Skocz do zawartości
aquax

 zamknięty Na każdego przyjdzie pora..

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy Multi-Headowicze.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że to nie jest prank czy coś. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przerwą/odejściem. Część wie, ze pochylnie przejął @VisTeR.' i tu na multi kupie zamierzam pomagać "od boku" czyli lolson i vister będą mogli do mnie zagadać w każdej sprawie i w miarę możliwości postaram się pomóc.
Ciężko to przechodzi przez język, że po tylu latach tworzenia tej sieci trzeba dać sobie spokój i pozwolić chłopakom rozbudować MH jeszcze bardziej.
Nie będę sie rozpisywał co i jak, bo na pochylni jak i na MH będę i to dość często tylko bardziej jako Support. Moim zadaniem dalej będzie utrzymywanie forum oraz całe finanse ciągle spoczywają na mnie. Mam nadzieję, że ta ekipa co jest rozbuduje MH jeszcze bardziej.
Powodzenia panowie w rozwijaniu naszej multikupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To już nie to samo co kiedyś, z momentem kiedy Ania oraz Malu zrezygnowali zaczęły się tutaj dziać różne dziwne rzeczy tak więc pomijając fakt, że jutro jest prima aprilis to również i w to jestem w stanie uwierzyć... Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielka szkoda że odchodzisz z forum :(

Jednak jak pisałeś " Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przerwą/odejściem" jak to będzie przerwa to na pewno wrócisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...