Skocz do zawartości
Born

 zaakceptowane Moderator Born

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Staż posiadam długi

-Minimum 400 sensownych postów;  Sensowne czy mniej sensowne, aczkolwiek z 400 z pewnością się znajdzie.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie;  Cały ja (skromność to podstawa)

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  Jakąś wiedzę posiadam na ten temat.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  Nigdy nie miałem warna na naszej sieci

 

Imię: Bartłomiej
Wiek: zaczęty 20 rok, mutację przeszedłem.
Czas spędzony na forum: 4d 16h 17m 58s, jest to dla mnie czas odpowiedni, adekwatny do treści i spraw jakie miałem zamiar omówić czy przeczytać.
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem Moderatorem na naszej sieci przez ponad rok
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Owszem
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie posiadałem żadnego
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 1-2h dziennie, nie jestem w czołówce aktywności, ale też nie stawiam siebie jakoś gorzej niż inni użytkownicy.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem osobą godną zaufania i chętną do pracy zespołowej, posiadam doświadczenie ogromne na tym stanowisku, więc mógłbym doradzić czy załatwić wiele ciężkich spraw dla moderacji. Nie boje się pokazać swojego zdania, często bywam krytyczny, ale jest to najlepszy sposób, aby osoba poddana krytyce zrozumiała swój błąd. Staram się być systematyczny i odpowiedzialny, nie posiadam rang dla poklasku, nie wchodzę w dyskusję, jeżeli nie posiadam racji. Prywatnie jestem kawalarzem, można ze mną poruszyć jakikolwiek temat czy zwyczajnie porobić sobie jaja, ale zasady moralne posiadam, których nie mam zamiaru łamać. Podanie piszę ze względu na otwartą rekrutację i w celu uzyskania szansy powrotu na "stare śmieci", z niektórymi zielonymi już współpracowałem, więc powinni wiedzieć na co stać moją osobę.

Pozdrawiam, Born.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na duże TAK;

Szczerze, to u mnie - nie masz żadnego :D

Aktywność mogłabyć lepsza, ale jakaś słaba to nie jest +

DOŚWIADCZENIE ++

Staż na sieci +

Ma "chłodną głowę" +

Nie miał warnów +

Ładnie rozbudowana wypowiedź +

Jako mod tsa wywiązuje się z obowiązków, myślę, że tu będzie to samo +

Można się z nim dogadać oraz pośmiać +

Pozrawiam i życze powodzonka, najlepszy kandydat na ten moment :p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, że posiadasz już doświadczenie na owej funkcji i nie przypominam sobie, aby były z Tobą większe problemy masz moje TAK. Staż i doświadczenie u Ciebie górują przed przyszłymi i przeszłymi kandydatami. Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja na tak! Nie mielismy zbytnio kontaktu ale to i lepiej bo ocena bardziej obiektywna. Z obserwacji widze, ze kolega nie jest narwany a wrecz opanowany z dojrzalym podejsciem. Byl juz moderatorem, takze dodatkowo doswiadzczenie na plus. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ty to chyba chcesz byc modem bartek byku

nie ma co sie rozpisywac, dlugo na forum, znana i kochana persona, ogarnieta, mniej wiecej ogarnia temat, opanowany, kulturalny, inteligentny, przystojny, zabawny i co najwazniejsze bezkonfliktowy

@aureox wez go przyjmij, bartus to przecudowny czlowiek, az zal nie miec go w swoim zespole

aby dopiac formalnosc to napisze ze jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, będziesz  bardziej doświadczony i ogarnięty jako Moderator ode mnie, w końcu posiadasz długi staż oraz doświadczenie na owej randze, no co tu się rozpisywać, jak sam wspomniałeś umiesz pracować w grupie, więc nie widzę przeciwwskazań abyś owej rangi nie dostał, aczkolwiek powodzenia!

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak 

Nie znam drugiej takiej osoby która tak jak Bartek otwarcie i wprost mówi co mu się nie podoba. Sama jego persona wyróżnia go na tle pozostałych kandydatów i nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktoś by mógł go wygryźć z tej rekrutacji. 

Do tego słowo kolesiostwo jest mu obce 

 

Pozdrawiam, 

Majkel Dżekson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że na ten moment jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko. Ogromnym plusem jest Twój staż. Posiadasz doświadczenie z tego co piszesz, bo byłeś tutaj już kiedyś moderatorem. Mimo takiej w sumie średniej aktywności - którą mam nadzieję, że poprawisz - śmiało mogę dać Ci na TAK, życzę Ci powodzonka w rekrutacji! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...