Skocz do zawartości
Master

NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK MIESIĄCA [WRZESIEŃ] - Głosowanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Powracamy do konkursu na najpopularniejszego użytkownika miesiąca. Głosujemy do konca wrzesnia, czyli 30.09.18 r. do godziny 22:00! 
 

Mini regulamin:

1. Zakaz głosowania na siebie!

2. Można oddawać głosy na max 3 osoby.

3. H@, OPS, S@, i SM nie biorą udziału w konkursie.

4. Głosy typu "bo tak" itp, uważane będą za spam, oraz karane ostrzeżeniami.

5. Każdy ma dostosować się do wzoru, oraz stosować się do regulaminu. 

6. Każdy głosujący musi być zarejestrowany minimum  miesiąc  na forum. Osoby, które nie spełniają tego wymagania będą karane ostrzeżeniami.

 

Swój głos oddajemy stosując się do wzoru:

Nick Kandydata:

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :

Nagrody: 

I miejsce - Unikalna ranga na forum oraz premium na miesiąc. 
II miejsce - Premium na miesiąc.
III - Premium na dwa tygodnie.

 



Osoba, która zostanie najpopularniejszą miesiąc po miesiącu oddaje rangę osobie na miejscu drugim oraz otrzymuje premium na miesiąc. 
(Przykładowo: Malu otrzymał najpopularniejszego w styczniu i lutym, range otrzymuje tylko za styczeń, a za luty osoba, która miała ilość głosów tuż po nim :))

 

ZAPRASZAM do głosowania wszystkich użytkowników ktorzy zarejestrowani sa na forum od minimum miesiąca,  głosowanie ma przebiegać w sposób sprawiedliwy, każde przewinienie dyskwalifikuje daną osobę z konkursu! Powodzenia!  
 

Pozdrawiam  @Master

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @A3ro

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Jest to konkurs na "najpopularniejszego użytkownika miesiąca", a że Ciebie widzę najwięcej na SB dlatego też masz mój głos.

 

Nick Kandydata: @Kameleon

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Jest to konkurs na "najpopularniejszego użytkownika miesiąca", a że Ciebie widzę najwięcej na SB dlatego też masz mój głos.

 

Nick Kandydata: @Vampire SadoS1

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Jest to konkurs na "najpopularniejszego użytkownika miesiąca", a że Ciebie widzę najwięcej na SB dlatego też masz mój głos.

Ogólnie to nominowałbym również @Vertiego ale, że pisał ostatnio pożegnanie to go pomijam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niezmiennie

Nick Kandydata: @SQNFUN

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Aktywny, ambitny, kulturalny i pomocny. To inna forma popularności (moim zdaniem) wynikająca z rozsądku i formy odchamienia się (od rzeczywistości) przebywając tu na forum, dlatego ponownie masz mój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SQNFUN

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : dużo go wszędzie ambitny chłopak,wie co pisze.

Nick Kandydata: @Vampire SadoS1

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :Lubiany,potrafi na kacu pisać :D, zawsze obolały przez kaca,jak większość pije bez umiaru :D,serio fajny ziomek aktywny w życiu sb,często go można spotkać i pogadać na każdy temat.

 




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Ripton

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Bardzo dobry moderator ts'a, najaktywniejszy użytkownik na forum z moich znajomych. Gra straszną padake jako Yasuo

 

Nick Kandydata: @Idealna Bania

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : yeee yeee ~ Idealna Bania 2018. Te slowa sprawily ze zlozylem podanie na moderatora forum. Kolejny z moich znajomych ktory aktywnie spedza czas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Zawsze mi potrafił pomóc jak czegoś potrzebowałam, lubię go (mimo tego, że mnie wyzywa) :D. Moim zdaniem był najlepszym opiekunem sieci :)) - TYPOWY WIEŚNIAK

Edytowane przez Olaa :D / Tralala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Bardzo dobry i pomocny człowiek , który często gęsto może był mało widoczny ale robił dla sieci bardzo dużo. Nigdy nie odmawiał pomocy,zawsze służył dobra rada. a teraz go brak i smutno ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Za to co zrobił dla Multi chleba tego Celebryte to on powinien dostać zdecydowanie na stałe. Zawsze służył dobra rada i nawet jak mu się nie chciało to robił to co miał do zrobienia. Bardzo miła osoba mimo, że Ciągle mnie obrażał i gadał o mojej siostrze XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick kandydata: @SUNN.

Dlaczego: Głównie to za całokształt, świetnie opiekował się tym całym multi - gównem, kiedy trzeba było to zaorał te bydło. Pomocy rzadko mi odmawiał, czasem też doradził. Dzięki za wszystko jeszcze raz i powodzenia w życiu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Ta osoba zawsze, ale to zawsze służyła pomocą. Zawsze starała się pomóc każdemu użytkownikowi, administratorowi serwera, czy innej osobie tylko ile była w stanie. Odwalał kawał świetnej roboty mając opiekuna sieci i nie ma co ukrywa, ale był najbardziej widoczny. Ogółem bardzo sympatyczna osoba, z którą można się pośmiać, żartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba?: Włożony ogromny wkład w sieć, najsik opiekun, kabareciarz, każdy na niego głosuje, więc ja też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Ta osoba nam tyle pomagała (a mi nawet zaufała) 

 

Nick Kandydata: @SQNFUN

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : fajnie się z nim piszę i pomaga mi w dużo rzeczach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Co tu dużo mówić. Sunn jest osobą na tej sieci od WSZYSTKIEGO. Za każdym razem pomagał mi, jak i pewnie wielu, wielu innym osobom. Dla mnie zasłuzył na range: "NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK ROKU" lub w ogóle całej tej sieci :) Pozdrowienia @SUNN. ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Hmm. On zasłużył na to, bo tyle rzeczy robił, zrobił, tylu osób do niego pisało nawet zawracało gitarę, ale potrafił pomóc. :) Jak widać każdy na niego głosuje i ja też będę. Posiedziałam tutaj trochę i jest sumiennym, pracowitym ludzikiem ? ? Tyle dla sieci zrobił, ma chłop mózg i zawsze miał odpowiedź do każdego tematu, spamu czy tam zawracanie mu du*y xD ? Jak najbardziej zasłużył na tą wygraną :x Tyle czasu z nami jest i każdy go szanuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...