych przeze mnie wskazywało na "Multimedia cośtam" z czym już niejednokrotnie bywały problemy). Czy problem jest ogólny - nie wiem, wedle logów które widziałem gracze narzekali raczej jednostkowo, więc póki co ciężko oszacować gdzie konkretnie leży problem. Możecie pobrać np. WinMTR (https://www.dobreprogramy.pl/WinMTR,Program,Windows,12587.html) i pingować serwer i np. google.com. Rezultaty możecie podesłać mi na PW. Poza tym może być tak że ktoś celowo próbuje spamować botami, które są zatrzymywane przez odpowiedni plugin ale niestety obciąża to momentami serwer i wtedy jest spadek wydajności. PS. Jeszcze jedno - są sytuacje w których pojawiają się spadki wydajności czy jest to zupełnie losowe? Z wyrazami szacunku, Prokurator Janusz Maj.
 12. To może być hosting który przeżywa(ł) trudniejsze chwile ale z tego co widzę w panelu serwer trzyma stabilną wydajność. Przyjrzymy się temu. Zostanie to wprowadzone po opublikowaniu odpowiednich bibliotek, ponieważ serwer nie pracuje na HLDSie (który otrzymał powyższą funkcjonalność). Cóż, obawiam się że to tkwi gdzieś głęboko w CSie ponieważ problem jest powszechny. Szczerze powiedziawszy nawet nie spotkałem się z fixem na to ale zobaczymy.
×
×
 • Create New...