Skocz do zawartości
Clueey

#259 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z ww. przedmiotów generuje uzależnienie. Ale kto nie pił pysznego drinka czy dobrej łychy, nie palił fajka czekoladowego albo sziszki lub dobrego tematu ten pozna tej drugiej strony. Wszystko dla ludzi, a wszystkiego trzeba spróbować :d

A tak prywatnie to raczej faje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że wszystko powyższe uzależnia to chyba najgorsze są narkotyki, uzależniają najbardziej i najszybciej się przez nie można stoczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Raczej narkotyki bo mimo iż wszystko z powyższych uzależnia to raczej narkotyki są najgorsze. Chociaż wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trudno stwierdzić w sumie, skoro z narkotykami ja sama nie miałam do czynienia. Aczkolwiek mam kilku takich kolegów z dzieciństwa w których kiedyś się podkochiwałam, a teraz przez te gó**o wyglądają tak, że szkoda gadać, więc stawiam na narkotyki. Ale ogólnie to wszystko to co wyżej podałaś za przykłady, to zło. Niestety ludzie nie znają umiaru i w tym tkwi problem. Chociaż nie mam co ich oceniać, bo choć na co dzień nie piłam, to jak na jakichś urodzinach czy coś, to sama tego umiaru nie miałam i piłam do nieprzytomności. Teraz już nie piję nic na żadnych okazjach i dobrze jest bez tego. :D

 

ps. nienawidzę papierosów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem narkotyki oraz alkohol bo to te substancje najbardziej wpływają na późniejsze zachowanie człowieka. 

Od papierosów można umrzeć tak samo jak od reszty ale człowiek który pali sam wybrał sobie taką drogę i paląc je może i wyłącznie zrobić krzywdę tylko sobie. 

W przypadku alkoholu oraz narkotyków po ich spożywaniu można odwalić wiele złych rzeczy. 

Po tych substancjach już nie tylko sobie robisz krzywdę ale też osobom w twojej okolicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...