Skocz do zawartości
Max

 zamknięty "Wierszyk/fraszka miesiąca" - Miesiąc Luty

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext342954279341484.png.8bbfb12ea776dd849503bac8e0ba389f.png.92beb4d4a9c61492be89068746625588.png.0361e89699fadcd1b419a594839ab907.png

Witajcie! 

Kolejny miesiąc za nami, a co za tym idzie kolejna szansa na wygranie nagród. 

Masz jakiś pomysł na wierszyk, chcesz się nim podzielić?

To właśnie temat dla Ciebie, tylko pamiętaj o zasadach.

Tym razem musicie cofnąć się myślami i posklejać jakiś wierszyk z wydarzeniami z LUTEGO.

Zapraszam WSZYSTKICH!

Powodzenia! 

cooltext342954360633059.png.b9516137e99ec2eeed82d1bd6a4b7aeb.png.42a19638507851b1777732a275311afc.png.c4b9785cdc045e81b805fe2c0dda7487.png

- Na początku każdego nowego miesiąca będzie otwierany temat, gdzie chętni użytkownicy będą mogli wykazać się swoimi pomysłami

- Osoba która zdobędzie najwięcej pozytywnych reakcji tym samym zajmie pierwsze miejsce

cooltext342954419667668.png.5df2d61d108ee3f0a79a28efbd1312c4.png.d027a82b596052fcf18057c217c93342.png.d4156d8dfaaf38714a5f71ae44ec7b47.png

- W wierszyku/fraszce muszą być zawarte wydarzenia z sieci, które miały miejsce w poprzednim miesiącu, żeby nie było za łatwo musi być to napisane z wyczuwalnym poczuciem humoru

- Zabrania się kopiowania innych pomysłów 

- Zabrania się edytowania swoich prac, gdyż macie na to cały miesiąc i jest to wystarczająco dużo czasu by coś z sensem wymyślić i odrobiną humoru

- Temat jest poświęcony konkursowi i tym samym tylko komentarze z pracami poświęconymi konkursowi będą brane pod uwagę, wszelkie inne niezwiązane z tematem będą karane przez wyższych

- Zabrania się komentowania innych prac, jeśli nie masz pomysłu, nie psuj zabawy innym użytkownikom

cooltext342954692354874.png.4e455c0777d3c3b5ec28d8c61b5cea7f.png.4c38583362ced762c75ed8b16ae5f891.png.91088dd8228419323f799d479ca979d0.png

#1 miejsce - unikalna ranga na forum "Poeta miesiąca", specjalne osiągnięcie + 50zł do wydania w sklepiku oraz VIP na miesiąc na wybranym przez siebie serwerze

#2 miejsce - VIP na okres dwóch tygodni na wybranym przez siebie serwerze oraz 25zł do wydania w sklepiku + specjalne osiągnięcie

#3 miejsce - VIP na okres tygodnia na wybranym przez siebie serwerze oraz specjalne osiągnięcie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wbijam na chatboxa, a tu @VisTeR.'

 Znów się chwali ile wypił, a któż to. To @elo elo 350 znów do nas zawitał

piszę że gra w lola, i że  komarem znów ro********a ale my wiemy że to stuleja i noobek

@warniak znowu śpi, więc siedzimy cicho by go nie obudzić, UBTeam znowu dużo roboty ma. 

Ale nikt tego nie pochwala, Redakcja nadal aktywna, dużo fajnych rzeczy jest tam

A tu nagle wbija Administrator @LOLSON "piszę też macie tak mało pamieci w telefonie?" ale my wiemy że to jego kiepski żart.

kochany właściciel @aquax znów liczy pieniążki z premek i myśli " może kupię niedługo mustanga" haha 

i tu się kończy mój wierszyk, życzę wam dużo zdrówka, miłej nocy lub dnia

 

 

rejku.jpg.4d44ea2547d6e6e9d93c6cbdb8ccf88a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisane w pracy na przerwie o 1 

"w to co robię wkładam dużo pracy, szczerze mówiąc ch*j mnie to obchodzi czy to zobaczysz,

na forum mamy wielu partaczy i dlatego tak niewiele to dla mnie znaczy,

siedzimy, gramy se na ts, Malu ciągle siedzi w dresie, AWP se niesie,  

@aureoxa Mama ciągle drze się 

@Knopa biega jak debil po bs'ie, cóż za banał
jakieś głąby wbijają do nas na kanał,

grzecznie pytam "czego tu k***a chcecie?"

okazuje się że to @Master i @femarix
banda naszych multi head'owych ziomali

żaden z nich oprócz @aureoxa z du*y do nikogo nie wali
bo tak przez forum zostali wychowani, nasi chłopcy, huligani

na naszej sieci panują twarde zasady, jak jesteś słaby to nie dasz tu rady,

kiedyś na multi gównie były zasady, a teraz każdy na swoje układy,

to było w 2015 roku, (tak jak wyżej) ale na to byłeś zbyt słaby,

zaraz zwołam obrady kwadratowego stołu, a na drugie danie zamiast rosołu,

@aureox będzie dawał rady jak szybko wchodzić do schronu,

bo spadło na was pare [t]on rymów, przy okazji utłukło paru kretynów

kończę bo tej opowieści mam już dość,
pozdrawiam Was 
ps. 

wandiwiecznygość"

Edytowane przez warniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat to UBT

UBT to same skargi, najgorsze to ziomki. Siedzą i patrzą, a forum stoi.
Napisz skargę i Ty, bo UBT przez cały czas nie robi na forum nic.
Fioletowa mafia się opierdziela i same profity za to zbiera.
Dołącz do maffi smerfów już dziś, a korzyść zgarniesz i Ty.
Główna nagroda jest dzisiaj moja, a wandi raper niech się chowa pod koła.
Maxiu to sędzia polecę na zwrotkach, więc niech wyjmuje i daje mi dwa koła $.
UBT ma cel prosty- pobyć posiedzieć, są niczym paluszki z frosty xd
 

Oczywiście to nie prawda, ja i koledzy z UBT działamy działamy :D Pozdrawiam panowie UBT :papa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzień doberek, witam wszystkich w tym temacie z Max.Bugs strony, 

Weszłam sobie dziś oblukać, co Wy tutaj wyczyniacie, a tu skargi same macie. 

Miesiąc luty już przeminął, ale cofnę się do niego bo o to chodzi w tym temacie.

Warto wspomnieć tu na starcie, że na UBT nieźle najeżdżacie. Pewnie robił tak Was wujas albo macie to po tacie, nie wnikam aż tak, aczkolwiek szkoda mi Was czasem. 

Ciągle się wyzywacie, niejedni przez drugich mają tu ewidentnie ciężkie gacie.

WaRninG dostał degrada, tym razem już na zawsze wysiada, bo sam właściciel mu go dał. Pewnie nieźle nabroił albo nie chciał kucnąć i poleciał, no cóż, ktoś inny odnajdzie się w jego roli. 

Miesiąc na Multi-Head bez aktorstwa Wandiego, to jak "Moda na sukces" bez pie*rzenia każdego, nawet swojego brata rodzonego.

Nie mam nic więcej do dodania, bo nie jestem aż tak w lutowym temacie, by napisać tu coś więcej, ale niektórych stąd pozdrawiam, miłego tymczasem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...