Skocz do zawartości
aquax

 zamknięty Zlot Multi-Head w górach!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Po nieudanych negocjacjach z kobitą z Krzętowa znalazłem świetną alternatywę.

Jeżeli ktoś nas nie chce to nie będę nikomu łaski robił i przyjeżdżał do zagrzybiałego Krzętowa. 

1. Lokalizacja

Nasz znajomy @old posiada agroturystykę w górach w miejscowości Gronków.  KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ NA MAPIE

8-8.jpg

Jest to wieś położona w malowniczym terenie. Radzę zabrać dobry aparat, bo widoki mogą być przepiękne :)  

2. Płatności

Teraz coś więcej o konkretach:

ZLOT BĘDZIE TRWAŁ 1 DZIEŃ DŁUŻEJ ! (od czwartku 25.07-28.07)

Cena za dobę - 20 zł czyli łącznie 60zł za 3 noce  (resztę dopłaca Multi-Head) 

Cena za obiadokolacje - 20zł (to zależy już  kto będzie chciał) 

@old dorzuca od siebie darmowy transport z Nowego Targu prosto pod domek (idealna opcja dla tych co jadą pociągiem lub autobusem)

UWAGA!! W DOMKU NIE MAMY JUŻ MIEJSC, LECZ W OSTATECZNOŚCI JEŻELI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY TO PROSZĘ O KONTAKT NA PW

DO KOŃCA TYGODNIA PROSIŁ BYM O WPŁACENIE 30 ZŁ ZALICZKI

Dane do przelewu:

Numer konta: 04 8980 0009 3001 0056 0953 0001
Dane odbiorcy: aquax

3. Miejsce pobytu

Tym jednym zdjęciem domku można podsumować standard jaki był w krzętowie a jaki będzie tutaj:

59766853_552097555316617_336066575997285

Co oferuje ten oto domek: 

- 3 pokoje po 5 osób (łącznie w domku max 15 osób)

- domek jest dostępny dla nas na wyłączność

- w każdym pokoju jest łazienka, lodówka, telewizor itp

- góralski klimat domku jak na prawdziwą bacówkę przystało

Gdzie zrobimy grilla? 

Miejsca jest na 15-25 osób więc każdy się zmieści i nie będzie musiał siedzieć na spróchniałych ławkach jak w Krzętowie.

60071650_426616058127649_792516175724334

4. Atrakcje

Uważam że największą atrakcją tego zlotu jest miejsce w którym będziemy ale oczywiście to nie jest wszystko.

- skała widokowa z której będziemy widzieć całą panoramę gór i okolic. Zdjęcia niezapomniane :) 

- 2 rzeki które są blisko nas więc wypadało by je odwiedzić.

- siatkówka (postaram się kupić taką fajną przenośną jak na plaży są)

- piłka nożna (old posiada bardzo duże pole więc nic tylko wbić po 2 kijki, podzielić się na drużyny i pyknąć meczyka)

- oscypki miejscowe wyroby oscypków czyli coś co każdy musi spróbować

- termy (aquapark) - dla wymagających możemy zorganizować wycieczkę na baseny termalne (jesteśmy już po słowie ze znajomym który posiada busa)

 

5. Inne

Od siebie mogę tylko dodać że jestem bardzo zadowolony tym faktem gdzie będzie obecny zlot. Krzętów może i fajne ciche miejsce, lecz warunki nie godne tego wieku no i właścicielka, która myśli że jest bóg wie kim a słowem pogardy kierowane w moją i waszą stronę ("Nigdzie nie uda Ci się znaleźć lepszego miejsca") straciła sobie Multi-Headowych klientów.

Poniżej więcej zdjęć prezentujących okolicę i miejsce pobytu:

104-gronk-w-u-romka.jpg

106-gronk-w-u-romka.jpg

101-gronk-w-u-romka.jpg

115-gronk-w-u-romka.jpg

medium_6e3aa86876913ae17bc665f81aa93ffe.

mapaterma.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zapowiada sie naprawde za******y zlot

takie widoki, w koncu porzadne warunki
k***a nie moge sie doczekac

Edit: Screenshot_344.png.57baa5b7ecbd1cfe8d1c88c91e90e245.png fajna ta podroz taka nie za dluga :ricardo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja moge smialo cyknac rowerem bo 60 km mam xD Widoki mi nie dziwne :kappa:Kurde ja wstepnie na nie bo nie wiem jak z urlopem a weekend wczesniej mam wesele siostry.. Jesli bede w Polsce to postaram sie chociaz podjechac na chwile na browarka! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, Malu napisał:

W Krzetowie prysznice były ogromne, tutaj Aquax nie zmieścimy się w kabinie abyś umysł mi plecy 

Zacznijmy od kiedy ty się myjesz? Pozmieniało się widzę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Malu napisał:

W Krzetowie prysznice były ogromne, tutaj Aquax nie zmieścimy się w kabinie abyś umysł mi plecy 

ty poważnie mówisz ? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


40 minut temu, old napisał:

ty poważnie mówisz ? :( 

w krzetowie pod prysznicem miałeś wszystkie odmiany grzybów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, jest szansa, że będę mięć autko w combi na trasie Warszawa - Grójec - Radom (obwodnica xD) - Kielca - Jędrzejów - Kraków (Obwodnica) - Rabka - Nowy Targ - Gronków
Można się dołączyć do wspólnego melanżowania przejazdu. Wyjazd Czwartek popo albo Poniedziałek rano. Powrót Niedziela wieczór zapewne. @SadoS? @RYBSON @BORN2KILL.

 

image.thumb.png.0432e73af828a32947c5637f7f9a7b49.png

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz wstawie wam jeszcze kilka fotek oraz chciałbym wam przedstawić krótką historię tego domku, a więc tak.

Domek składa się z 2 częście, czyli z "nowej" i tej starszej z roku 1922 Pewnie zapytacie jak to możliwe ? A no tak się stało, że dom mojego  pra dziadka popadał w ruinę, a więc postanowiliśmy tą lepszą cześć odnowić i wyremontować. Z biegiem czasu  dobudowywaliśmy do części tego starego domku kolejny już "świeży" i tym sposobem powstała ta cała "Bacówka"  :)

Tutaj macie zdjęcie aktualne tego pokoiku  i inne. :)

zdjęcie nr 1.jpg

zjdęcie nr 2.jpg

zdjęcie 3.jpg

zdjecie 5.jpg

zdjecie 7.jpg

zdjecie 8.jpg

zdjecie 9.jpg

zdjecie 10.jpg

zdjecie 11.jpg

Edytowane przez old
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóz, bardzo bym chciał Wam towarzyszyć, lecz w lipcu mam najwięcej roboty, więc będzie trudno się wyrwać, a co najgorsze, że mam do tego miejsca prawie 500km....

Z góry przepraszam, że nie będę mógł Wam potowarzyszyć. :( 

Bawcie się dobrze. 

Pozdrawiam!

WaRninG !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 13.05.2019 o 13:17, senor napisał:


Edit: Screenshot_344.png.57baa5b7ecbd1cfe8d1c88c91e90e245.png fajna ta podroz taka nie za dluga :ricardo:

 

Z dystansem to mnie raczej nikt nie przebije - 919km :1a4f0db73327::


s4ndrl.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Bene napisał:

Jeżeli kasa za bilet dobija do 150-200zł to pomyśl, czy nie lepiej lecieć samolotem do krk xD

image.png.869fad617d8a2c312a8c2ddd8e444495.png

A odbierzesz mnie jak i zawieziesz na lotnisko :D? Ja już wszystko mam ogarnięte ale dziena za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...