Skocz do zawartości
Missia

[ZAMKNIĘTY]NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK MIESIĄCA [Lipiec] - Głosowanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Powracamy do konkursu na najpopularniejszego użytkownika miesiąca. Głosujemy do końca sierpnia, tzn. 31.08.2017.r  do godziny 20:00! Macie sporo czasu, więc nie musicie głosować od razu po wrzuceniu tego tematu. :) 
 

Mini regulamin:

1. Zakaz głosowania na siebie!

2. Można oddawać głosy na max 2 osoby.

3. H@, OPS, S@, i SM nie biorą udziału w konkursie.

4. Głosy typu "bo tak" itp, uważane będą za spam, oraz karane ostrzeżeniami.

5. Każdy ma dostosować się do wzoru, oraz stosować się do regulaminu. 

 

Swój głos oddajemy stosując się do wzoru:

Nick Kandydata:

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :

Nagrody: 

I miejsce - Unikalna ranga na forum oraz premium na miesiąc. 
II miejsce - Premium na miesiąc.
III - Premium na dwa tygodnie.

 

Pamiętajcie, że jest to głosowanie na najpopularniejszego użytkownika miesiąca lipiec, a nie sierpień.

Osoba, która zostanie najpopularniejszą miesiąc po miesiącu oddaje rangę osobie na miejscu drugim oraz otrzymuje premium na miesiąc. 
(Przykładowo: Malu otrzymał najpopularniejszego w styczniu i lutym, range otrzymuje tylko za styczeń, a za luty osoba, która miała ilość głosów tuż po nim :))

ZAPRASZAM do głosowania wszystkich użytkowników, głosowanie ma przebiegać w sposób sprawiedliwy, każde przewinienie dyskwalifikuje daną osobę z konkursu! Powodzenia!  

Pozdrawiam, @Missia
:squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @.:Aga:.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :Bardzo pomocna, ma dar tłumaczenia, przekonywania, nie raz przekonała mnie do rzeczy, z których zrezygnowałem i nie chciałem widzieć czegoś, lub kogoś, a ona mnie do tego przekonała, słodkość. :x:x

 

Nick Kandydata: @Aureox

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Coś tam robi, coś tam mówi, coś tam się leni. :D Aktywny, lubię się z nim wyzywać i takie tam żarciki koleszkuf. Nawet fajny koleś. :x

 

 

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nick Kandydata: nieprawdopodobniak

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Prawilna mordeczka, zawsze znajduje sie tam gdzie jest najwieksza spina. Broni nie tylko siebie ale tez swoich ziomeczkow.

Nick Kandydata: Gracjan aka Bania

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Duzo pracuje w ubt i jako support admin. Czesto go widac na forum, oraz fajnie sie jąka XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji tego, że z sierpnia minęło dopiero dwa dni, to napisze swoje kandydatury wedle najpopularniejszego użytkownika dwóch dni sierpnia  :) (bo jakim cudem można oceniać popularność użytkownika za miesiąc, który się nie skończył, ba! nawet nie zaczął)

 

@Bezzi -  z nim rozmawiałem, podąża drogą ciernistą i wyboistą na tym ubetełezpadole - najwięcej kontaktu z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też patrze ze @Missia coś Ci sie pomyliło dlatego spojrze na miesiąc wstecz :D Zmień też wzór, bo każdy kopiuje i pisze pochyloną czcionką +1+1+1 :D

Nick kandydata: @Lalcia 

Dlaczego ta osoba? Ponieważ ma ogromny wkład w siec jest osobą bezstronną i zawsze stara sie służyć pomocą.

Nick kandydata: @Just NoOne

Dlaczego ta osoba? Zawsze mogę na nią liczyć nie jest osobą idealną popełnia błędy, ale zawsze wstaje jak Fenix z popiołu. Ma swoje zdanie i swoją ścieżkę ouija :D

 

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Lalcia

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Bo to moja mama i mi kieszonkowego inaczej nie da xd. Jest osobą, z którą można popisać i pośmiać się (gadać nie mieliśmy okazji ale w końcu nie wytrzymam i ją zmusze xD) i miło spędzić czas :D. Dużo ja widać na forum czy to w sb czy w innych tematach. 

Nick Kandydata: @BORN2KILL.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Spoko morda do pogadania i grania. Robi co do niego należy i to się ceni :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @WolfIDraV

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : wklada kupe czasu  pracy w rozwoj sieci

 

 

Nick Kandydata: @Freezu

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : spoko ziomek, odwala kawal roboty na forum a poza tym zawsze na niego glosuje w tym konkursie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @BORN2KILL. Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Siedzi dużo na serwerach ts i forum. Jest pomocny miły i bezkonfliktowy. Dobrze się wywiązuje z funkcji moderatora. 

Nick Kandydata: @Bezzi

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Jest często na forum, dobrze sprawuje funkcje Opiekuna UBT, Jest uczynny, śmieszny i bezkonfliktowy.

 

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nick kandydata @SQNFUN

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź): Ponieważ dużo wkłada w rozwój redakcji, zawsze ma pomysły na każdą rzecz, nie wszystkie są trafione, ale cenie za zaangażowanie. 

nick kandydata @señor

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź): Mimo widoczny teraz tylko na sb, cenię jak wkładał swój czas w życie UBT. Dobra mordka, zawsze można się pośmiać i często wyznaje szczerość. Dobra osoba na męża. 

nick kandydata @LOLSON

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź) Mimo braku czasu, dużo poświęca w rozwój forum. Stara się ile może, dobra mordka do pogadania, mimo mego marudzenia, wykona pracę szybko i dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kandydata: @Bezzi+++
Dlaczego ta osoba: Aktywny na forum, zawsze służy pomocą ( mi aż za dużo pomógł i dziękuje Ci ). Nigdy nie odpuszcza robi to co do Niego należy, dobrze doradzi, rozśmieszy czasami do łez. Widać jak byk jak angażuje się w życie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kandydata; @M a m c i a

Dlaczego ta osoba?: Aktywna na forum, bardzo miła laska, z którą da się porozmawiać. :D

Nick kandydata: @WolfIDraV

Dlaczego ta osoba?: Widać trud jaki wkłada w każdy serwer na MH, spoko morda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kandydata: @RybSZON

Dlaczego ta osoba?: Widać nowy rangowiec, coś tam robi jako admin, ostatnio nolife na forum cały czas go gdzieś widzę

Nick kandydata: @Idealna Bania

Dlaczego ta osoba?: Spoko morda, dużo czasu poświęca w życie sieci, odwala kawał dobrej roboty jako Support Admin jak i UBT, można z nim też porozmawiać na ts'ie bo prawie cały czas tam jest :ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kandydata:  @BORN2KILL. 

Dlaczego ta osoba:  Największy wyjasniator, bardzo angażuje się w sprawy sieci no i co najwazniejsze ranga nie gra :D

Nick kandydata: @Idealna Bania

Dlaczego ta osoba: Jak on to chyba najlepsiejszy support na sieci, wszędzie go pełno, aktywnosć powala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...