Skocz do zawartości
Bezzi

Historia Multi-Head.PL

Polecane posty

Stary odje*ałeś kawał do brej roboty , pierwszy raz sie z czym z takim spotykam żeby aż tak sie angażował w rozwój serwera ... Jesteś bóg , wielki szacun !!! 

Świetne to wyszło, to był zaszczyt wielki że mogłam pomóc i przy okazji poznać MH od lat 2015 niżej + graczy :) Oczy mi sie już mieszają od tych nicków xD hahaha dziś zapewne będą mi się śnić, z pewnego powodu haha @Bezzi odpoczywamy ?

@Missia połowy podań nie ma na 400 xDD 

@.:Aga:. Co to jest xDD + tego że ja mam odpoczynek xD wystarczy że będę o was śnić :x

Edytowano przez L a l c i a

Osiągnięcia

Gość

Dzizas Bezzi nie sądziłem, że aż takie cudo z tego wyjdzie. :D

Wielkie serducho, zasłużone jak najbardziej. :)

Szacunek za naklad wlożonej pracy :D Podziwiam was za to ze chciało wam sie tyle szukac.BOMBA :D 

Osiągnięcia

@Bezzi i @L a l c i a postaraliscie się konkretnie dzięki wam mogłem zobaczyć jakie były początki mh. Parę razy mi się zdarzyło patrzyc na takie forum jak sam próbowałem rozkręcić forum ale co było minęło :D serdeczne podziękowania dla każdego z użytkownika, którzy do tej pory pomagają nam tworzyć sieć i największe podziękowania dla @aquax który zapoczątkował istnienie sieci. 

Dziękuję wam bardzo, to naprawdę jest dla mnie zaszczyt pomóc wam w tworzeniu tej sieci. 

Pozdrawiam @Bacior

Zaraz będzie rocznica mojego 3 roku na forum, a nie ma mnie na żadnym screenie, ja nie wiem jak to zrobiłam :D Praca super, przejrzałam całą z góry na dół bo mnie szczerze zainteresowała. ;) Ps. Byłam adminka na codzie 400 dosyć długo. ;) Pluuusik! :squee:

Osiągnięcia

Nabijam więcej fragow na runde ponad 15 słaby ten @aquax :P

Praca bardzo opracowana miło się czytało. 

Plusik i minusik za aquaxa:D

Edytowano przez noisy ;v

Bardzo fajny temat .Ciekawie się czyta  i patrzy na to jak sieć się zmieniła do obecnego stanu , oby rozwijała sie w dalszym ciągu tak dobrze .
Pozdrawiam 

Osiągnięcia

Piękne czasy to były. 

+

Spoko artykuł dużo więcej się dowiedziałem blabla

Edytowano przez hypeONNNNNNNNNN
jakaś bzdura

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...