Skocz do zawartości
Max

 zaakceptowane Podanie na Moderatora Forum - Max.Bugs

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Ponad 11 miesięcy.

 

-Minimum 400 sensownych postów; Na chwile obecna 370 mimo, iż jestem z Wami już prawie rok. Wiem, nie jest to 400 ale staram się nie pisać byle czego i byle gdzie.

 

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Jestem przekonany, że spełniam ten warunek.

 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; W szkole średniej byłem najlepszy w klasie z języka ojczystego co potwierdziły egzaminy maturalne - zdane w stu procentach.

 

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Nigdy nie posiadałem warnów.

 

 

Imię: Bartek


Wiek: 24


Czas spędzony na forum: 41d 17h 35m 44s


Doświadczenie w moderowaniu: Niestety nie posiadam ale nie boje się nowych zadań i zawsze staram się w nich odnaleźć jak najlepiej potrafię!


Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie miałem okazji, jednakże nie będzie to dla mnie najmniejszym problemem.


Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Moje konto jest czyste. W pierwszym tygodniu po założeniu konta (o ile dobrze pamiętam) dostałem jedynie upomnienie za "Post pod postem". W chwili obecnej nie widnieje to nigdzie w moim profilu.


Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: W ciągu tygodnia od 5 do 10 godzin dziennie. W weekendy trochę słabiej ale staram się jak mogę.


Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Dlaczego ja? Bardzo dobre pytanie. Zastanawiałem się nad tym kilkukrotnie przed napisaniem podania. Szczerze powiem, że wypowiedzi użytkowników w podaniach poprzedników wcale nie motywują kolejnych śmiałków. Spędzam na forum bardzo dużo czasu. Pracuje "z komputerem", więc praktycznie cały czas jestem dostępny. Nie zawsze się udzielam na Chatboxie czy w tematach ale bacznie obserwuje przez cały dzień i ze wszystkim jestem na bieżąco. Dla zabicia nudy w pracy - często też brnę w rożne tematy z przeszłości sieci. Odkopuje i czytam z zaciekawieniem to i owo. Staram się pomagać w rozwoju sieci jak tylko mogę i na ile czas pozwala. Kilkukrotnie zdarzały się tez sytuacje kiedy regulamin był naruszany a nie było nikogo dostępnego z administracji - w danej sytuacji pisałem, zgłaszałem i prosiłem o wejście na Chat (próby rozbicia przez pseudo konta) czy tez usunięcie zduplikowanych tematów. Dostając posadę moderatora forum, mógłbym się zająć tym sam. Chciałbym pomóc w utrzymywaniu porządku na forum. Jestem pewien, że obecne rangi nie przeszkodzą mi w żaden sposób w pomocy moderacji forum! Miałem już kilka rang na sieci i zawsze starałem się je  wykonywać sumiennie. Serdecznie zapraszam do wypowiedzi, pozdrawiam Max!

 

Edytowane przez Max.Bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i to jest dobrze napisane podanie, rozbudowana wypowiedź, brak błędów, po prostu świetnie.
Z tego co mogę o Tobię powiedzieć to jest fakt, że jesteś osobą kulturaną, ogarnietą i przede wszystkim opanowaną. Dla mnie najlepszy kandydat ze wszystkich obecnych.

Pozdro 
Ripton Pies

Edit: @Bezzi i o takie kolesiostwo nic nie robiłem, ale jestem z tego dumny <3

Edytowane przez senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak :) Jesteś póki co najlepszym kandydatem na to stanowisko, jesteś bardzo komunikatywną i wydaje mi się otwartą osóbką. Podanie napisane perfekcyjnie, nie jak większość dotychczasowych podań na to stanowisko, które napisane są na odpierdziel. :) Myślę, że mimo braku doświadczenia poradzisz sobie, w końcu każdy musi mieć kiedyś swój "pierwszy raz". :D Na posty przymknęłabym oczko, bo jesteś bliżej 400 niż dalej. ^^ Trzymam kciuki mocniutko za Ciebie i powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral

- Posty

-Doświadczenie

+/- Staż wydaję mi się, że trochę krótko z nami jesteś ;)

+ Ładnie napisane podanie, nie jak większość kandydatów.

+ Ortografia i interpunkcja, ale używaj naszych znaków ;p

Upomnienie dostałeś w tedy co zgłaszaleś czitera na dd2/inf, przez nagrywarke XD

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj jestem na Tak. 

Jesteś najlepszym kandydatem wśród obecnych. Napisałeś bardzo fajne podanie dodatkowo widać Twoja aktywność oraz chęć wkładu w forum co widać po tym jak próbujesz wyciągnąć naszą redakcję 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bartku jako jedynej osobie z wszystkich podań jestem w stanie ci dać moje TAK. Wszyscy którzy wyżej napisali post, w stu procentach się z nimi zgadzam. Jesteś kandydatem numer jeden na moderatora, zasługujesz na niego bardziej niż Ja i reszta osób. Twoje zaangażowanie w sieć jest naprawdę wielkie, jesteś bardzo pomocny w każdej sprawie, nigdy się na tobie nie zawiodłem. Mam nadzieję, że właśnie twoje podanie zostanie wybrane!

Pozdrawiam

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobrze napisane podanie, jak najbardziej jestem tutaj na tak, niejednokrotnie sam mi coś zglaszałeś - konfitura - takich ludzi nam trzeba! Znam Cię trochę osobiście, hehe kolesiostwo, wisisz ciągle na forum, jesteś neutralny, bezkonflitkowy. Cieszę się, że napisałeś podanie, jak nie dostaniesz rangi to sam Ci ją dodam, powodzonka :) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłabym rzec, że byłaby to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. ;) Podanie tak pięknie napisane, nie to co inni na odwal. Wymagania spełnione, no dobra oprócz tych postów, ale jak sam wspomniałeś starasz się nie pisać byle czego, więc w tym przypadku to powinien być plus, a nie minus. Jak dla mnie z tych wszystkich do wyboru, powinni Ciebie brać, choć nie ukrywam, że koleżanka wyżej która też starała się o tę "posadę" również napisała ładnie podanie, ale niestety za czyjąś zgodą, a lepiej zrobić coś samemu i mieć później radość. ? Jak dla mnie Barti, nadajesz się jak nikt inny na tę stanowisko. Nie stwarzasz problemów, jesteś sprawiedliwy, pracowity, siedzisz bardzo dużo na forum, gdzie przy tej randze, to przecież ważne jest. Nic, tylko brać. Powodzenia, kolego! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic dodać i nic ująć, jestem na Tak.
Pod względem zachowania i pracy na forum jesteś jednym z czołówki, jesteś opanowany, obiektywny oraz widać, że zapał do pracy dalej jest, a takich ludzi w moderacji potrzeba.
Niewątpliwie jest to obecnie najlepsze podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak. Jesteś aktywny, braki w postach to moim zdaniem formalność do nadrobienia dla Ciebie bez problemu. Skoro chęci do pracy masz to nie widzę żadnych przeciwwskazań. Podanie przekonujące, ładnie napisane również na plus. Jestem na tak. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem na Tak, jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem, pracę w redakcji wykonujesz bardzo dobrze, widać po tobie chęci do pracy więc nic nie szkodzi brak tych paru postów.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobiłeś na mnie bardzo dobre wrażenie, jesteś aktywny na forum, postępujesz mądrze, masz dobry kontakt z użytkownikami - z tego co widzę. Osoba bezkonfliktowa, myślę, że dasz sobie radę, jako Moderator. Jedno z lepszych podań, nie napisane na odpier**.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tak. :P

Edytowane przez LOVASSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...