Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie Danke:* - czas spróbować swoich sił :).

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Magdalena

2. Kontakt: Steam (STEAM_0:0:3814373), PW na forum. GG posiadam, ale z niego nie korzystam. Jak będzie taka potrzeba to podam.

3. Lokalizacja: Małopolska, Kraków.

4. Czas jaki poświęcasz dla CS'a: W dni robocze bardzo często, natomiast w weekendy na CS poświęcam 2-3 godziny, gdyż chodzę do szkoły.

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Tutaj szczerze powiem, że jestem no-life. 6-9 godzin dziennie.

6. Posty (min. 250 sensownych): Są.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pilnować kultury i porządku oraz ładu na forum, zamykać tematy i otwierać je w razie potrzeby oraz w życiu forum pragnę przede wszystkim pomagać innym użytkownikom.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie, może być całe forum.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, a przynajmniej mam taką nadzieję, że posiadam. Mam rangę redaktorki już od dość długiego czasu i dobrze dogaduje się z ludźmi oraz z wielką chęcią czytam, co piszą w wywiadzie. Można to ująć w kilka skromnych słów - jestem dobrą słuchaczką (nawet w realu, zawsze wolałam słuchać niż mówić). Po prostu potrafię wysłuchać i doradzić.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Systematyczność i cierpliwość posiadam na spokojnie.

11. Coś o sobie: Mam na imię Magdalena, za miesiąc styknie mi 21 lat. Moją dobrą cechą jest pomaganie ludziom. Od ponad pół roku jestem adminką serwera Only DD2#2 i ponoć bardzo dobrze spisuję się w tej funkcji. Posiadam również admina na COD 500K lvl. Teraz chciałabym spróbować swoich sił w roli moderatorki.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Moderatorką byłam już 2 razy i podobno nie zawiodłam, także stwierdzam, że doświadczenie mam dość dobre.

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam, w laptopie.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

@Danke:*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na duże tak. Najlepsza kandydatka na to stanowisko. Bardzo aktywna, sympatyczna a przede wszystkim bardzo pomocna. Wszystkie wymagania spełnione i wiem, że poradzi sobie. Jeszcze raz na TAK. :)

 

Powodzenia. :*

 

 

 

 

 

@edit down: August, a dlaczego? To że jestem jej chłopakiem nie znaczy, że nie mogę się wypowiadać. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Madziu, czekałem 50 minut, aby się wypowiedzieć w Twoim podaniu. Jesteś moją faworytką od samego początku. Radzisz sobie fantastycznie na obecnych stanowiskach i myślę, że kolejne nie przyniesie Ci żadnych trudności. Bardzo długo przesiadujesz na forum, serwerach, pomagasz ludziom w różnych problemach, zawsze byłaś i będziesz porządną kobietą. Nie widzę lepszej kandydatki lub lepszego kandydata, który mógłby sprawdzić się w tej roli lepiej od Ciebie. Jesteś według mojego skromnego zdania 'the best'. Jak można wywnioskować jestem na tak, wszystkie wymagania spełniasz i do niczego tak na prawdę nie można się doczepić. Jesteś najlepsza i życzę Ci samych sukcesów i jeszcze wyższych rang :). Powodzenia, trzymam kciuki :good:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oh no co tu dużo pisać, jestem jak najbardziej na tak. Dziewczyna ogarnięta, kulturalna, no i sami wiemy, że to no live  :crazy:  Przyda się wam na pewno :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

 

 

 

+Duzo postow

 

+Juz troche jestes na sieci

 

-Podanie, dobrze wiesz o co chodzi :P

 

+Mysle ze da rade

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Madziu my Cie tu poprostu kochamy , Wielkie TAK 

 

 

 

-Ogar wielki (forum , serwery)

 

-Miła , że teraz takiej dziewczyny to ze świeczką szukać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak najbardziej na duże tak. Najlepsza kandydatka na to stanowisko. Bardzo aktywna, sympatyczna a przede wszystkim bardzo pomocna. Wszystkie wymagania spełnione i wiem, że poradzi sobie. Jeszcze raz na TAK. :)

 

Powodzenia. :*

 

 

 

 

Nie żebym miał coś do Ciebie Raduś mordeczko, ale jakoś tak dziwnie wygląda jak wypowiadasz się w tym temacie ;)

 

 

 

A wracając do podania.

 

Z obecnych podań, praktycznie jedyne podanie, które się nadaje na akceptację.

 

Danka stara się być osobą bezkonfliktową, pomimo kilku sprzeczek z paroma osobami, ale każdy ma mniejsze i większe spiny :)

 

Osoba bardzo aktywna w życiu forum, myślę, że jeszcze nie do końca rozwinęła skrzydła tutaj, a ta posada może jej w tym pomóc, aczkolwiek ludzie mówią, że jestem seksistą i uważam, że kobieta nie pasuje na stanowisko Moderatora :P

 

 

 

Oczywiście na tak.

 

Powodzenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje że uda Ci się pogodzić wszystkie obowiązki, ponieważ Twoja kandydatura mnie w pełni przekonuje. Nie słyszałem aby ktoś miał do Ciebie zastrzeżenia. Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie, wielkie TAK. Nie ukrywam tego, że jesteś moją faworytką. Radzisz sobie bardzo dobrze z posadami jakie już masz i na pewno na stanowisku Moderatora będziesz się spisywać równie bardzo dobrze. Jesteś aktywna na forum, miłą, pomocną i przesympatyczną osobą. Powodzenia ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to i ja się wypowiem, jak to napisałem pod twoim statusem obecnie nie ma osoby z lepszymi predyspozycjami (wśród składających) od Ciebie.

 

Sympatyczna, koleżeńska, odpowiedzialna, szczera, niearogancka i nie lubi chemii (tego nikt nie lubi, luz :D).

 

Cóż mogę powiedzieć, nie mam żadnych większych zastrzeżeń.

 

Jestem na tak.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej tak.

 

Kulturalna i miła osoba

 

Pomocna

 

Za dużo by wypisywać jak dobrze się spełnia w swoich obowiązkach, więc napiszę MERCI, bo wyraża więcej niż 1000 słów :D

 

 

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Madzia, Madzia- zapracowałaś sobie na Moderatora. Widać, że jesteś lubiana, a to duży plus. Na tak. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...