Jump to content
Maysteroo

NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK MIESIĄCA [PAŻDZIERNIK] - Głosowanie!

Recommended Posts

Witajcie. Powracamy do konkursu na najpopularniejszego użytkownika miesiąca. Głosujemy do konca pazdziernika, czyli 31.10.18 r. do godziny 22:00! 
 

Mini regulamin:

1. Zakaz głosowania na siebie!

2. Można oddawać głosy na max 3 osoby.

3. [email protected], OPS, [email protected], i SM nie biorą udziału w konkursie.

4. Głosy typu "bo tak" itp, uważane będą za spam, oraz karane ostrzeżeniami.

5. Każdy ma dostosować się do wzoru, oraz stosować się do regulaminu. 

6. Każdy głosujący musi być zarejestrowany minimum  miesiąc  na forum. Osoby, które nie spełniają tego wymagania będą karane ostrzeżeniami.

 

Swój głos oddajemy stosując się do wzoru:

Nick Kandydata:

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :

Nagrody: 

I miejsce - Unikalna ranga na forum oraz premium na miesiąc. 
II miejsce - Premium na miesiąc.
III - Premium na dwa tygodnie.

 Osoba, która zostanie najpopularniejszą miesiąc po miesiącu oddaje rangę osobie na miejscu drugim oraz otrzymuje premium na miesiąc. 
(Przykładowo: Malu otrzymał najpopularniejszego w styczniu i lutym, range otrzymuje tylko za styczeń, a za luty osoba, która miała ilość głosów tuż po nim :))

 

ZAPRASZAM do głosowania wszystkich użytkowników ktorzy zarejestrowani sa na forum od minimum miesiąca,  głosowanie ma przebiegać w sposób sprawiedliwy, każde przewinienie dyskwalifikuje daną osobę z konkursu! Powodzenia!  
 

Pozdrawiam  @Master

Bt z.r.a.z.,

EJ, a jest jeszcze cos takiego jak SM? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @SUNN.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : SUNN jest najbardziej cenioną, zasłużoną osobą jaką kiedykolwiek spotkałem na multi-headzie. Zrobił tutaj tyle dobrego dla każdego z nas, że ewidentnie zasługuje na rangę celebryty na zawsze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @biegam po śniegu

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : najlepszy admin dd/inf(:

 

///

bo grał dużo na serwerze oraz dbał o niego jak o swój domek

Edited by w a n d i

Bt  FunnyPuma,

Rozwiń trochę swoją wypowiedź. "Najlepszy admin dd2/inf" nie jest ani rozwiniętą wypowiedzią ani tym bardziej sensowną. Poza tym na dd2/inf nie jeden admin mógłby być tym "najlepszym". Na rozwinięcie wypowiedzi masz 24.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @Vix33nek!

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Wybrałem w tym miesiącu tego oto zawodnika. Ponieważ jest aktywny na forum w tym na Chatbox,,

ponadto stara się jak może aby serwer Cod 400 był idealny (wiadomo ze jeszcze dużo brakuje ) ale stara się robić co może na nie wszystko ma wpływ i moc :).  Jest osobą nigdy nie odmawiająca pomocy, zawsze wszystko wyjaśnia, stara się wykonywać swoja robotę najlepiej jak umie. Uważam za zasługuję na chwilę uwagi, ponieważ robi dość sporo ale niestety nie rzuca się to w oczy aż tak bardzo a jednak bąków nie zbija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @SQNFUN

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź): Osoba która chce dobrze dla sieci, ale mu nie zawsze to wychodzi na plus. Zaangażowany w życie forum jak nikt inny. 

Nick Kandydata: @Master

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź): Również tak jak wyżej. Stara sie ożywić forum z różnym skutkiem, ale sie nie poddaje i dąży do celu. Dobra morda ze starego coda 200. 

 Nick Kandydata: @z.r.a.z.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź): Chciałbym wyróżnić tutaj MODERATORA @z.r.a.z.a na którym zawsze można polegać. Na szczęście mogę oddać na Ciebie głos, chociaż nie jestem pewien. Mógłbym pisać o Tobie fraszki, przy butelce pełnej flaszki :)

Screenshot_20181025-140231.thumb.jpg.59a2976edefe9eb511536dcbf0157d78.jpg

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @Vix33nek!

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Ponieważ jest bardzo aktywnym Opiekunem serwera, ogarnia najlepiej wszystko z serwerem, wpada bardzo często na forum i jest aktywny. A tak poza tym jest bardzo pozytywną osobą, pomocną i przyjazną. Dziękuję za uwagę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick kandydata: @Vix33nek!

Dlaczego ta osoba (Rozwinięta, sensowna wypowiedź): ponieważ jest to najlepszy z opiekunów których kojarze z coda 400. Jest przyjazny I pomocny. Widać go tutaj na forum jak I go też często widać na serwie. Pomógł I rozwiązał pare mojich problemów I pytań I dlatego ma mój głos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @Master

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Bo w sumie to on prowadzi plebiscyt, gdzie wybieramy najpopularniejszego użytkownika, więc siłą rzeczy zahaczamy o ten temat i jego osobę. Oznacza to, że figuruje najwyżej w temacie "Najpopularniejszy użytkownik", resztę proszę samemu wydedukować. 

 

Ponadto dobra mordeczka, jeden z niewielu co nie zmienia kolorów jak rękawiczek, oraz nie rezygnuje z nich co parę dni. 

Buziaczki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...