Skocz do zawartości
SQNFUN

[ODRZUCONE][MODERATOR] SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: +18
Czas spędzony na forum: 3 lata temu założyłem konto chyba że chodzi o zliczanie czasu online które nie do końca działa i było resetowane kilkukrotnie to +5 dni
Doświadczenie w moderowaniu: Niewielkie ale posiadam :) 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Kiedyś ale dawno i nieprawda, obecnie nie mam nawet upomnienia.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Ciężko powiedzieć ale często tu zaglądam
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Długo się zastanawiałem nad złożeniem tego podania - poprzednie rekrutacje odpuściłem ale uznałem że teraz jest ten moment.
Regulamin forum jak i wszystkie inne (serwerów,ubt) mam w małym palcu, kulturka raczej na poziomie dlatego też uważam że byłbym idealnym kandydatem na to stanowisko :D 
Obecna ekipa jak najbardziej sobie daje radę ale myślę że taki bezstronny Skuniacz by się przydał. Jestem zawsze skory do pomocy, a zasady tutaj panujące stawiam na pierwszym miejscu.
Piona!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak z racji, iż SQN jest bardzo długo na sieci, nie jedno widział, więc zapewne wie jak w niektórych sytuacjach postępować. Ostatnimi czasy jest bardzo aktywny oraz prywatnie służy radą i pomocą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

Innego lepszego kandydata obecnie nie ma. Sqn jest na naszej sieci od dawna, zna regulaminy i stara się pomagać użytkownikom. Wykazuje się duża aktywnością co widać nie tylko na sb ale także w tematach. Współpracuje z nim jako modek ts3 i wiem, że jest odpowiedzialną i obiektywną osobą czyli idealnie pasującą na to stanowisko.

Pozdrawiam Cieplutko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak.

Każdy kto jest na forum dłużej niż 3 lata wie, że Twoje zachowanie niewinnego szczeniaczka jest sztuczne. Wątpię w tą bezstronność o której napisałeś, wszystko to wytykam, bo Ci nie ufam wiem jaki byłeś. Skoro aż tak Ci zależy to gnij tu dalej. Może się coś zmieniło, oby. 

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O Skunik jak najbardziej :) 

Nie widać Cię w żadnych konfliktach, dłuuuuugo nie widziałem, abyś dostał jakieś ostrzeżenie, długo na sieci, nie chce mi się dalej wymieniać plusów. Masz moje tak :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w kwesti sqna jedno jest pewne, chlopak sie nie pi*****i w tańcu i wyjasnia wszystkich ktorzy cos zbroja.  Mial swoj epizod w moderacji, na forum jest praktycznie zawsze a jego interakcja z użytkownikami stoi na wysokim poziomie gdyz zawsze ma cos do powiedzenia na chatboxie czy tez w roznych dyskusjach na temat forum. 

na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry SQNik, ale jestem na NIE.
Niezaakceptowanie podania Pumy w tej kandydaturze, a przyjęcie twojej osoby byłoby totalnie z czapy.
Super, że ekipa z TS'a jest na tak, ale w moim mniemaniu osoba, która składa podania od x czasu powinna w końcu dostać szansę wykazania się, a niżeli osoba będąca kiedyś moderatorem, z której zachowaniem w obecnej chwili jest różnie. Powinieneś wykazać się czymś więcej, by przebić podanie Pumy. + O ile pamiętam, to z liczbą zgłoszeń na forum ten drugi wygrywał.
Pozdrawiam


Zwykłe pierdolenie u góry ...

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi  "Twoje zachowanie niewinnego szczeniaczka jest sztuczne. Wątpię w tą bezstronność o której napisałeś, wszystko to wytykam"   kto jak kto ale Ty tego pisac nie powinienes. Co do podania to:

jestem na tak
+jest dlugo na sieci

+zlotowicz

+widac go sporo na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak

SQN jest tą osobą która spełnia wszystkie wymagania przynajmniej dwukrotnie. Jest on obeznany z funkcją moderatora przez co szybko i sprawnie będzie wykonywał swoje obowiązki. Ponadto nie jest on zakompleksionym hipokrytą z umysłem 7 latka co dodatkowo sprawia, że praca z nim to będzie czysta przyjemność.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku.

JB forever!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak zwolniło się miejsce Turka i Beka2gil to czas na cb : D

EPICKA PRZYGODA Trzej rycerze: Moderator TS3, Donator i człowiek ruszają do labiryntu MULTI_CHLEPA, by zdobyć magiczną rangę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest podaniem o rangę moderatora forum.

SQNFUN(lub: Arkaddiusz ) - człowiek , który wykorzystuje ludzi i innych murzynów do niewolniczej pracy na ts3 w celu polepszenia rankingu.

Ciekawostki:

Arek potrafi beatboxować du*ą ( nikt prawie tego nie słyszał bo jest to bardzo rzadkie zjawisko)

Kiedy próbuje powstrzymać się od wyzywania ludzi, powtarza "Dorota Weltmeister", co jest nawiązaniem do polskiej osobowości telewizyjnej, Doroty Wellman.

Jest jedną z pierwszych osób , która  nie miała konfliktu rasowego z krainą "pochylnia" był wobec nich pozytywnie nastawiony

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko pięknie, ładnie, ale tak jak już wspomniał @BORN2KILL. Puma stara się o tą posadę zdecydowanie dłużej niż Ty i nie wyobrażam sobie teraz, aby zrazik kolejny raz miał odrzucić jego podanie. Jesteś mega pozytywna Osoba, zawsze wyciągniesz pomocą dłoń, ale w tej rekrutacji postawiłem na tego drugiego kandydata.  Tak czy owak jestem nastawiony pozytywnie.

Powodzenia :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

Teraz składasz podanie a za 2 miesiące będzie trzeba szukać od nowa bo stwierdzisz że nie masz czasu. Raz jesteś moderatorem TS3 później nie jesteś bo nie masz czasu a później znów chcesz być moderatorem TS3 ? Podobnie było z Redaktorem FP

11 maja SQN awansuje na redaktora FP

7 czerwca SQN rezygnuje?

Miałeś się tak super spisać a co się okazało nie wytrzymałeś miesiąca, dlaczego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, NeQ napisał:

Na nie.

Teraz składasz podanie a za 2 miesiące będzie trzeba szukać od nowa bo stwierdzisz że nie masz czasu. Raz jesteś moderatorem TS3 później nie jesteś bo nie masz czasu a później znów chcesz być moderatorem TS3 ? Podobnie było z Redaktorem FP

11 maja SQN awansuje na redaktora FP

7 czerwca SQN rezygnuje?

Miałeś się tak super spisać a co się okazało nie wytrzymałeś miesiąca, dlaczego?

 

Taa, moderatorem ts3 byłem przez ponad rok czasu po czym zrezygnowałem - rzeczywiście, szybko mi się odwidziało.
Co do redaktora FP to zrezygnowałem, bo nie miałem pomysłów, a nie chciałem wrzucać postów 'na ilość', ponieważ stawiam na 'jakość'.
Rozumiem i szanuje Twoje zdanie. 
Pozdrawiam.

edit: nieważne :D 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzień dobry.

Pozwolę sobie coś skromnie naskrobać tutaj. Jesteś osobą otwartą, pomocną i myślę że dość kreatywną, to sobie bardzo cenię, nie tylko jako SM. Druga strona medalu to kontrowersyjność i zadziorność (pewnie wielu by się kłóciło z moim zdaniem, ale opinię może mieć każdy), te dwie cechy uważam za bardzo przydatne w życiu codziennym, na forum z kolei mogą być kulą u nogi.

Chcę Cię w zespole - poważnie, bo wiem że rozmowa na argumenty przy sytuacjach stykowych jest u Ciebie na poziomie i potrafisz wchodzić w dialogi merytorycznie, a nie lać wodę i owijać w bawełnę... ale, jeszcze trochę się wstrzymam, mam swój pomysł na ekipę i jesteś w jej szerokich planach, ale najpierw chciałbym ustabilizować pewne sytuacje i potrzebuje osoby o usposobieniu "cichociemnym", a Twój kontrkandydat bardziej w to określenie się wpisuje. 

SQN, nie opuszczaj cycków, ja nie patrzę na to czy z moda ts'a rezygnowałeś czy nie, kiedy i po co, dobrze określił sytuację Master, że w tańcu się xxx.. to sie przyda ale jeszcze chwila, chwileczka :) Na ten moment, muszę odrzucić

 

Pozdrówki,

Twoja Nicole Kidman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...