Skocz do zawartości
Clueey

 zaakceptowane [Moderator] Clueey

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; 
-Minimum 400 sensownych postów; 
-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; 
-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; 
-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; 

 

Imię: 
  ● Mam na imię Aleksandra.

Wiek:
  ● Mam 18 lat.

Czas spędzony na forum: 
  ● Czas online: 6d 15h 53m 14s

Doświadczenie w moderowaniu:
  ● Moim zdaniem moje doświadczenie w moderowaniu jest na poziomie wystarczającym. Niejednokrotnie pełniłam funkcję moderatora, a nawet i globalnego moderatora wzwyż, co prawda było to parę lat temu, ale myślę, że i teraz jestem w stanie odnaleźć się w "świecie zielonych", szybko się uczę, więc nic strasznego.

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?:
  ● Tak, oczywiście, że obsługiwałam.

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:
  ● Nie, przez cały mój czas pobytu tutaj nie otrzymałam żadnego ostrzeżenia.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:
  ● Czas jaki poświęcam dziennie na forum jest zależny od dnia i od tego co mam w planach, w każdym bądź razie staram się być codziennie chociażby przez te min. 2h, max. 5-7, czasem siedzę po prostu na cichaczu, jeżeli już znikam na dłużej to piszę urlop, a jeżeli nie mam takiej możliwości to proszę kogoś o napisanie go za mnie.

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:
  ● Z dniem dzisiejszym chciałabym ponownie zgłosić swoją kandydaturę na moderatora. Na sieci mam ponad roczny staż. Jestem osobą bezkonfliktową, która stara się być przyjazna dla wszystkich użytkowników forum. Potrafię zachować zimną krew kiedy sytuacja tego wymaga. Uważam, że moja kultura jest na bardzo wysokim poziomie, a to chyba jeden z najważniejszych aspektów. Poza tym, jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to w miarę możliwości zawsze służę pomocną ręką. Jestem osobą sprawiedliwą, nielubiącą szufladkowania ludzi, dlatego też nikt nie byłby przeze mnie faworyzowany. Chciałabym nie tylko karać użytkowników, ale i wnieść coś nowego swoją osobą.  Zwolniło się miejsce, spełniam wszystkie wymagania, a więc zdecydowałam się napisać to podanie. Robiąc coś zawsze staram się dawać z siebie wszystko - myślę, że to pożądana cecha dla moderatora. Jestem stała w tym, co robię, nie lecę na kolorek, z resztą chyba widać to po redaktorze, którego mam już ponad pół roku, wprowadziłam nową rzecz do redakcji, a tych rzeczy mam w głowie jeszcze tysiące, więc coś się na pewno niebawem ukaże. Gwarantuję zapał oraz chęć pracy w grupie, jestem w stanie dużo poświęcić dla dobra tej sieci. Chciałabym dodać - jeśli dostanę tę rangę to nie zaniedbam redaktora. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duże tak. 

Spełnione wymagania, widać wkład oraz zaangażowanie w dziale redakcji. Jestem pewien, że kolejna ranga nie będzie jej przeszkadzać, a da jej motywację do dalszej pracy - cięższej. Powodzenia! :serce3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak 
+Wiek

+Staż

+Osoba, która umie pracować w grupie

+ Zawsze służy pomocą

Powodzenia! 

@elo elo 350 cały czas coś się dzieję w redakcji przez @Clueey więc nie gadaj głupot a poza tym myślę, że @Clueey chce zachować odstęp między wywiadami...

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię Cię, ale niestety jestem na nie :v

Nie pamiętasz tego +1 od Bezziego, o które były spore dymy, tego na początku kwietnia, które zostało usunięte z Twojego oraz mojego konta? :p

Ostatnio mało Cię na tym forum, bez urazy ale w redakcji mało rzeczy ostatnio, do tego ile było czekania na wywiad z Joolzem? Dodatkowo wciąż czekam na opinię o nim, a dałem odpowiedź ponad miesiąc temu.

Dostałaś wczoraj awans na RN, moim zdaniem powinnaś dążyć do tego, aby redakcja żyła, a nie składać podanie na moda forum, wiem że napisałaś, że nie olejesz tej funkcji ale to wyjdzie w praniu

Jedynym plusem jest ładna rozpiska, oraz BEZKONFLIKTOWOŚĆ Twojej osoby ;)

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, elo elo 350 napisał:

Nie pamiętasz tego +1 od Bezziego, o które były spore dymy, tego na początku kwietnia, które zostało usunięte z Twojego oraz mojego konta? :p

Ale był niesłuszny bo go zdjąłem :peepoPat:

8 minut temu, elo elo 350 napisał:

Ostatnio mało Cię na tym forum, bez urazy ale w redakcji mało rzeczy ostatnio, do tego ile było czekania na wywiad z Joolzem? Dodatkowo wciąż czekam na opinię o nim, a dałem odpowiedź ponad miesiąc temu.

Mało? A ja ją widzę caly czas. 

9 minut temu, elo elo 350 napisał:

Jedynym plusem jest ładna rozpiska, oraz BEZKONFLIKTOWOŚĆ Twojej osoby ;)

To są rangi forumowe i w jakiś sposób sie łączą, bardzo dobrym przykładem jest @Max Bugs który bardzo dobrze sie wywiązywał z tych dwóch rang.

Jestem na TAAAAK, nie widzę nikogo innego na tej posadzie jak Ciebie. Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Clueey, jesteś bardzo aktywna na forum już od jakiegoś czasu. Staż na sieci, również nie mały. Wymagania spełnione, nie widzę Cię w sporach na chatboxie..Redaktor Naczelny i Moderator forum, rangi forumowe, wiec gryźć się ze sobą nie powinny, więc nie widzę problemu abyś nie dostała szansy. Jestem na tak! Powodzenia :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak naprawdę to nie mam żadnych przeciwwskazań, abyś została moderatorem. Wszystkie wymagania spełniasz, aktywność jakąś posiadasz, jesteś w czołówce na chatbox'ie, także z pewnością wyprzedzałabyś z uwagą innych modków. Jestem na TAK, na pewno wniesiesz do naszej ekipy troszkę świeżości swoją osobą. Powodzenia! ;)

 

"Nie rozumiem, czemu nikt nie może skupić się na własnej opinii, tylko jeszcze trzeba sobie po docinać w postach. Niech każdy skupi się na na własnym zdaniu, bo można was określić jednym słowem :CoolStoryBro:

o ni ee tô spermiage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, elo elo 350 napisał:

Lubię Cię, ale niestety jestem na nie :v

Nie pamiętasz tego +1 od Bezziego, o które były spore dymy, tego na początku kwietnia, które zostało usunięte z Twojego oraz mojego konta? :p

Ostatnio mało Cię na tym forum, bez urazy ale w redakcji mało rzeczy ostatnio, do tego ile było czekania na wywiad z Joolzem? Dodatkowo wciąż czekam na opinię o nim, a dałem odpowiedź ponad miesiąc temu.

Dostałaś wczoraj awans na RN, moim zdaniem powinnaś dążyć do tego, aby redakcja żyła, a nie składać podanie na moda forum, wiem że napisałaś, że nie olejesz tej funkcji ale to wyjdzie w praniu

Jedynym plusem jest ładna rozpiska, oraz BEZKONFLIKTOWOŚĆ Twojej osoby ;)

Pozdrawiam i powodzenia.

Że się nie odzywa to nie znaczy że nie siedzi na forum I jeśli spełnia wszystkie wymagania to czemu ma nie próbować? 

Jestem na tak spełniasz wszystkie wymagania dałbym jej szansę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze swojego doswiadczenia moge smialo powiedziec, ze polaczenie Naczelnego z Modem nie jest wcale trudne a wrecz moze isc ze soba w parze, jezeli dobrze to zaplanujemy :) 

Wiele sie zmienilo od ostatniego podania oraz sporo czasu uplynelo. Dalas sie poznac z mega pozytywnej strony swoja praca jak i zaangazowaniem w redakcji :) Swietnie sie z Toba wspolpracuje, kontakt ZAWSZE jest niemalze natychmiastowy oraz w kazdej kwestii mozna sie z Toba dogadac :) 

Z moich obiektywnych obserwacji, jedynym mini negatywem sa Twoje chwilowe znikniecia :P Zdarza Ci sie znikac na kilka dni ale na szczescie tylko od czasu do czasu - popracuj nad tym.

Ja na wielkie TAK! Powodzonka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od siebie dodam tyle, że w zasadzie nie mam zastrzeżeń do Ciebie, wymagania spełniasz, ładnie napisane podanie. Jedyna rzecz, która mnie nurtuje to to, że dopiero zostałaś naczelną w redakcji i teraz moderator. Mimo to, jeśli nie zaniedbasz z tego powodu redakcji to jestem skłonny być na tak. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie jedyna kandydatura, i to całkiem niezła. Początkowo mieliśmy jedynie współpracować ale ładnie się zadomowiłaś na sieci. Robisz fajne artykuły i umiesz się wyrazić w ładny i przyjazny sposób.
Aczkolwiek jako były moderator muszę Cię uprzedzić że niektóre znajome twarze mogą stać się wrogie po drugiej stronie. Nie ma już tyle zadymek co kiedyś na forum ale dalej można trafić na gównoburze w których trzeba być bezstronnym a to jest najcięższe czasem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podstawowe wymagania spełnione, pokazałaś nam wszystkim, że Ci zależy, aktywność na poziomie i mam nadzieję, że  kolejna ranga jej nie zmieni, ponieważ nie chce abyś przez pracę w moderacji zaniedbała redakcję. 

Dostajesz ode mnie szansę,  ale będzie to na początku 3 tygodniowy okres próbny. 

Witam na pokładzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...