Skocz do zawartości

Zlot multi-head 2018 13/14/15 lipiec-zapisy


Malu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dużymi krokami zbliżają się wakacje a co za tym idzie, zbliża się kolejny zlot.  
 
 
Data: 13-14-15 lipca czyli piątek, sobota, niedziela 

Do czerwca można się zapisywać, później ogarniamy zaliczki i opłacamy częściowo domki!
Miejsce: Krzętów (woj. łódzkie, niedaleko Radomska) 
https://www.google.pl/maps/place/Krzętów/@51.3867331,17.7008586,7.25z/data=!4m5!3m4!1s0x47175f85151f80ef:0x2a951e1e0431f71f!8m2!3d50.9911651!4d19.8371192  

Możecie jechać ekipą, tutaj podrzucam mapę użytkowników aby łatwo było się zgrać: 
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=51.71707646152416%2C19.976861818749967&z=6&mid=1lpzP8yFrRLqLUmjtgi5EEFzgCgw

Potrzebne przedmioty: 
-koc lub coś do przykrycia (śpiwór itp) 
-spora ilość jedzenia lub pieniądze na jedzenie, dość blisko są sklepy oraz można zjeść obiad w Chacie u Brata (http://www.chataubrata.com/
-ubrania na przebranie 
-środki czystości 
-cos na komary
-torba pełna humoru i alkoholu 



Cena za noc to 30zł, zaliczki będę zbierał w czerwcu 

Atrakcje: 
-boisko do piłki nożnej oraz do siatkówki 
-rzeka w której zawsze gramy w siatkówkę itp. 
-ognisko
-%%% 
-gospodarstwo agroturystyczne 
-lokalne widoki 
 
Dojazd jest bardzo prosty, co roku ludzie z całej sieci robią bardzo długie trasy i myślę, że nikt nigdy nie żałował, że zagościł na zlocie :) 
Osoby zapisujące się na zlot mogą pisać z jakiej miejscowości jadą aby łatwiej się dogadać, można zawsze jechać większą ekipą. Jeśli ktoś nie ma samochodu lub innych środków transportu może sprawdzić swoją trase na https://www.e-podroznik.pl/ 
 
Jeśli będą jakieś pytania to zapraszam do dyskusji. Lista osób będzie co jakiś czas aktualizowana. 

Zapisani: 

Aquax
Femarix
Malu
Ania
Freezu
SQNFUN 
Pietraz (wstępnie)  
Senor
Lovo 
Bene
LOLSON 
Varg 
Wandi (wstępnie) 
dzejki (wstępnie)
knopa (wstępnie) 
Zakręcony 
Aureox  
Antares  
 

Ps. Jak co roku, aby uczestniczyć w zlocie trzeba mieć ukończone 18 lat lub przyjechać z PRAWNYM opiekunem. Takie są warunki narzucone poprzez osoby udostępniające domki.   
 
 Tak chlaliśmy bawiliśmy się rok temu: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SQNFUN napisał:

Jak coś to ja będę cisnął z północy Polski (Gdańsk/Gdynia) najprawdopodobniej pociągiem dlatego jakby ktoś na sztywno chciał się ze mną zabrać po drodze to dawajcie znać na PW.

jak bedziesz wiedzial czy tam z Gdanska czy z Gdynii bedziesz jechal to daj znac to bym pojechal z toba (dojade ze Szczecina do danego miasta XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, że akurat od 01.07-15.08 jestem w wojsku na kursach podoficerskich :/

Jeśli termin ulegnie zmianie, bądź może skrócą się kursy, to zawitam i do Was.

Jak coś, ja z Inowrocławia.

 

@Edit

@Bene Inowrocław to nie Wrocław :D

Inowrocław jest oddalony 30 km na południe od Torunia, województwo kujawsko-pomorskie :D

 

@Edit2

@Bene prędzej CSAiU Toruń, bądź WAT Warszawa

 

Edytowane przez eXtreme_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SQNFUN ciśnie abym jechał i jak dostanę urlop przyjadę,  jadę z Holandii przez Berlin,  Szczecin, Gdynia to będę mógł zabrać ludzi ?

Znaczy 3 osoby Max bo jedno miejsce jest na @SQNFUN z przodu :D

@Ania ;) liczę że jak przyjadę zagramy na gitarze ??

@Ania ;) Oj nauczymy,  ja też nie umiem dużo cały czas się uczę.  :P

Edytowane przez happy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak namówię dziewczynę i do tego terminu nie odwidzi mi się granie w 1.6 to pewnie coś pomyślę. Miał nie być Krzętów z tego co słyszałem w zeszłym roku a był, a teraz powtórkaXd

 

 

Ona mi nie wierzy że codziennie rano owce wołają Benego na orgie którą pamiętają z pierwszego zlotu na którym @Bene się pojawił:D

 

 

Jak się pojawię to oczywiście z Bimberkiem:D

Edytowane przez astroe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, astroe napisał:

...Jak się pojawię to oczywiście z Bimberkiem:D

Ten napój miażdży umysł, nie polecam, pamięć zatracona.

@aquax dobiera się do rozporków

@happy jest rudą mordką

a @Kasia to Siermięga, która nie umie robić kawy a w sklepie podrzuca zakupy obcym, wstyd się na wsi pokazać :D 

reszta leszczy podrzuca kajak pod domek, pewnie zwidy po bimberku @astroe mają :D

Ogólnie nie polecam.

Zarazo i reszta Twoich młod(ków)eratorów daj mi ostrzeżenie to sobie zdejmę :D

Bez pozdrowień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się namówić kobite i dziadek weźmie moja córcie na parę dni to z chęcią pojadę. Ps jadę z Warszawy i 2/3 miejsca w samochodzie mam ;)

Chyba że ktoś chętny wynająć mi busa xd to biorę każdego po drodze xd 

Wstępnie możecie mnie zapisać ;)

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z okolic Lublina może jedzie albo coś?  Bo chętnie bym sie z kimś zabrał, jak praca pozwoli :) 

@LOVASSS do Ciebie chyba mam najbliżej a widze, że napisałeś, że raczej wpadasz :) więc kontaktuj jak coś :)


@Wolvesz Lublina by mi pasowało jak najbardziej :)  więc jak coś będziesz wiedział więcej to daj znać :)

Edytowane przez MaaSteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, astroe napisał:

Wiem ze sie juz wypowiedzialem ale po cholere tak naprawde ten temat skoro zapisze sie jak co roku 100 osob a pojedzie z 10?

temat jest informacyjny oraz aby pomóc niektórym zgrać się i przyjechać. W czerwcu będę znał liczbę chętnych bo wtedy zbieram zaliczki. Myślę, że jakbym napisał temat o całkowitej treści"zlot w lipcu, zapraszam" to byłoby wiele mniej osób niż zwykle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, astroe napisał:

Wiem ze sie juz wypowiedzialem ale po cholere tak naprawde ten temat skoro zapisze sie jak co roku 100 osob a pojedzie z 10?

Pojedzie 10 osób - źle. Załóż temat promujący zlot bo a nuż się znajdzie więcej osób które pojadą - też źle xD Jak chcesz promować zlot nie udostępniając informacji o nim?

Po cholere Nam forum do 20 serwerów skoro wypowiada się na nim tylko 10% graczy? :P 

EDIT: ech Malu Cię już wyjaśnił xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...