Skocz do zawartości
WaRninG1

 zaakceptowane Podanie na Redaktora

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Mateusz
Wiek:16
Staż na forum:3 miesiące
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:Niestety nie posiadam.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:8/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:W weekendy praktycznie po 4-5h dziennie, a w tygodniu 2h
Napisz coś o sobie:Witam! Mam na imię Mateusz, mam 16 pochodzę z małej wsi, która znajduję się w województwie Mazowieckim. W wolnych chwilach przesiaduje na forum jak i serwerach, lubię się uczyć oraz poznawać nowe rzeczy!
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, dlaczego?

Brak redaktorów,

Chęci masz,

Wywiad może i nie jest najlepszy (tak samo jak moje), ale z tego, że to Twó pierwszy wywiad, to przymknę oko,

Przyda się para rąk do pracy :)

Trochę krótko jesteś, ale staż da się wyrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kryteria spełniasz, ortografia i stylistyka na poziomie. Brakuje ludzi w redakcji więc pomoc się przyda. Jest kilka niedociągnięć ale z pewnością do dopracowania. Widać chęci i zapał więc jak najbardziej na TAK! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, bo lubię sobie poczytać co nieco na forum, a im więcej redaktorów tym częściej coś się będzie pojawiało do przeczytania. ? Jeden Bartek to za mało, pomoc mu się przyda. Popracujesz nad  ciekawszymi pytaniami i nad błędami, no i będzie gitarka. ? Powodzenia, młody. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
38 minut temu, RYBSON napisał:

Na nie

Pierwsze Cie widzę w sumie na forum XD

Niczym sie nie wyróżniasz, może i nie ma redaktorów ale czuje, że masz słomiany zapał

 

Nie wiem, jak możesz mnie widzieć po raz pierwszy na forum skoro dałeś Mi ostrzeżenie w tym temacie https://multi-head.pl/topic/102709-skandaliczne-zachowanie/

 

Pro po tego, że mam niby słomiany zapał, to wcale nie jest prawdą, wziąłem rolę Administratora serwera na Arena 1vs1, potem na only mirage, jak na razie sprawuję się tam bardzo dobrze oraz nadal mam chęć oraz motywację, by nadal pełnić tą funkcję, staram się wchodzić na serwery codziennie, lecz wiadomo zawsze może coś innego wypaść.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popelniasz tam czasami jakies drobne bledy w pisowni, w wywiadzie te spacje przed kropkami i przecinkami troche bola w oczy, ale jakbys sie bardziej przylozyl do tego co robisz, to predzej czy pozniej bedzie wychodzic Ci to lepiej. Mysle, ze mozna dac Ci szanse, bo aktualnego poziomu redakcji mh to juz sie raczej nie da zanizyc, a czy wzrosnie on dzieki Tobie, to zobaczymy; najwazniejsze, ze jakies checi sa - powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.05.2019 o 22:56, WaRninG1 napisał:

Nie wiem, jak możesz mnie widzieć po raz pierwszy na forum skoro dałeś Mi ostrzeżenie w tym temacie https://multi-head.pl/topic/102709-skandaliczne-zachowanie/

 

Pro po tego, że mam niby słomiany zapał, to wcale nie jest prawdą, wziąłem rolę Administratora serwera na Arena 1vs1, potem na only mirage, jak na razie sprawuję się tam bardzo dobrze oraz nadal mam chęć oraz motywację, by nadal pełnić tą funkcję, staram się wchodzić na serwery codziennie, lecz wiadomo zawsze może coś innego wypaść.

Jestem na tak, ponieważ obecnie w redakcji nic się niedzieje. Osobiście liczył bym na jakąś odświeżoną wersje gazetki która wychodzi co miesiąc, bo obecny jej format według mnie jest bardzo średni.

Co do notatki którą dodał senor do Twojego posta to się go nie słuchaj, bo się myli. Nigdzie w regulaminie forum nie jest napisane, że niemożesz wypowiadać się w swoim podaniu, a tymbardziej dawać kontrargumentów na rzeczy które Ci się nie podobają albo są poprostu kłamstwem. Nie raz to przerabiałem i spamem to napewno nie jest.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...