Jump to content
Clueey

 odrzucone [Moderator] Clueey

Recommended Posts

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;
-Minimum 400 sensownych postów;
 (Tak, wiem, że posty się ani troszkę nie zgadzają, ale czy to ma znaczenie? Myślę, że liczą się chęci i zaangażowanie, po co mam nabijać bezsensowne posty?:D Zapewniam, że jeżeli to konieczne to je nadrobię z wielką przyjemnością!) 
-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie;
-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; 
-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; 

1. Imię:
  ● Mam na imię Aleksandra.

2. Wiek:
  ● Mam 17 lat. W styczniu, czyli za 3 miesiące 18.

3. Czas spędzony na forum: 
  ● W chwili złożenia tego podania dokładnie 1d 6h 40m 55s.

4. Doświadczenie w moderowaniu:
  ● Myślę, że moje doświadczenie w moderowaniu jest wystarczające. Pełniłam funkcję moderatora oraz globalnego moderatora niejednokrotnie parę lat temu. Kilka rzeczy będę musiała sobie przypomnieć po tak długiej przerwie "nic nie robienia", aczkolwiek to nic strasznego - szybko się uczę.

5. Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?:
  ● Tak, obsługiwałam.

6. Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:
  ● Nie, nie miałam.

7. Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:
  ● Staram się poświęcać na forum cały swój czas wolny, choć ostatnimi czasy pewna prywatna sytuacja nie pozwoliła mi na bycie zbyt aktywną, lecz już wszystko wróciło do normy. Obiecuję, że się poprawię i będę na forum tak jak dawniej po 4-6h! :) 

8. Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:
  ● Cześć, cześć. Z dniem dzisiejszym chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora. Myślę, że na początek dobrze byłoby powiedzieć parę słów o sobie dla tych, którzy mnie nie bardzo kojarzą, a następnie przejść do konkretów, czyli dlaczego ja, co chciałabym wnieść swoją osobą na forum itp. Wiecie już jak mam na imię, ile mam lat, więc teraz wypadałoby przybliżyć Wam troszkę moje zainteresowania, pasje, charakter, ambicje. Od najmłodszych lat swojego życia kręci mnie muzyka, fotografia oraz przyroda, gdy już troszkę podrosłam do wcześniej wymienionych zainteresowań doszły również: motoryzacja, psychologia i sport. Na co dzień zajmuję się muzyką oraz uczęszczam do technikum o profilu logistycznym. Co do mojego charakteru - dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Jestem osobą niezależną, uwielbiającą nieść pomoc innym ludziom. Nie znoszę prowizorki, obłudy i bylejakości. Lubię się pośmiać i chyba sama dysponuję niemałą dawką humoru. Spytacie dlaczego akurat ja mam zostać moderatorką? - odpowiedź będzie bardzo prosta, a zarazem treściwa. Jako moderatorka na Nasze forum chciałabym wnieść same pozytywne rzeczy. Starałabym się bacznie stać na straży porządku i ładu w sytuacjach, gdzie dwie zwaśnione strony nie mogą dojść do jakiegokolwiek porozumienia. Kontrolowałabym bardzo sumiennie wpisy na forum jak ninja ( :ph34r: ) - z ukrycia, zaś, gdy coś zaczęłoby się dziać wkroczyłabym do akcji i wyciągnęła należyte konsekwencje. Jestem osobą sprawiedliwą, nielubiącą szufladkowania ludzi, dlatego też nikt nie byłby przeze mnie faworyzowany. Karałabym ludzi negatywnie nastawionych do innych, w gwoli wyjaśnienia: chodzi mi tu o różnego rodzaju wyzwiska, poniżanie, gnębienie itp. W razie potrzeby każde działania byłyby ustosunkowane pod regulamin i dany użytkownik poniósłby karę. Utrzymywałabym porządek na forum, aby tematy, które nie znajdują się w odpowiednim dziale - tym samym tworzące zamęt i chaos - zostały przenoszone w odpowiednie, należyte im miejsce, by panował należyty skład i ład. Ponadto wiele razy pełniłam funkcję moderatora i wzwyż, więc posiadam jakieś doświadczenie! :) 

PS. @LOLSON zachęcił mnie do złożenia tego podania przymykając oczko na niewystarczającą ilość postów. 

PS 2. Widzę, że trochę źle mnie zrozumieliście - chodzi mi o to, że za zgodą Lolka zostało to podanie złożone, być może słabo to ujęłam w powyższym zdaniu, dlatego też poprawiam.

Edited by Clueey
Link to comment
Share on other sites


Odwalcie się od tego, że nie spełnia wymagań, gdzie ma pisać skoro praktycznie każdy dział jest dla niej zamknięty (bezrangowiec) ;)

Poza tym jak wspomniał Lolo pomagasz nam nad dalszym rozwojem sieci, jesteś ogarnieta na tyle, że spokojnie sobie poradzisz na tym stanowisku, jesteś wystarczająco widoczna, masz potencjał, co ważne nie masz rang, to znaczy że w pełni możesz poświęcić się forum. Jestem na TAK, powodzenia!

Link to comment
Share on other sites


1 godzinę temu, Clueey napisał:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;
-Minimum 400 sensownych postów;
 (Tak, wiem, że posty się ani troszkę nie zgadzają, ale czy to ma znaczenie? Myślę, że liczą się chęci i zaangażowie

Oczywiście że ilość postów ma znaczenie skoro w wymaganiach dotyczących podań na moderatora forum jest to wyraźnie wyszczególnione...

Argumenty osób które wyżej wypowiedziały się na tak są bardzo słabe i jedyne co tu widzę to zwykle kolesiostwo - 'posty da się nabic' - nie o to tutaj chodzi...

Na forum niby jesteś od dawna ale jedyne z czego Ciebie kojarzę to fakt, że miałaś kanał na tsie w strefie VIP no i że śpiewasz covery na YT i to tyle.

Jestem na nie jak i życzę powodzenia przy kolejnej rekrutacji.

Link to comment
Share on other sites


Spojrzałem sobie na Twoje posty czy jest tam jakaś ciekawsza zawartość do czytania. Nie ma.. I też nie ma za co Ciebie karcić, bo to forum pod tym względem nie wiele oferuje dla szaraków, więc w sumie wymóg 400 postów mogą sobie wsadzić do domu.  Po podaniu idzie wywnioskować, że chcesz i Ci na tym zależy, krótkie porównanie z innymi kandydatami, którzy z góry zakładają, że coś im się należy i już tego moderatora mają w kieszeni.

Niestety już widzę tutaj pewien problem, który się rodzi, a później przemieni w problematyczną sytuacje. O tuż koleżeństwo i sam Twój "podpis" .

Cytat

PS. @LOLSON zachęcił mnie do złożenia tego podania przymykając oczko na niewystarczającą ilość postów. 

Takie sytuacje są później bardzo toporne w wyjaśnianiu, bo jedno drugiego się trzyma i choćbyś waliła baboli pięćset, to i tak 10 rycerzy ortalionu będzie Ciebie bronić, niezależnie kto miał rację.

Jak dla mnie jeśli naprawdę chcesz moderatora, to odpuść w tej turze, popracuj trochę i spróbuj ponownie, tak by było widać, że to Ty na to zapracowałaś, a nie lolson Ciebie przepchnął przez rekrutacje.

Jestem na nie.

Link to comment
Share on other sites


4 godziny temu, LOLSON napisał:

@Edit

Dla osób które się tak ładnie czepiają. Lepiej przyjąć osobę która jest aktywna, ma dobry kontakt z wszystkimi na forum i jest aktywna (to widać). 
Każda osoba która napisała, że to kolesiostwo powinna zrobić sobie jakiś spacerek czy coś, bo się w głowach gotuje XD.
Dał jej możliwość pisania podania bez jednego wymagania, jak tak można! 
ADMINISTRATOR MH ŁAMIE REGULAMINY *UŻYTKOWNICY W SZOKU*

Jako że w momencie pisania mojego pierwszego posta tego nie było, a poniekąd tyczy się to mnie dlatego też się do tego odniosę...

Lolek, nie wiem jak dobrze znasz się z tą Cluey i jak bardzo się kolegujecie ale jak to napisałeś 'danie możliwości pisania podania bez jednego wymagania' jest conjamniej nie na miejscu...Funkcja moderatora MH jest jedną z poważniejszych funkcji na naszym forum dlatego też takie przymykanie oka jest conjamniej dziwne... Jak przykladowemu adminowi jakiegoś serwera zabraknie kilkunastu godzin do złożenia podania to też będziesz go popierał? 

Tak jak napisałem w pierwszym poście - uważam że Twoje poparcie akurat tej kandydatury to zwykle kolesiostwo dlatego też sugerowalbym Cluey spróbować samej, kiedy będzie spełniać wszystkie wymagania potrzebne do złożenia podania o moderatora forum niż liczenie na pomoc 'gory'.

P.s Cocona_!ODD2 bardzo ładnie napisał

Link to comment
Share on other sites


Ja również jestem na nie, na funkcję moderatora trzeba sobie zasłużyć, mieć cierpliwość, oraz dłuższy staż. Myślę, że w najbliższym czasie, będziesz godną kandydatką, aczkolwiek na ten moment, to za mało. Negatywne opinie, mają cię pchnąć ku lepszemu!

Link to comment
Share on other sites


 

 

Cytat pewnego anonima" 11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Podanie potraktujcie jak sprzeciw przyjmowaniu podań z braku laku. Uważam, że jest na sieci kilka funkcji, które powinny wymagać znacznie większych starań i zaangażowania. Z lekkim zdenerwowaniem przyglądam się podaniom, które cały czas wiszą. Jestem zdania, że na daną rangę trzeba w jakiś sposób zasłużyć. Zasługi z dalekiej przeszłości również nie powinny mieć kluczowego wpływu. Liczy się to, jak kandydat prezentował się na przestrzeni ostatnich tygodni, miesięcy. Sprawiedliwość przy rekrutacjach zawsze wzbudzała spore kontrowersje, nie bez powodu byliśmy swego czasu na tym punkcie bardzo wyczuleni. Chciałbym, aby administracja potraktowała to podanie jako głos wszystkich szaraków liczących na równe traktowanie bez faworyzowania. Jednak na poszczególną szansę każdy kandydat powinien sumiennie zapracować! Nieważne czy pełnił już poważną funkcję w przeszłości, jest kumplem kogoś z administracji, czy dopiero wspina się po szczeblach sieciowej hierarchii poprzez rzetelne zaangażowanie." 

To tylko kilka przykładowych podań osób, które nie spełniały wymagań jeśli chodzi o posty a osoby te były (lub dalej są) znane i lubiane przez całe społeczeństwo forum. Jak widać znajomości nic nie dały bo wymagania są znane na wstępie i jeśli ktoś ich nie spełnia to próżne jest pisanie podania.   Moderacja to dział gdzie moderatorzy niczym uczniowie pracują razem ze swoim wychowawcą (Lovo, Trik3r, Procentowy, August czy inni [email protected]) i ta praca jest bardzo efektywna dla sieci póki nie wcina się dyrektor i nie narzuca swoich zasad. Niech [email protected] zajmie się swoimi działami a moderacje zostawi [email protected]

Link to comment
Share on other sites


Jak dla mnie osobiście to z tych podań, które zostały wczoraj napisane, Twoje prezentuje się najlepiej i gdybym na tej podstawie miała oddać swój tak naprawdę nic nie znaczący "głos", to wtedy wybrałabym Ciebie. Ale nie o to tutaj chodzi, według mnie moderator forum, to musi być osoba godna zaufania, dająca coś od siebie, sprawiedliwa, spełniająca WSZYSTKIE warunki. Jesteś osobą znaną na forum, mimo tego iż jesteś nie za długo, ale nie spełniasz wszystkich wymogów, więc byłoby niesprawiedliwe dla mnie osobiście, gdyby przymknęli na to oko i dali Ci tego moderatora. Uważam, że składając podanie na rangi takie jak moderator, UBT, powinno się spełniać wszystkie podpunkty, dzięki którym ludzie są na tak czy też na nie, według uznania. Ja jestem zdania, że co innego jak składasz podanie na admina serwera, wtedy moim skromnym zdaniem aż tak nie powinno się patrzeć na to ile kto ma postów, ile siedzi na forum i w ogóle, bo ma się "oddać" serwerowi, a nie forum... Ale już inne zdanie mam co do moderatora, na tą rangę uważam, że powinno się zapracować i spełniać przy tym wszystkie warunki. 

Trzymam kciuki przy następnej próbie, bo mam nadzieję, że gdy już owe warunki spełnisz, to się nie zniechęcisz i podejdziesz jeszcze raz ze swoją kandydaturą. Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites


Bez urazy, ale caly ten temat zaleciał ogromną stuleją.

Jestem na nie, bo uważam, że jesteś z nami za krótko, by ubiegać się o moderatora, a staż to taka tyci podstawa.

Cieszę się, że wzięłaś to podanie na poważnie i nie poleciałaś przynajmniej w kulki jak inni.

Link to comment
Share on other sites


Jesteś z nami juz ponad poł roku a to wystarczajaco duzo czasu aby sie pokazać i spełnić wymagania na moda, nie pełniłaś chyba zadnej funkcji na forum (a jesli sie myle to mnie prosze popraw) mało kto zaczyna swoja przygode z rangami na sieci od moda, jest tyle rang zeby sie wykazać (redaktor, ubt, admin ipt..) Pokaż ze Ci zależy i przy kolejnej rekrutacji twoja kandydatura bedzie miała jakiś sens,  poki co nie spełanisz wymagan, na NIE. 

 

PS. @Bezzi Ty w swoim dziale odrzucasz podania ze względu na brak wymagań a tutaj nagle nie są one istotne?!

 ja to tylo tu zostawie. bo chyba @LOLSONa troche torba swędzi 

lolele.thumb.png.2ccbbb8e13d00055ae388168b2eb340b.png

Edited by Master
Link to comment
Share on other sites


Zacznę może od Twoich zasług. Zrobiłaś wiele bezinteresownie dla sieci, nie można Ci tego zabrać, jednak jestem zdania, że w takim przypadku nie powinienem zbytnio przykuwać do tego uwagi z racji tej, że na taką posadę powinna awansować osoba, która zapracowała sobie na to ciężką pracą - sprawdziła się w innej funkcji, pokazała, że można jej zaufać i jest w pełni gotowa, aby dołączyć do grona Moderacji. Twoje zasługi wyglądały nieco inaczej  - pomogłaś nam wykorzystując swoją popularność.Zdaje sobie sprawę z tego, że długo na nią pracowałaś i założę się, że zaczynając swoją karierę ytberki nie myślałaś, że rozwinie się to w takim stopniu, w jakim się rozwinęło i że znajdziesz się w takim miejscu, w jakim teraz jesteś. Droga na szczyt zazwyczaj jest ciężka i jestem niemal pewny, że zdajesz sobie z tego sprawę. Chciałbym właśnie, aby Twoja droga na Moderatora wyglądała podobnie jak wyglądało to w karierze ytberskiej. Z Twojej aktywności na forum wnioskuję, że masz troszkę tego wolnego czasu, więc spróbuj może wykazać się w jakieś innej, mniej odpowiedzialnej funkcji (posługiwanie się językiem Ojczystym nie sprawia Ci żadnego problemu,  bo podanie jest napisane  bardzo estetycznie i profesjonalnie, więc dlaczego by nie spróbować swoich sił w redakcji?  myślę, że Maksik by się bardzo ucieszył :D )

 

 

W Twoim przypadku nie mogę sobie o tak przymknąć oko  na posty, bo jednak sporo Ci ich brakuje i jest to jedno z podstawowych wymagań.

Mam nadzieję, że nie  zrezygnujesz z dalszych starań, pokażesz nam wszystkim na co Cię stać i dzięki ciężkiej pracy w następnej rekrutacji będziesz solidnym kandydatem. 

Wszystkiego dobrego 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...