Skocz do zawartości
Born

 zamknięty Assasin nerf

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko, zwięźle i na temat.
Assasin dostał za dużą niewidkę, co w połączeniu z jego kondycją daje klasę niemożliwą do zobaczenia i zabicia.
Problem tej klasy leżał bardziej w tym, iż gracze nie potrafili nią grać, aniżeli miała być wcześniej słabsza od innych
Lepiej ogarnąć temat od razu, gdyż dopiero był reset.
Zapraszam do dyskusji, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za!

Ta niewidka jest przesadzona i to mocno... Oczywiście, że da się na nią grać np klasami: strażnik czy okulista i jest perk eagle eye. No ale np jak ktoś gra załużmy zwiadowcą nie ma eagla jako perku to jest automatycznie do odstrzału dla takiego assasina. Można znerfić trochę nie musi być od razu bez niewidki  ;). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nie jest za mocna. Po za tym są klasy takie jak okulista czy strażnik albo perk eye eye które widzą klasę i są doskonałą kontrą. Taki gracz jak Ang3l ściąga assasina na 1 pioruna grając zeusem trzymając tylko e .Wiadomo jak ktoś ogarnia klase umie zrobić ładne staty auto BH robi tu robote. Mamy podobną klase szturmowiec i zawsze jest tak że jak coś nowego to wszyscy chcą nerfić identycznie było po wprowadzeniu szturmowca

 

@VixenZnowTuJest faktycznie kiedyś się grało assasinem i robiłem niezłe staty lecz w tych czasach gdzie są zeusy , scryto , rusek czy też konspirant assasin musi mieć jakiś bonus żeby z nimi konkurować. Ja bym poszedł raczej w wywalenie bh bo ono głównie tu robi robotę ewentualnie mp5. Vixen wiem co mówie z doświadczenia  assasin był zapomiany i grany przez weterany takie jak losik czy ja  nie raz chciałem szukać monitora jak atsui zabijał mnie z konspiranta czy inni gracze zanim dobiegłem do przeciwnika padałem teraz idzie coś nim zdziałać ,  ps. piszecie że była mocna a ja ani razu was nie widziałem na tej klasie , najlepiej się pisze że za mocna chociasz się tą klasą nie grało tak to widzę ;) 

@VixenZnowTuJest ja mam już 2 dzień full konde a problemy mam z klasami co mają 200 coś kondy cieżko jest je dogonić. Nie zapominajcie że z każdym lvl innej klasy assain jest słabszy np. taki zeus dosyć ze 2 pioruny to z tytanami zabija na 3 strzaly. Ja assasinem robie jakieś max 70 fragów z czego zeusem robiłem 100 na lajcie. Zgadzam się z @HardeQ bez auto bh bedzie ciężko ale to lepiej jak niewidke psuć. Ja fragi głownie zdobywał z auto bh inaczej zaóważalny jestem. Ewentualnie zrobić starą konde na assasina i sepdhacera . Moim zdaniem to klasa jest raczej do zabawy niż do grania ale od czasu do czasu fajnie jest pograć czym innym niż brońmi , wyszła fajna klasa którą promuje by gracze nie grali stale tym samym to jak zwykle co nowe to zle jak w średniowieczu ;)

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa była dobra co pokazywał wcześniej Nodi czy też Losik. Wystarczyło umieć grać tą klasą. Teraz przy swojej kondycji, bh i takiej niewidce klasa ostro przesadzona

@Nodi wszystkie wspomniane klasy są już długo zwłaszcza konspirant i rusek więc to nie taka zmiana czasów :D Zeusa pamietam jak ustalaliśmy jak on będzie wyglądać i nie był to jakiś np mój wymysł, bo kazdy zaproponowal coś od siebie do tej klasy, także po co gadka o jakichś czasach :P Wystarczy ze ktoś ogarniał poprzedniego assasina i juz było zamiatane, tak akurat jest z każda klasa - Ktoś ma klase dla siebie którą ogarnia ta klasa jest wtedy kozak, chociażby grał nią tylko jeden delikwent.  Dooskonale ogarniałeś starego assasina - klasa bardzo dobra dla Ciebie, a to że zdarzało sie padać oczywiste bo nie ma klasy nie do zabicia. Ale teraz assasin z taka niewidka, szybkoscia i bh jest prawie niezauważalny tym bardziej jak ktoś ogarnia bh co równa sie z minimalna szansa na zabicie co widać już teraz na małym lvl a pomyśl jak to będzie wyglądać na powiedzmy 250 poziomie przy full hp, speedzie i polowie wytrzymalosci? 

Edytowane przez VixenZnowTuJest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również uważam, że klasa nie jest aż tak mocna. Fakt niewidka jest trochę mocna, ale czy to od razu powód do nerfa, skoro dopiero wczoraj był reset? Są tak samo klasy z rakietami, piorunsmi czy te, które widzą nie niewidzialnych, a także perk eagle eye. Również zgadzam się z Nodim, że to BH na tej klasie robi dużo, tym bardziej przy full kondzie. Jak nerfić to narazie bym tej niewidki nie ruszał, tylko usunął BH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehhhh... kuźwa mać. Za słaba klasa - źle, za mocna - też źle.

Teraz wam wyjaśnię jak działa assasin, bo niektórzy mogą nie wiedzieć.

Klasa ta zależy od poziomu gracza. Jeżeli potrafi nią grać, to robi sobie niezłą rzeź. Tylko jest jeden minusik, który zauważyłem. Jeżeli dostaniesz od kogoś dmg to od razu Cię spowolni jak lecisz na bhopie, a jak będziesz ty 1 na 5 to marne szanse na przeżycie. A to, że ludzie są ślepi i nie umieją nawet zobaczyć poł-niewidki to już nie nasza wina. :) Wiem z doświadczenia bo też grałem assasinem.

Poza tym są perki, rakiety, pioruny, klasy, miny jak wyżej było napisane. Na moje jest to premium, które w końcu nie jest gównem. Także jestem za tym żeby jej nie ruszać, a jeżeli was będzie tak bardzo dupa bolała i piekła o tą niewidke, to EWENTUALNIE można jej usunąć albo BH albo mp5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko jak to teraz zinterpretować. Zaoferowałem niewidkę w postaci tej od łowcy myśli - buu za duża widoczność, bleeee przecież to nie ma sensu. Czego więc byście wymagali? W zamyśle szeregowiec na kosie ma większą niewidkę i stwierdziłem, że to będzie w miarę okej, aby ulepszyć w taki sposób tego assasina, lecz był ciut widoczny (bardziej niż to było przy wcześniejszej niewidce). Assasin i tak będzie niszową klasą, ponieważ w obliczu machania myszką i klikania e na zeusie bądź jakichkolwiek naboi +xx dmg jest po prostu średni, to zajawkowa klasa dla ludzi, którzy chcą się pobawić.

@FunnyPuma assasin bez autobh to będzie raczej beznadziejny.

 

No ale mówcie co proponujecie, póki nie jest za późno.

BH nie do ruszenia.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niewidka totalnie do zmiany, nie dość, że szybki to jeszcze ledwo widoczny, a to już będzie pogrom i tak jak born wspomniał, w wypadku assasina niewidka nie była problemem, bo moim zdaniem była o 100% lepsza od tej aktualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za tym aby assasina nie ruszać. Jak miał poprzednią niewidkę każdy go mógł zobaczyć z połowy mapy a teraz jest chociaż lepszy bo nie jest tak mocno widoczny jak przed resetem i jest łatwiej ludziom którzy chcą go kupić ponieważ ma szansę dobiegnięcia do wroga nie zostajäc widocznym. Ja bym tej premki nie ruszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obowiązkowo go znerfić, przecież to jest jakaś paranoja, grać się nie da. A coraz więcej osób nim gra, jeszcze jak dostanie betona to już w ogóle jest nie do zabicia :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No raczej nie sądzę, tak czy tak będzie płacz o tą niewidkę bo jest naprawdę przesadzona, gracze grający nim mogą nie zdawać sobie z tego sprawy i jej bronić, bo przynosi dużo frajdy nagle stajesz się dobry ogólnie najlepszy gracz serwa itp. (XD), a ciekawi mnie jak ten gracz zamieni się rolą i to on będzie musiał się zmierzyć z tym assasinem, płacz i ból będzie jedną wspólną reakcją na tą klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bądźcie realistami:

Niewidka szturmowca, 300 kondy + dodatkowe z VIP'a i auto BH. = "Wcale nieprzesadzona klasa" (max. statystyki.)

To, że zwiększyła się diametralnie ilość graczy assasina, strażnika i okulisty - nie oznacza, że mam zamiar zmieniać swoją klasę i upodobnić się do tej większości.

Stara niewidka powinna być przywrócona lub wpadnijcie na inny pomysł, by zachęcić graczy do kupna.

Poza tym faktem w temacie był niezły odzew graczy obecnego assasina, co dla mnie jest istnym kabaretem.

0 argumentacji. - "bo mnie zabijają"

edit: Jak nie macie pomysłu na balans to najlepiej wy*****ć i Zeusa i Assasina;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niewidka na assasinie i bazowa kondycja obniżone. Assasin jest teraz w miarę widoczny (40/255), bazówka to 50 kondy na start.

Zamykam.\

 

//po kuriozalnej fali płaczu - usunięte zostaje bh, powraca niewidka.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...