Skocz do zawartości
Clueey

Witajcie ^_^

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem!:zdrowko1: Mam na imię Aleksandra, liczę sobie 17 surowych zim, pochodzę z małego miasteczka o dość śmiesznej nazwie - Czarna Woda.:) Uczęszczam do pierwszej klasy technikum o profilu logistycznym, nie ukrywam, nie jest to mój wymarzony zawód, zaś myślę też, że nie jest on najgorszy i jest do przeżycia, kierunek studiów obiorę zupełnie inny, przynajmniej tak planuję, zobaczymy jak to będzie z pisaniem matury.:D W wolnym czasie czytam dużo książek - kryminały są całym moim życiem, piszę opowiadania, a także inne prace pisemne oraz śpiewam i gram na perkusji, czynnie występuję na różnych uroczystościach czy też imprezach, przykładowo: w listopadzie śpiewałam na Ergo Arenie Gdańsk/Sopot przed Ewą Farną - jako ,,support''. :swiety2:Prowadzę kanał na YouTube, który szczęśliwym trafem ostatnio bardzo dobrze funkcjonuje i leci cały czas do przodu, osiągnęłam już ponad 38 tysięcy subskrybentów, dzięki czemu moje marzenia zaczynają się spełniać, podejmuję różnorakie współprace z ,,większymi'' ode mnie kanałami.9_9 Ponadto kocham języki obce, marzę o tym żeby opanować biegle co najmniej 15 języków, póki co potrafię mówić tylko, lub dla niektórych w aż 8 językach, pozwolę je sobie wymienić: angielski, niemiecki, turecki, hiszpański, francuski, słowacki, rosyjski i norweski - jestem walnięta na punkcie języków, szkoda w ogóle tu się rozczulać nad tym.:pedo.png: Uwielbiam też gotować - często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta lubiąca gotować jest ideałem, dlatego też myślę, że warto się tym pochwalić, chociażby w formie żartu.:D Lubię też motoryzację - to chyba u mnie rodzinne -, wszelkie auta oraz motocykle są dla mnie bardzo fascynujące i myślę, że w przyszłości można się obawiać o bezpieczeństwo na drodze, gdyż w momencie zdania przeze mnie prawa jazdy, na drodze pojawi się jeden pirat drogowy więcej, ale spokojnie, dam znać w momencie, w którym czas będzie się ewakuować!:D Na ogół jestem osobą otwartą na nowe znajomości, choć też nie zawsze, zależy to wszak od mojego samopoczucia. Nie lubię osób, które są natrętne, zbyt ciekawskie, obłudne i konfliktowe.9_9 Z reguły staram się do wszystkich podchodzić identycznie - przyjaźnie -, zawsze pierwsza wyciągam rękę, lecz niekiedy nie wychodzę na tym pozytywnie. Czasami zauważyć można, że jestem zbyt szczera, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie owijam w bawełnę, jeżeli coś mi się nie podoba, mówię to od razu, nie lubię udawać.:swiety2: Jestem osóbką bezkonfliktową wbrew pozorom, choć jeżeli już wyniknie jakieś niepotrzebne spięcie między mną, a osobą trzecią to staram się je jak najszybciej wyjaśnić i załagodzić w każdy możliwy sposób. ^_^Wolę porozmawiać niż bez sensu ciągnąć kłótnię. Nie lubię rywalizacji. Nie uznaję zasady ''oko za oko, ząb za ząb'', staram się ustępować innym chociaż czasem nerwy wygrywają.:59b9555cceac6_smirking-face_1f60fkopia: Posiadam dziwne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie jak i ogólnie do świata.:ph34r: Lubię pomagać innym ludziom, kocham słuchać dobrej muzyki, a w wolnym chwilach grywam w CS'a przesiadując na różnych serwerach, gdzie poznaję masę nowych ludzi i kręcę z nimi dobre śmieszki.:kappa: Często uważam, że nie pasuję do tych czasów, ponieważ nie jestem typem osoby lubiącej imprezy i nie kręci mnie taki tryb życia jaki prowadzi większa część dzisiejszego, młodego społeczeństwa.:$ Mój nick na serwerach brzmi: ,,Żona Stalina'', może wywołać wszelakie kontrowersje - jestem tego w pełni świadoma, aczkolwiek gram pod tym nickiem już parę dobrych lat i nie zamierzam go zmieniać, poza tym kojarzy mi się z moim przyjacielem z pewnej sieci, z którym właśnie wybraliśmy sobie nicki ,,Stalin'' oraz ,,Żona Stalina'', więc służy to również jako pewnego rodzaju pamiątka po znajomości.:serce3: Mam również nadzieję, że ludki są tutaj przyjaźni i pomocni oraz, że bez problemu zaklimatyzuję się tutaj. Pozdrawiam serdecznie.:default_buziaczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witamy Panią śpiewającą! W końcu konkurencja dla sieciowego wodzireja @Master!

W międzyczasie zapraszamy na sieciowego ts3.multi-head.pl, które jest :serce3: naszej społeczności ;)

Ahoj.

 

PS Trzeba mieć pozytywnie zrytą banię aby tu wytrzymać:D

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, sypkilopez napisał:

siemka Żono Stalina nie grałaś czasami na ODD#1 ? coś nick kojarzę :P

Któż inny jak nie ja? :D 

Edytowane przez Clueey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...