Skocz do zawartości
HaZarD

Pokażcie swoje mordki!

Rekomendowane odpowiedzi

arassssddddd.thumb.jpg.e2dc0c6232e4bdca4cfb347283540ad7.jpg  wstawiam tylko po to by jakiś typ nie pisał Mi że mam 9 lat xD sorry że oczy zamazuję ale niestety są tu takie niedorozwoje jak jeden taki gracz .... I nie chcę ryzykować rozpowszechniania mojego zdjęcia xD @Superman skoro Ci wyglądam na 9 latka to nieźle masz na sr*ne we łbie xD  Napisał typ co ma w profilu 2 skargi na kogoś.... ogarnij pierw ping a później się odzywaj xD   

@Superman  no to nieźle skoro blond to dla Cb rudy kolor.... Nie cwaniakuj tak tylko sam pokaż twarz to wtedy pogadamy .....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co z tego, jak i tak masz umysł 9 latka który nie widzi cs-ie nic poza byciem Konfidentem, Zostałeś nim  na własne życzenie i taka łatkę już masz, tyle w temacie  blokuje Cię  Dzieciaku. A jednak pasek nie przeszkodził w znalezieniu oryginału ????? *Konfiturko

Edytowane przez Superman
Ortografi brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


28 minut temu, DzikiMors napisał:

arassssddddd.thumb.jpg.e2dc0c6232e4bdca4cfb347283540ad7.jpg  wstawiam tylko po to by jakiś typ nie pisał Mi że mam 9 lat xD sorry że oczy zamazuję ale niestety są tu takie niedorozwoje jak jeden taki gracz .... I nie chcę ryzykować rozpowszechniania mojego zdjęcia xD @Superman skoro Ci wyglądam na 9 latka to nieźle masz na sr*ne we łbie xD  Napisał typ co ma w profilu 2 skargi na kogoś.... ogarnij pierw ping a później się odzywaj xD

byku puma Ci sp ierdala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może jakiś powrót? :papa::clap:

4C22EFCE-1926-471A-9E9C-E37AB868A420.jpeg
 

@SoulMind kogo jak kogo ale jego nie da się bać :D  

podobno to do odważnych świat należy :D A co do wieku- i kto to mówi! ?
 

@Consecuente cisza tam pachołku i wstań jak do pani mówisz :D 

@Consecuente widzę, ze z czasem nie tylko lat Ci przybywa (w Twoim przypadku to już bliżej niż dalej) ale i ubytku w głowie (o ile coś zostało jeszcze z tego orzeszka) :D a co do Twojej odpowiedzi- żadna praca nie hańbi, pamiętaj :D :D 

Edytowane przez Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 16.02.2020 o 16:36, Kasia napisał:

A może jakiś powrót? :papa::clap:

4C22EFCE-1926-471A-9E9C-E37AB868A420.jpeg
 

@SoulMind kogo jak kogo ale jego nie da się bać :D  

podobno to do odważnych świat należy :D A co do wieku- i kto to mówi! ?

Te, a gdzie phoneface? I w ogóle idź stąd.

@SoulMind wywołałeś wilka z lasu :D

małpaKasia, hmm coś nie działa, @Kasia o teraz dobrze. Wstanę jak Ty klękniesz, bo wiesz, że to Twoja naturalna pozycja gdy Pana spotykasz. (zboczone gównixy bez głupich skojarzeń) 

Edytowane przez Consecuente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...